Galatasaray'dan Mert Hakan Yandaş Atağı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bişey olmaz hükümler yerine getirilmemiş.
Maalesef öyle. Adamın kaypaklığına bende çemkirdim ama bu ay içinde ödenmesi gereken imza parası yatırılmamış. Protokol maddesindeki vergiyi kulüp öder ibaresini oyuncu öder şeklinde düzenlemeye kalkmışız. Adamın karakterine yine laf edelim ama bizim iş bilmez yöneticilerin de kabahati var. Mal mal hareketler yaparsan oyuncu da ezeli rakipmiş, baba vasiyetiymiş dinlemeyip gider işte böyle.

Aslında keşke haklı olsak ozaman fener zaten vazgeçer bizde transferin son gününe kadar bekletiriz sonra sittir git kendine yeni pvenk bul deriz mis gibi ortada kalir

@nevzatdindar: BİLGİ: Galatasaray için Mert Hakan transferi imza parasının gününde ödenmemesi nedeniyle yatmadı.. Mert Hakan Fenerbahçe’den gelen 20 milyon lira fazla para için Galatasaray ile yapılan protokolü yaktı!
Galatasaray cephesi “Bu işin peşini bırakmayacağız” diyor..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Her şeyi geçtim de, artık şu kulüpten izin alma olayını doğru dürüst kuralına göre uygulamak lazım. Bu durumu kulüpler hem kendi lehine kullanıyorlar, hem de futbolcular/menajerler daha fazla para almak için ortalığı karıştırıyorlar. Saçma sapan şeyler.

Sözlemesinin bitmesine 6 ay kala takimdan falan izin lazim degil diye biliyorum ben. Zaten istersen Bayern gibi 1 sene sözlesmesi kala oyuncuyu ayarlarsin. Onlar bir menajeri ayarliyor, o adam oyuncuya teklifini sunuyor ve 6 ay sonra imzayi cakiyor. Böylece Bayerne bir bok olmuyor ve her Bayerni tutmayan futbol severi almanyada onlari sevmiyor.

Goretzkada ve Lewandowskide mesela isi böyle bitirdiler.

Ligin en iyi ve en formda oyuncusunu almak istiyorsan türkiyenin en büyük takımıysan alacaksın.
Alamıyorsan oyuncuya bk atmayacaksın.Beceriksiz yöneticileri konuşacaksın.Yok paracıymış yok Galatasaraylıymış..Bunların hepsi palavra..çok fanatik çok aşırı bağlı adam zaten gerekeni yapar.Mertde bu bağlılık yok.

Ligin en iyi ve en formda oyuncusunu almak istiyorsan türkiyenin en büyük takımıysan alacaksın.
Alamıyorsan oyuncuya bk atmayacaksın.Beceriksiz yöneticileri konuşacaksın.Yok paracıymış yok Galatasaraylıymış..Bunların hepsi palavra..çok fanatik çok aşırı bağlı adam zaten gerekeni yapar.Mertde bu bağlılık yok.
Haklısın da, bu adamın paracı ve karaktersiz olduğunu değiştirmez. Bu düşünceye göre iki takımda batana kadar fiyat yükseltip, ben büyük kulübüm diyerek herşeyini vermeli. Oyuncuda en çok para verene gitmiş oluyor = paracı.

yönetici kendi kafasına göre etik olmaz deyip yatırmamışsa bu fahiş bir hatadır..böyle bir durumda federayona başvurup parayı şimdi mi yatırayım yoksa lig bitince diye sormak ve yazılı bir yanıt alınsaydı elinde belge olurdu.. fotbolcudan tazminat alınamazsa bu kez de işi beceremeyen yöneticiye dava açılmalıdır.

Haklısın da, bu adamın paracı ve karaktersiz olduğunu değiştirmez. Bu düşünceye göre iki takımda batana kadar fiyat yükseltip, ben büyük kulübüm diyerek herşeyini vermeli. Oyuncuda en çok para verene gitmiş oluyor = paracı.

Arkadaş kim fazla para veriyorsa oraya gider.Buda paracı olduğunu göstermez.
İki işyeri var.Biri sana bir lira veriyor diğeri iki lira veriyor..Hangisinde çalışırsın..

Arkadaş kim fazla para veriyorsa oraya gider.Buda paracı olduğunu göstermez.
İki işyeri var.Biri sana bir lira veriyor diğeri iki lira veriyor..Hangisinde çalışırsın..
Yaff tamam da ön protokol imzalanmis. Eger ben bir isyerine anlasip, ön protokol imzalayip, isin baslamasina 1 ay kala, ben gelmiyorum B şirketi bana daha fazla veriyor, protokol iptal dersem paracı olurum hocam. Hatta ve hatta karaktersiz bile denilebilir.

@nevzatdindar: BİLGİ: Galatasaray için Mert Hakan transferi imza parasının gününde ödenmemesi nedeniyle yatmadı.. Mert Hakan Fenerbahçe’den gelen 20 milyon lira fazla para için Galatasaray ile yapılan protokolü yaktı!
Galatasaray cephesi “Bu işin peşini bırakmayacağız” diyor..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Güzel bu hiyar da ank yi dogruladi. Ki yönetimden nefret edenlerden bu nevzat

Üst Alt