GSC Haber - Galatasaray'ın Avrupa Maçlarından En Çok Hangisine Üzülmüştünüz? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray'ın Avrupa Maçlarından En Çok Hangisine Üzülmüştünüz?

Galatasaray'ın Avrupa maçlarından en çok hangisine üzülmüştünüz?

• Kullanılan toplam oy
    97
Bilbao maçı da ayrı bir yaradır ama Kadıköy'de Avrupa Kupası kaldırma şansı kaç defa gelir ki? Üstelik güle oynaya, şov yaparak devam eden maç kabusa dönmüştü.

Buna benzer bir konu geçmişte açılmıştı diye hatırlıyorum.

O zaman da belirtmiştim şimdi de belirteyim, kesinlikle HAMBURG maçı.

Hamburg macini kavede izlemistim. Futbol yüzünden ilk kez zivanadan ciktigimi daha dün gibi hatirliyorum. Sabaha kadar uyuyamamistim sinirden.

Drogba bir metre geriden çıksa 4-1 olsa bence o gün tur atlardik. Ofsayttan sonra Real toparlanmisti. Gol olsa dagilirlardi

1998 Kasım-Aralık aylarında siyasi nedenlerle İtalya ile aramız o kadar gerilmişti ki Juventus maçı sırf bu sebeple 1 hafta ertelenmişti. Rosenborg deplasmanını saymazsak harika bir CL performansı ortaya koyan Galatasaray yüzde 100 hak etmesine rağmen grupta 2. olup averajla elenmişti.

Elenmeye sebep veren maç Bilbao deplasmanındaydı. Grupta iddiası olmayan Athletic Bilbao'ya son hafta maçında yenilerek elendik. 1 puan alsak çeyrek finale çıkıp Olympiakos ile eşleşecek ve yarı finale oldukça yakın olacaktık.

O yüzden daha kötü kadroyla, futbol olarak çok iyi işler yapmadığımız bir sezonda UEFA'da çeyrek finale çıkmayı sağlayacak Hamburg maçından daha yaralayıcıydı o sezon. Yaşı yetenler daha iyi ayırt ediyorlardır muhtemelen.

Yaş olarak ilk iki maçı bilmiyorum ama benim en üzüldüğüm maç Hamburg. Finale gidebilirdik ve Kadıköy'de oynayacaktık. Diğeri de Real maçıdır. O ilk maçta verilmeyen penaltılar yediğimiz özellikle 3. gol. İkinci maçta yediğimiz ilk gol ofsayt olabilirdi. Çok fazla fahiş hata vardı

Bremen + Hamburg... bel fıtığı olan Rotariu 88'de o golü nasıl kaçırdı hala aklım almıyor.. Hamburg maçı ayrı bir travma konusu..

Üst Alt