GSC Haber - Galatasaray'ın Avrupa Maçlarından En Çok Hangisine Üzülmüştünüz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray'ın Avrupa Maçlarından En Çok Hangisine Üzülmüştünüz?

Galatasaray'ın Avrupa maçlarından en çok hangisine üzülmüştünüz?

• Kullanılan toplam oy
    97
Hamburg maçında kahveye gidenler bilir sandalye fırlatma ve kırılma sesi bolca duyulmuştur.

Aynısı Euro 2008 Hırvatistan maçında golü yiyince 119 da oldu millet dışarı çıkıp golü son saniye atınca içeri girmişti.

Kronolojik acidan bakacak olursak once Portekizli adi hakemin katlettigi Steau, topu kara saplayan Rotariu'lu Werder maci ve Bukent'in elleriyle verdigi Hamburg maclari. Ucunde de en azindan final oynayabilirdik.

Bir de ben küçüktüm o zaman tabi ama 2001 deki Cl çeyrek finalinde Reali elesek alırmışız orda da kupayı yazık olmuş.

hiçbirinde kupa alma şansımız yoktu ama bilbao'yu geçsek şl'de rahat yarı final yapabilirmişiz.

gene de tek maçlık bakarsak hamburg karşısında 2-0'dan yıkım bu topraklarda anca fenerlilerin günaşırı yaşadıklarıyla karşılaştırılabilir. olic'in son golü çok ızdıraplıydı.
Hamburgu gecseydik kupa şansımız vardı.

Bülent hoca Hamburg maçında Kewell'ı stoper oynatmak yerine Semih'e güvenip başlasaydı muhtemelen o turnuvayı çok iyi bir yerde bitirirdik.
Halbuki zamanında Mustafa Denizli genç yaşında ona güvenip Avrupa maçlarında ilk 11'de başlatmıştı.

Deplasmanda 1-0 yenildiğimiz athletic bilboa maçı. Sadece şampiyonaların katıldığı şampiyonlar liginde juventusun önünde grubu lider tamamlayacaktık olmadı maalesef

Lucescu zamanı 5 beraberlik bir yenilgi ile gruptan çıkamamıştık. Son maçta Barcelona’ya yenildiğimiz için çok üzülmüştüm. Rivaldonun golü de ofsayttı.

Athletic Bilbao maçı çok canımı yakmıştı. O yıllar için müthiş başarı olurdu ŞL'de çeyrek final, ki ikili averajda Juve'nin önündeydik, beraberlik bile bize yetiyordu ancak olmayınca olmuyor.

Real Madrid maçı da üzücüydü ama o maçta Real'e titretmiştik.
Leonidas'ın 300 Spartalı finalindeki ölümü gibi kahramanca bir maçtı o maç

Real maçında 3-1'ken sayılmayan gol kadar üzüldüğüm bir an yoktu. O maçta tribündeydim ve 4-1 olsa %100 Reali 3-0'ın rövanşında elerdik. Real groki olmuştu. Gol iptal edilince bizimkilerin morali bozuldu. Onlar da cesaretlendi.

Üst Alt