Galatasaray'ımızın Yeni Sezon Formaları Tanıtıldı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ımızın Yeni Sezon Formaları Tanıtıldı

Formalar rezalet. Onu geçtim insan bir transfer açıklar, mesela forvet. Onu da geçtim 160 ₺ forma? Bu Dursun varken çöp bile almam ya, orası ayrı konu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sosyal medyada gezinin amatör tasarımcıların yaptığı formalar bunlardan 1500 kat daha iyi.
Nike bu işin b.kunu çıkardı. Resmen tasarım denen bişey yok. 10 dakikada tasarlayıp başlarından salmışlar gibi.

Formalar genel anlamda fena değil. Gerçi bu sezon forma almayacağım için beni pek alakadar etmiyor ya neyse..

Sent from my iPhone using Tapatalk

İki forma da gayet güzel. Alternatif forma daha sonra çıkacak sanırım. Muhtemelen mor olacak. Keşke her zaman sarı, turuncu veya kırmızı renklerden oluşsa alternatif formamız.

Yatay Çizgili parçalı formada şifre varmış.
Taraftar Umut Bulut'u zenci forvet olarak gorecekmiş

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

nike genel olarak bu çizgili formaları yapmış inter vs dahil, forma fena değil, kötü de değil yani ama bu nasıl tanıtım? Hiç tanıtım yapma, siteye fotoğraflarını koy daha mantıklı :D

Her iki formada kötü gözüküyor. Parçalı dediğin forma klasik formadir neden her sene üzerinde bu kadar oynama yapıyorsunuz ki? 1-2 sezon öncesinde(drogbanin olduğu yakasız forma) gayet başarılı parçalı forma yapılmıştı yap aynısını gitsin.

Bu seneki parçalı bence hiç olmamış, omuz kısmındaki renk tonu ile formanın ön kısmındaki renk tonu farklı ve buda kötü durmuş.

Beyaz forma bildiğin atlet yani sadece arma ve yıldız var işte. Beyaz forma aslında çok hoş duruyor ama kac senedir doğru düzgün bir dizayn yapamadılar.

Sarı renkli forma yada guzel bi siyah renk formada yapabilirlermis.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
9d120b0d47751b8e8159e5cc94896ace.jpg

Üst Alt