Galatasaray’ımıza BAYRAKLARLA Sahip Çıkalım - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’ımıza BAYRAKLARLA Sahip Çıkalım

Cevap: Galatasaray’ımıza BAYRAKLARLA Sahip Çıkalım

Bizim yönetim kurulunda da iş yok ! 5 te 1 oranında imza toplansa genel kurula gidilir, böylece Adnanlardan kurtulmuş oluruz !!!

r_s7smi2k7brx83pp2dauv.jpg

Bizim yönetim kurulunda da iş yok ! 5 te 1 oranında imza toplansa genel kurula gidilir, böylece Adnanlardan kurtulmuş oluruz !!!

herkes korkuyot,muhalefet felan yok,önune gelen bos konusuyor,icraata gelince ben yokum diyor hepsi,adnan ozturk imza toplayacagini soylemisti 2-3 ay once,hala topluyor:D

Ultraslan´in böyle bir kampanyasi var mi? Gerci haberleri olur mutlaka. Onlar da organize olsun.

Onlar stadda susun susun derler.

Keşke Galatasaray Türkiye'dir temalı tezahuratlar hazırlansa Sivas maçına. Bütün maç elde Galatasaray bayraklarıyla bu defa 52.000 kişi hiç durmadan bu tezahuratı söylese.

O zaman mesaj yerine gider.

Olayın medya ya düşmesi bile yeterlidir ses o zaman dünyanın her yerine duyulur 2 gün sonra g.afrikada-japonya da asılı Galatasaray bayraklarını görürsen durumu daha iyi anlarsın.

Medyaya düşmez renkdaş. O iş biraz zor. Farkedilir ama kimse yazmaz. Ancak internet üzerinden.

Not ; Bu arada belirtmek isterim ki protestomuz kişiye özel değildir. Başkakan'ı falan protesto etmiyoruz. Biz kulübümüzün çıkarlarını koruyoruz. Biz burdayız diyoruz.

Evet bu önemli nokta. Hiç kimseyle hiç bir kurumla kavga etmiyoruz. Sadece Galatasaray'ın büyüklüğünü kim unuttuysa bu dünya üzerinde bir kez daha hatırlasınlar diye. Zaten mesaj alması gereken, alması gereken mesajı alır. Yoksa şu stada bir çivi çakmış olanı bile unutmaz bu vefalı taraftar.

25 Milyonluk bir gücün etkisini gösterme zamani. Bize baskan gerekmez. Böyle baskan gerekmez. Biz bize yeteriz.

Ve işte bu. Biz bize yeteriz...

Üst Alt