Galatasaray'ımızın Yeni Sezon Formaları Tanıtıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ımızın Yeni Sezon Formaları Tanıtıldı

Parçalı forma, 13/14 sezonunda Fb'nin çıkardığı çubuklu formalara benziyor.

fb-nin-2013-2014-sezonu-%C3%A7ubuklusuna-20-sn-bakmak_475693.jpg

Parçalı sadece ismen öyle. Ve bulanık. Beyaz forma da fazla beyaz olmuş atlet gibi. 13/14 sezonundaki formalar > diğer bütün formalar.

çatladı kapı sporun formaları daha güzel berbat hele beyaz forma atlet gibi.

Bunlar hakikatten gerizekalı yahu yapsanıza bir kırmızı forma ateş kırmızısı adam gibi giyelim yok ama illa beyaz yada mor olucak

parçalıyı en baştan beri beğenmiştim
beyaz çok sade ama oyuncuların üzerinde her iki forma da klas duruyor.güzel taraf tanıtımda parçalıyı doğru kombinasyonla giymişler
mor forma daha çıkmadı ama alternatif olarak onu da beğendim.hatta kaleci formaları bile güzel
bu seneki formalarımızı başarılı buluyorum.ne yazıkki hem fiyattan(160 tl yuh yani),hem de transfer olmadığı ve yönetime karşı takınılan haklı tavırdan dolayı kimse forma almayacak

Ben beğendim özellikle parçalı forma çok güzel. Kırmızı şort beyaz forma kombinasyonu da güzel olmuş.

3. forma yok mu bu sene?

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Parçalı güzel olmamış bence.Bir sezon yıldızı yanyana yapamazlar bir sezon yıldızı yapar parçalıyı bozarlar dalga geçer gibi. Ama yinede almam.

-Tapatalk-

Üst Alt