Galatasaray'ı Bekleyen Büyük Tehlike! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ı Bekleyen Büyük Tehlike!

tolgacigerci_240916_3.jpg

Galatasaray
’ın yeni transferi Tolga Ciğerci, Antalyaspor mücadelesinde yine takımının en fazla efor sarf eden isimlerinden biri oldu.

24 yaşındaki futbolcu, 61. dakikada gördüğü sarı kart sebebiyle ise sınıra geldi.

Milli ara sonrasında 15 Ekim’de deplasmanda Gençlerbirliği’yle karşı karşıya gelecek olan Galatasaray’da Tolga, kart görürse takımının Trabzonspor mücadelesinde görev yapamayacak.

Öte yandan genç futbolcu, 11.84 km.’lik mesafeyle, Galatasaray’ın yine en çok koşan ismiydi.

Fanatik

Başakşehir ve Fenerbahçe maçlarına kalmasındansa Trabzon veya Adana maçında çeksin cezasını.

Josue var, De Jong var, Hamit var. Sorun olmaz böyle maçlarda.

Hep Selçuk'un pısırıklığı yüzünden oluyor bunlar. Çocuk resmen tek başına orta sahayı eviriyor çeviriyor ayakta tutuyor. Her ikili mücadeleyi kazanacak diye de bir kaide yok tabi bu kadar kart görür.

O değerli kaptanımızın daha bir tane bile sarı kartı yok 6 maçta.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

tolganın şutları dışında belki de tek eksisi kart görmeye müsait olması... mevkii gereği çok koşup agresif olmak zorunda ama 1-2 tane sarı kartı vardır gereksiz..önceki haftalarda belli etti zaten kart sıkıntısı yaşayacağını ..Tolgasız bir 11 düşünemiyorum ya adam öyle böyle mücadele etmiyor

12nin altinda kosmus he.. Hemen kulübeye..

Saka maka bi yana , eger Tolga olmazsa baya cökeriz (1.devrede pek iyi degildi orta sahanin defansif anlamda halini gördük) . Allahtan 2. yari baya toparladi

Cezayi icerdeki maclardan birinde cekmeli...

Trabzonu hic izlemedim ama skorlardan yola cikacak olursam cok rezil durumdalar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hep Selçuk'un pısırıklığı yüzünden oluyor bunlar. Çocuk resmen tek başına orta sahayı eviriyor çeviriyor ayakta tutuyor. Her ikili mücadeleyi kazanacak diye de bir kaide yok tabi bu kadar kart görür.

O değerli kaptanımızın daha bir tane bile sarı kartı yok 6 maçta.

Tolga'nın alınmasına pek sıcak bakmıyordun,şimdi fikrin değişti sanırsam.

Tolga'nın alınmasına pek sıcak bakmıyordun,şimdi fikrin değişti sanırsam.
Maliyet ve sakatlık geçmişi benim için sorundu ve açıkçası bu kadae katkı sağlayacağını da beklememiştim. Yani çöp muamelesi yapmadım ama bu kadar çabuk fark yaratacağını beklemiyordum.

Böyle devam ederse çok iyi transfer şimdiye kadar. Umarım eski kulüplerinde olduğu gibi sakatlık yaşamaz bizde.

Maliyet ve sakatlık geçmişi benim için sorundu ve açıkçası bu kadae katkı sağlayacağını da beklememiştim. Yani çöp muamelesi yapmadım ama bu kadar çabuk fark yaratacağını beklemiyordum.

Böyle devam ederse çok iyi transfer şimdiye kadar. Umarım eski kulüplerinde olduğu gibi sakatlık yaşamaz bizde.

Maliyet konusunda hepimize lafları yedirecek gibi.

Sakatlık konusunda da öyle olur umarım.

Trabzon maçında ceza alması daha mantıklı. Trabzonun durumu ortada.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O degilde ben bu De Jong'un yedekten oteye gidemeyecegini dusunuyorum

Hic bir zaman tempolu olmadi. Selcuk en azindan frikiklerle katki saglar

Bilmiyorum ne dusunecegimi De Jong hakkinda

Gençler maçında çatır çatır orta saha mücadelesi olacak.Büyük ihtimal cezalı duruma düşer ts maçında.Bence ideal maç ts maçı.Ahı gitmiş vahı kalmıs zaten ts nin.Her şekilde yeneriz.

Gençler maçında çatır çatır orta saha mücadelesi olacak.Büyük ihtimal cezalı duruma düşer ts maçında.Bence ideal maç ts maçı.Ahı gitmiş vahı kalmıs zaten ts nin.Her şekilde yeneriz.

O kadar kotuler mi? Hic izlemedim ama bize karsi it gibi kosarlar orasi kesin. Hatta sovda yaparlar hakemlerle birlikte...

Bence yinede Tolga olmali ts macinda

Maliyet konusunda hepimize lafları yedirecek gibi.

Sakatlık konusunda da öyle olur umarım.
Böyle oynasın bana ettiğim lafları yedirsin sorun yok. Yeter ki bozmasın ve en önemlisi havalanmasın malum herkes kendisini el üstündr tutuyor geldiğinden beri.

Sakatlık sorunları yaşamasaydı son senelerde zaten bu yaşta Türkiye ye gelmezdi çünkü kendisine dair beklentiler büyüktü Almanya da. Ama sakatlıklar hep geriye itti Tolga'yı.

Umarım bizde artık istikrarlı bir şekilde futbol oynayabilir sakatlık yaşamadan.

O kadar kotuler mi? Hic izlemedim ama bize karsi it gibi kosarlar orasi kesin. Hatta sovda yaparlar hakemlerle birlikte...

Bence yinede Tolga olmali ts macinda

Kötü demek övmek olur ts yi.Rezaletler.Karabük 6 7 bile yapardı.Erssun sctı batırdı.Kadrolarıda berbat.Ts maçından sonra Adana maçı var.Mutlaka o maçta çekmesi lazım cezasını.Ondan sonra başakşehir maçı var.O maçta oynamalı kesinlikle Tolga.

Böyle oynasın bana ettiğim lafları yedirsin sorun yok. Yeter ki bozmasın ve en önemlisi havalanmasın malum herkes kendisini el üstündr tutuyor geldiğinden beri.

Sakatlık sorunları yaşamasaydı son senelerde zaten bu yaşta Türkiye ye gelmezdi çünkü kendisine dair beklentiler büyüktü Almanya da. Ama sakatlıklar hep geriye itti Tolga'yı.

Umarım bizde artık istikrarlı bir şekilde futbol oynayabilir sakatlık yaşamadan.

Bu ligde forvetsiz,defanssız,kalecisiz şampiyon olabilirsin de,orta sahasız olamazsın.Tolga da bizim kare asımızdan birisi.

Üst Alt