Galatasaray'dan İlhan Cavcav'a Ahmet Çalık Sitemi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan İlhan Cavcav'a Ahmet Çalık Sitemi!

2019’a kadar sözleşmesi bulunan İrfan Can Kahveci’yi 1,6 milyon Euro’ya Başakşehir’e satan G.Birliği Başkanı İlhan Cavcav’ın, 2018’e kadar kontratı olan Ahmet Çalık için 5 milyon Euro istemesi Galatasaray yönetiminde tartışmalara yol açtı.

Dursun Özbek'in, “Bu fiyat uçurumu nereden kaynaklanıyor anlamış değiliz. Bize başka, Başakşehir’e başka bir tarife mi var? Cavcav’ın daha makul bir rakam istemesini beklerdik” dediği öğrenildi.

Son olarak 4 milyon Euro’ya düşen Cavcav’la başkan Dursun Özbek bizzat görüşme kararı aldı. Özbek, 2.5 milyon Euro'dan daha fazla bonservis bedeli ödemek istemiyor.

HABERTÜRK SPOR

Son düzenleme:
Son Dakika

Dursun Özbek, başkent ekibine yaptığı 1 milyon euro'luk teklifi 2 milyon euro'ya yükseltti. İlhan Cavcav’ın ise milli oyuncu için 3 milyon euro istediği ifade ediliyor. (Ntv Spor)

Cavcav da 80 kusur yaşına geldi herifin ömrü Galatasaray kaziklamakla geçti. Ben böyle para sevdalısı görmedim. Mezara mı götürücen ve başkan

tapatalk

Cavcav da ne cabuk 5 milyon dan 3 milyon euro ya indi. Bizim Dursun simdi 2.5 milyon € + 1 oyuncu verir iyi pazarlik yaptim zanneder :D

Bence Cavcav haklı. Karşımda Dursun olsa ben de o kadad para isterim.

Malum Eren, Serdar,Tolga, Donk gibi örnekler var.

Üst Alt