Galatasaray'dan Henry Onyekuru ve Mario Lemina Operasyonu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Onyekuru'yu 1 yıl daha kiralayabiliriz diye düşünüyorum. Yapacağımız ilk iş Lemina'nın bonservisini almak olmalı.

Seneye Maicon, Diagne, Babel dönüyor. Belhanda'nın da 1 yıl sözleşmesi kalıyor.

Maicon'un takımı şampiyon oldu. Düzenli de oynuyor orada. Onu oraya satarız.

Babel Euro 2020'ye katılmak için kendini yırtacaktır. Marka 1 isim. İlla ki Arap liglerinden teklif alır. Zaten parayı seven birisi. O da son yağlı kontratını yapmak isteyecektir. Onu da satarız.

Diagne'yi de artık 6-7M'a filan satsak yine öpüp başınıza koyun. Yapacak bir şey yok, zarar illa edeceğiz.

Belhanda'nın Fransa'dan filan talibi olacaktır diye düşünüyorum. Hele şampiyon olursak şampiyon takımın orta sahası etiketiyle filan bir yerlere iteleriz.

Maicon > 3M

Babel > 4M

Diagne > 7M

Belhanda > 5M

= 19M yapar. Şu adamlardan en kötü 15M kazanırız toplamda en kötü yani o da.

Lemina 17M'a transfer oldu Southampton'a. 12-13M'a bonservisini alabiliriz diye tahmin ediyorum.

Onyekuru'yu 1 yıl daha kiralayabiliriz diye düşünüyorum. Yapacağımız ilk iş Lemina'nın bonservisini almak olmalı.

Seneye Maicon, Diagne, Babel dönüyor. Belhanda'nın da 1 yıl sözleşmesi kalıyor.

Maicon'un takımı şampiyon oldu. Düzenli de oynuyor orada. Onu oraya satarız.

Babel Euro 2020'ye katılmak için kendini yırtacaktır. İlla ki Arap liglerinden teklif alır. Zaten parayı seven birisi. O da son yağlı kontratını yapmak isteyecektir. Zaten marka bir isim. Onu da satarız.

Diagne'yi de artık 6-7M'a filan satsak yine öpüp başınıza koyun. Yapacak bir şey yok, zarar illa edeceğiz.

Belhanda'ya Fransa'dan filan talibi olacaktır diye düşünüyorum. Hele şampiyon olursak şampiyon takımın orta sahası etiketiyle filan bir yerlere iteleriz.

Maicon > 3M

Babel > 4M

Diagne > 7M

Belhanda > 5M

= 19M yapar. Şu adamlardan en kötü 15M kazanırız toplamda en kötü yani o da.

Lemina 17M'a transfer oldu Southampton'a. 12-13M'a bonservisini alabiliriz diye tahmin ediyorum.

19 ve 15 olmazda

8-10m euro arasi gelse bile muazzam paradir, hem maaslarindan kurtuluyorsun hem para aliyorsun.

Feghouliye de satmak lazim, oraya daha genc daha istekli bir adam lazim. Viscanin 26 yaslarindaki hali mesela

Üst Alt