GSC Haber - Galatasaray'ın Avrupa Maçlarından En Çok Hangisine Üzülmüştünüz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray'ın Avrupa Maçlarından En Çok Hangisine Üzülmüştünüz?

Galatasaray'ın Avrupa maçlarından en çok hangisine üzülmüştünüz?

• Kullanılan toplam oy
    97
Hamburg ve atletico

Tur atlasaydik kadiköy deki finale kadar cikardik bundan eminim

Takim isik veriyordu ve sakat oyuncular da geri dönecekti

Şu son 3ü İspanyol itoğullarının maçlarında sürekli şike dönmeseydi kulüpte minimum +3 tane daha Avrupa kupası vardı.

Hadi real Madrid’e Barcelona’ya gücümü yetmedi diyelim batık athletico madrid maçında kale arkası hakeminin gözünün önündeki pozisyona yaptığı eyyama kinim geçmiyor.

1000 senede geçse Bremen maçı...
O zaman Türk TV'lerin ilk zamanı almanyada... Son saniyede Taner indiriyor kara saplanan Top, Rotariu dokunamıyor bomboş kale...
Ağlamamak için kendimi zor tutuyorum... Yaş 14-15...
Akşam yeni özel kanallardan birinde Azerbaycan maralımı neyse bir türkü söyleyen kadın çıktı... Alakasız bir şekilde ağladım o maçın akşamı...

Bilbao maçı. Berabere bitirsek CL de çeyrek finale çıkıyorduk. Yanılmıyorsam çeyrek finalde olimpiakos'la eşleşmişti juve. Biz çıksak yarı finale kadar giderdik. Son dakika burak akdiş'in kafası☹️

Bir de listede yok ama Steau maçıda çok üzmüştü o dönem

İlk defa yarı final yapan Türk takımı olacaktık

Hagi izin vermedi :)

En çok sinirlendiğim Hamburg.

En çok küfür ettiğim A. Madrid (hakemin kararları ve caner adlı dy)

En çok gurur duyduğum RM.

İstanbul'daki PSG maçı.4-2 kazanmıştık. 2-0 öne geçtik Hayrettin komedi bir gol yedi 2-1 oldu. Yurtta kalıyordum,diğer takımın Avrupa maçına geçtiler ,arkasından geri döndüler hala Hayrettin'in yediği golü gösteriyor.İşin tuhaf tarafı üstte de 2-2 yazıyor. Meğer Hayrettin 1 dakika arayla aynı golü yemiş

TECNO KH7n cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt