Galatasaray'dan Mert Hakan Yandaş Atağı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yaff tamam da ön protokol imzalanmis. Eger ben bir isyerine anlasip, ön protokol imzalayip, isin baslamasina 1 ay kala, ben gelmiyorum B şirketi bana daha fazla veriyor, protokol iptal dersem paracı olurum hocam. Hatta ve hatta karaktersiz bile denilebilir.

yahu ne ön protokolü..Manegeri yalanladı.managerler çakal..Yapar mı sence böyle bir hata...
Her transfer dönemi en büyük suçlu bizim beceriksiz yöneticiler hariç herkesi suçluyoruz.

yahu ne ön protokolü..Manegeri yalanladı.managerler çakal..Yapar mı sence böyle bir hata...
Her transfer dönemi en büyük suçlu bizim beceriksiz yöneticiler hariç herkesi suçluyoruz.
Okadarını bilemeyiz, bende ordan burdan, medyadan okuduklarimdan yola çıkarak yorum yapiyorum. Ama ön protokol imzalandi diye ciddi kaynaklardan okudum. Bence oyuncu karaktersiz hocam, bak seni isteyen Galatasaray, hani anadolu takımı olsa anlarım da, para icin Galatasray'dan vazgeçip şikeci fenere gitmek de ne bilim yani, paracı ve karaktersiz olmanın dibi ya. Kaldı ki Galatasaray'dan alacağı parada öyle asgari ücret filan da degil yani

Neyse benim şahsi düşüncem bu. Umarım fenere faydalı olmaz, futbol kariyeri biter. Sporcunun ahlaklı olanı iyidir.

Sezonun, kiran kirana maclarin devam ettigi donemde rakip oyuncuya para yatirmak gercekten etik degil, kulup ince dusunmus ve hareket etmis burada

Eğer 5m Euroyu alırsak ki hiç sanmıyorum (bizde yükümlülüğümüzü yerine getirmemişiz 500 bini haziranda yatırmamışız) , vizyon başkan bize de sponspor olacak desenize . Şimdiye kadar harcadığımız en güzel 5m olabilir . Hadi inşallah

bu mert hakanda zerre akil yok da fenerli yöneticilerin tenekeye koyacak kadar beyni yok herhalde. böyle bir anlasma varken bu oyuncuya niye sulanip kontrat yaparlar ki? eziklik kompleksinden baska bir sey degil. donlarina kadar alabiliyorsak alalim. bir söz verildiyse o sözü tutmamak haysiyetsizliktir. dandik topcu bile olsa galatasaray'in ismi büyük bir markadir, türkiye'nin 1 numarasidir.

Ali Dürüst'ün İlhan Mansız'a yaptığı gibi bu camia da oynamak istemiyorsan deyip sözleşmesini yırtıp atacaksın. Para için renk değiştiren, para için verdiği sözü yutan adamlar cacık olmaz.

fenerin kasada para olmadigi icin teker teker isla ve kruse basta olmak üzere herkes ayrilirken veya ayriligi düsünürken o mert hakan efendi fenerin kendisine bir ödeme yapacagini sanacak kadar saf herhalde !

Bu konuyu salalım bence taraftar olarak. Bizimkiler gidip son saniyede senelik 4 milyona falan alabilirler baskı var diye.

Hukuki olarak hakkımız aransın onun dışında çok konuşmaya gerek yok. Bir daha da transfer bitmiş gibi medyaya servis etmezler herhalde. Mhy de az değil tabii paylaşımlar vs.

Yanlız bu tarz transferler sonunda hep hüsranla sonuçlanmıştır.Şikecilere hayırlı gelmeyecek bu olay yine.Hala anlayamadılar.Olm bizimle uğraşırsanız bitiririz sizi.

Ceza aldırmak istiyorsak direkt uefa'ya gitmeliyiz. Bu hainlerden bir şey çıkmaz. Hem fb hem bu şerefsize mhy'a ceza yedirmeliyiz.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yurtdışında oynamadığı için yerli statüde be bosman geçerli değil
Biz neyin peşindeyiz ki anlamadım

JJ | MP

Üst Alt