Galatasaray’ımıza BAYRAKLARLA Sahip Çıkalım - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’ımıza BAYRAKLARLA Sahip Çıkalım

Cevap: Galatasaray’ımıza BAYRAKLARLA Sahip Çıkalım

25 Milyonluk bir gücün etkisini gösterme zamani. Bize baskan gerekmez. Böyle baskan gerekmez. Biz bize yeteriz.

Biz birazdan 10 arkadaş dışarı çıkıp formaları giyerek çember oluşturup sonrada U oluşturacaz ve o U'nun içine girip kolbastı,Tango,3 ayak,vals,damat dansı ve Break dans yapıp geceyi bitireceğiz arkadaşlar.

Tayyip'ciyim ama benim demek istediğim başka bu şekilde hiçbir yere varamayız stadda organize olmalıyız ama başbakanı ıslıklayarak değil tabi..

Bunu bir kivilcim olarak düsün o zaman, her büyük yangindan önce ilk bir kivilcim olusur. Amac bir yere varmak degil, bundan dolayi Polat istifa etmeyecek, TOKI baskani gelip özür dilemeyecek. Ama biz bir durus sergilemis olucaz, bir mesaj vermis olucaz, Galatasaray'in sahipsiz olmadigini göstermis olucaz. Tabii sen asmayabilirsin, zorla degil.

Not ; Bu arada belirtmek isterim ki protestomuz kişiye özel değildir. Başkakan'ı falan protesto etmiyoruz. Biz kulübümüzün çıkarlarını koruyoruz. Biz burdayız diyoruz.

sampiyon cimbombomum ne istersen iste benden,istersen donatilim dört bir yani BAYRAKLARLA,istersen cinlatalim dort bir yani sarkilarla,istersen eglenelim davullarla zurnalarla.

Parçalı formamı astım bayrak yerine biraz daha anlamlı oldu benim için.

Sergen bayrak as bırak şimdi şampiyonluk gitti zaten.

Zamaninda basbakanlara yapilan protestolari hic gündeme getirmeyip, simdi Galatasaray´i ezme cabalari bosa cikacaktir. Bilincli sekilde yürütülen hakaret kampanyasi 25 Milyonluk Galatasaray camiasindan gereken cevabi alacaktir. Sikiyorsa daha fazla gelin üstümüze. Elinizden geleni ardiniza koymayin. Biz Galatasaray´iz

Beyler lutfen bayraklari asin, isin dalgasini gecmeyin, dunyanin obur ucundan duyulmasi gozumuzde buyuttugumuz kadar zor bir sey degil, mesela ben Isvec'teyim, hemen duydum ve formami astim. Galatasaray hudutlara sigmaz buyukluktedir, her yerdeyiz...

Herkese tesekkür ederim, cok sagolun.

Galatasaray`imizda tez zamanda tekrardan ayaga kalkacaktir. Heryeri titrecektir. Allahin izniyle.

Üst Alt