Galatasaray'dan İlhan Cavcav'a Ahmet Çalık Sitemi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan İlhan Cavcav'a Ahmet Çalık Sitemi!

Ne kadar üstün zekaya sahip bir baskana sahip oldugumuzu bir kez daha görüyoruz. Cavcav bunu yolmadan birakmaz.

Insan gicikligina gider baska adam alir ama nerede o vizyon.

Serdar,Ahmet,Semih,Hakan,Koray. Muazzam stoperler. 5'ini toplasan 1 tane adam eder belki.

2,5 fazla ulan fazla
Taş gibi oyuncular 800 bin euro yurt dışında araştır biraz carole gibi adam bulursun. Scout ekibi yok mu bu takımın ben anlamıyorum

NKGSDVBS
TapaTalK

2,5 fazla ulan fazla
Taş gibi oyuncular 800 bin euro yurt dışında araştır biraz carole gibi adam bulursun. Scout ekibi yok mu bu takımın ben anlamıyorum

NKGSDVBS
TapaTalK

Scout ekibimiz olsa birsey degismez ki var aslinda ama ipleyen yok, Mehmet Ozbek ve oglu FM den oyuncu bakip kendi kafalarina gore aliyorlar. Saz onlarin elinde. Onlar olmasa Nazif var bide.

Scout ekibimiz olsa birsey degismez ki var aslinda ama ipleyen yok, Mehmet Ozbek ve oglu FM den oyuncu bakip kendi kafalarina gore aliyorlar. Saz onlarin elinde. Onlar olmasa Nazif var bide.
FM'den oyuncu bakıyosa yine bilgi sahibidir 2 araştırır yurt dışından rahat bulur. Adamın olayı yurt içi istanbul - ankara - bursa arası bakıyo bu illerin dışına dahi çıkmıyo üstad

NKGSDVBS
TapaTalK

VaZgeçin gitsin o morrrruk cavcav aynı dümeni jimmy durmazda da yapmıştı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt