galatasaray'ın 4 sene şampiyon olamaması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu arada covid olayi olmasa basaksehirin sampiyon oldugu yil sampiyon olurduk. müthis bir seri yakalamistik covid arasindan önce ve iyi top oynuyorduk. hatta en son o dönemlerde iyi top oynamistik.
gecen sene zaten malum tek golle kacirdik sampiyonlugu. bir de bjk aleni bir sekilde kollanirken bizi de dogradilar. bjknin icerdeki hatay maci vs vs bir sürü kirli isler döndü gecen sene.
bu senenin izahi yok. tabiki hakemler canimizi yakti ama bizim takim da harbi rezildi bu sene

Seneye fener olur. Ali koç daha fazla direnmez malum kliklerle arayı iyi tutar. ederasyon ve mhk başkanlığına gelecek isimleri bekliyorum

TFF ile savaşsak kazanırız burada siyasi güçler devrede onlarla başa çıkabilmemiz zor.

Trabzonspor şampiyon oldu ama benim gözümde Bursaspor’un şampiyonluğu kadar kıymeti yok hatta hiç yok.

Noldu şimdi başardınız mı ? Onca desteğe rağmen rakipleriniz biçilmişken.

Neyse konunun özü şu sindirildik gene aynı şeyleri yaşayacağız bu iktidar bu düzen bu adam kayırma değişmedikçe de herşey böyle gider

bu düşüncenin aksine ali koç ve rte varken fener'in olamayacağını düşünüyorum.

en basiti bu sene ve fb ts maçlarının başında fb 10 kişi kalmasa şu an kafa kafaya olacaklardı.
bu sene ts'nin olacağı netti ama. sezonun başından beri gözümüze soka soka gerek sahada gerek masada çok sağlam kollandı ts. bunu da açıkçası ağaoğlunun gerekli noktalarda kurduğu ilişkilere veriyorum ben.
ali koçun bana göre seneye son şansı. taraftarı dinledi olmadı kendi bildiğini okudu olmadı geçmişe döndü başaramadı geleceği kurcam dedi beceremedi. tek kurşunu kaldı. ankarayı ve atanmış federasyonu arkasına almadan da beceremez.

Ben bunu kabul etmiyorum Levent hocam , neden etmiyorum ya bu tek kulvar olayı neden bizim ülkemizde var sadece? Avrupa da veya asya amerikada neden yok ? En çok parayı bunlar alacak avrupadan bile fazla ama tek kulvarda yarışacaklar beyefendiler yoruluyorlarmış hadi ya city liverpool zorlanmıyor bizim beygirler zorlanıyor. 3 kulvarda da çatır çatır oynamak için o parayı alıyorlar bunları biz ve bizim tdlerin algıları getirdi bu duruma .
Yunus Can kardeşim, Avrupa'ya gitmemiz mucize ötesi bir şey, kupa da çok gerekli değil. O sebepten demiştim. Yoksa Avrupa'ya gidersek zaten çift kulvar devam etmeye gayret ederiz.

Yunus Can kardeşim, Avrupa'ya gitmemiz mucize ötesi bir şey, kupa da çok gerekli değil. O sebepten demiştim. Yoksa Avrupa'ya gidersek zaten çift kulvar devam etmeye gayret ederiz.
Yok hocam o anlamda söylediğinizi biliyorum. TK'ında da oynasınlar ondan bahsediyorum. Neden tek kulvara önem versinler çıksınlar çatır çatır oynamak ile yükümlüler yoksa senin söylemekte ki iyi niyetinizi biliyorum genel olarak yazdım.

Bizim toparlamamız çok zor görünüyor. Sadece oyuncu veya saha dışı dinamikler olarak değil başkan yok, yönetebilecek birisi yok, takıma gelecek hocanın kim olacağı belli değil ki geldiğinde takıma ve lige alışması uzun sürecek, takımın yarısından fazlasının değişmesi lazım ama buna dair ne scout ekibinin ne de gelecek yönetimin bu yönde çalışması olduğunu düşünmüyorum. Bizden bu yılda pas olacaktır.

Üst Alt