Galatasaray'ı Bekleyen Büyük Tehlike! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ı Bekleyen Büyük Tehlike!

Kötü demek övmek olur ts yi.Rezaletler.Karabük 6 7 bile yapardı.Erssun sctı batırdı.Kadrolarıda berbat.Ts maçından sonra Adana maçı var.Mutlaka o maçta çekmesi lazım cezasını.Ondan sonra başakşehir maçı var.O maçta oynamalı kesinlikle Tolga.

Iyi olmus ts'ye beter olsunlar...

O zaman Tolga bilerekte olsa Gencler macinda sari gormeli. Dedigin gibi fikstur zorluymus ts'den sonra

Basaksehir'e umarim bu senede takilmayiz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Iyi olmus ts'ye beter olsunlar...

O zaman Tolga bilerekte olsa Gencler macinda sari gormeli. Dedigin gibi fikstur zorluymus ts'den sonra

Basaksehir'e umarim bu senede takilmayiz

Gençler maçı çok kritik.İyi oynuyorlar.Savunmayı iyi kapatıyorlar.Bu maçı 3 puanla geçersek önümüz baya açılır.Arenada başakşehir maçına liderlik için çıkarız.

Gençler maçı çok kritik.İyi oynuyorlar.Savunmayı iyi kapatıyorlar.Bu maçı 3 puanla geçersek önümüz baya açılır.Arenada başakşehir maçına liderlik için çıkarız.

Aynen korkuyorum bu gencler macindan

Senelerdir sikintili orasi

Futbolcularin ne yapip edip almasi lazim. Boyle maclarda yildizlar oyuna agirligini koymali. Sneijder sola gomulmemeli aksine kaleye yakin olmali. Poldi zaten golu kokluyor sol sag fark etmez yine tehlike yaratir

Bruma ile kontradan salmaliyiz

Son düzenleme:
Aynen korkuyorum bu gencler macindan

Senelerdir sikintili orasi

Futbolcularin ne yapip edip almasi lazim. Boyle maclarda yildizlar oyuna agirligini koymali. Sneijder sola gomulmemeli aksine kaleye yakin olmali. Poldi zaten golu kokluyor sol sag fark etmez yine tehlije yaratir

Bruma ile kontradan salmaliyiz

İşin kötü yanı bu gençlerin hocası ibo 11 kişi kapanacak adım gibi biliyorum.Brumaya alan kalmayacak.Bu maçı aldırırsa Poldi,Eren ikilisi aldırır.Biraz fiziğe dayalı bir maç olacak.

Hep Selçuk'un pısırıklığı yüzünden oluyor bunlar. Çocuk resmen tek başına orta sahayı eviriyor çeviriyor ayakta tutuyor. Her ikili mücadeleyi kazanacak diye de bir kaide yok tabi bu kadar kart görür.

O değerli kaptanımızın daha bir tane bile sarı kartı yok 6 maçta.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

aman masallah kart yerde cezali duruma düsürde sonra mac basi primden olur selcuk efendi

İşin kötü yanı bu gençlerin hocası ibo 11 kişi kapanacak adım gibi biliyorum.Brumaya alan kalmayacak.Bu maçı aldırırsa Poldi,Eren ikilisi aldırır.Biraz fiziğe dayalı bir maç olacak.

Asil test maci bu mac olacak.
Hadi derbilerde motive olursun ama anadoluda boyle deplasmanlardan 3 puan ile ayrilirsan o zaman gonul rahatli ile sampiyon oluruz diyebiliriz

Maaşallah, çok koşmakla kalmıyor, her ikili mücadelede diri kalabiliyor. Sadece koşmaksa, Selçuk' da genelde 11 km civarı koşuyor ama dinamizm-depar-anlık güç hak getire, on tane ikli mücadeleden temiz üçünü kazanmışlığı yoktur kaç yıldır, sıklıkla faydası az gölge markaj yapar, onun dışında ya faule yatar, ya faul yapar...

Tolga, De Jong' un yokluğunda olabildiğince sahada kalmalıdır. De Jong umduğumuz katkıyı sağlamaya başladığında Tolga' nın yokluğu daha tolere edilebilir olacaktır. Ancak ne olursa olsun FB maçında oynamalı tabi, o maçta tempo daha çok lazım...

De Jong adana maçına kadar iyileşsin+form tutsun Tolga trabzon maçında kart görüp cezasını adana maçında çeksin tertemiz :D

Bruma kapalı defansı açamıyor demek olmaz bence.Adam içlerinden geçiyor.Kontra da daha etkili oyuncu ama kapalı savunmada da yine etkili.Antalya 2. golde adamın yanından geçip gitti bütün savunmanın dengesini bozuyor adam.Amrabat gibi değil

Bruma kapalı defansı açamıyor demek olmaz bence.Adam içlerinden geçiyor.Kontra da daha etkili oyuncu ama kapalı savunmada da yine etkili.Antalya 2. golde adamın yanından geçip gitti bütün savunmanın dengesini bozuyor adam.Amrabat gibi değil

Bruma daha ziyade açık alan oyuncusu.Ama kapalı savunmalara karşıda kendini geliştirmiş.Ama artık önüne 3 kişi birden çıkıyor.O antalya maçında biraz gafil avladı savunmayı.Sağ tarafı boş bıraktı orada savunmacı.Oradan yeteneği ve hızı sayesinde sıyrıldı.Gençler daha kompakt kapanan bir takım.Öyle boşluk bulmak zor olacak.Amrabat zekası olmayan bir oyuncuydu.Brumada zeka var.

Bruma daha ziyade açık alan oyuncusu.Ama kapalı savunmalara karşıda kendini geliştirmiş.Ama artık önüne 3 kişi birden çıkıyor.O antalya maçında biraz gafil avladı savunmayı.Sağ tarafı boş bıraktı orada savunmacı.Oradan yeteneği ve hızı sayesinde sıyrıldı.Gençler daha kompakt kapanan bir takım.Öyle boşluk bulmak zor olacak.Amrabat zekası olmayan bir oyuncuydu.Brumada zeka var.

İşte dediğim gibi 1 olmaz 2 olmaz 3te olur diye düşünüyorum.Atletico falan olsa anca belki o zaman kilitleyebilirler.Bilmiyorum şu ana kadar ligde geçemeyeceği adam yok gibiydi.

Üst Alt