Galatasaray'ın İlk Transferi Belli Oldu! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın İlk Transferi Belli Oldu!

Bu yetenegi sinirli arkadasin begeni gormesi Turk futbolunun seviyesini gozler onune seriyor. Baris Alicinin sagdan atip soldan gectigi pozisyonlardan sonra yetenek muamelesi gormesi gibi.

Bunu beğenmeyen gitsin barca city falan tutsun su ekonomide su piyasada gayet te iyi bir oyuncu bok atmaya gerek yok

Benim altyapılardan tanıdığım biri karşılıklı oynamışlığımız var benimle yaşıt zaten. 10 yaşından beri çocuk futbolcu olmak için çalışıyor hayatını buna adadı resmen şu fiziği 15 16 yaşındayken de vardı. Bizimle adı geçtiği zaman istemiyordum pek çünkü gerçekten çok yetenekli biri değil ama çalışmasının karşılığını alıp kendisini iyi geliştirmiş.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komple bir oyuncu şu yönü iyi veya şu yönü kötü demezsin.. Henüz erken ama bu çocuk iş yapar gibi ligde.. Mesela eljifi ilk andan beri hiç beğenmiyorum city istiyor manu istiyor muhabbetine de gülüyordum dorukhan çok çalışırsa iyi bir yere gelebilir.. Ama asla wonderkid müthiş potansiyel denemez..

Zerre üzülmedim alamadığımıza. Tarık Çöpdal'dan öteye gitmezdi göstereceği performans.
İnş gelmez bu ne idüğü belirsiz oyuncu
bos topcuya benziyor
Aynen Jimmy işini biliyor tarık'ın yerini doldurması lazım isveç şırfıntılarının...
Yine dolacak ayakkabı kutuları
İnşallah yaşanmamıştır bu
Acaba ne kadar bayıldık.

sent via GSC
Acaba nerden torpilli

Arkadaş bize transfer değil dehlenecek adam lazım...Boş işler yeni bir züppe daha geliyor...Şimdi bunun Abdussamed'ten ne farkı var???

Forumumuzun medarı iftarları

Yurtdışındaki yerli oyuncularımızın yetişmesinde sıkıntı yokken Türkiye içinde büyük sıkıntı varsa Eğitimin her alanında olduğu gibi futbolcu yetiştirmede de büyük sıkıntımız var demekki.

Şimdi lafı yine FT ye getireceğim, bazıları sende FT nefreti var, ondan yazıyorsun diyecekler.. Umurumda değil..

FT uzun yıllar Milli Takımlar TD luğu yaptı.. Ve yurt içi, yurt dışı Turk kokenli tum yetenekli futbolcuları taradılar.

Galatasaray'a bu tip yetenekli, genç, gelecek vaat eden futbolcuları kazandırmasını beklerdik.. Netice malum :(((

Şimdi lafı yine FT ye getireceğim, bazıları sende FT nefreti var, ondan yazıyorsun diyecekler.. Umurumda değil..

FT uzun yıllar Milli Takımlar TD luğu yaptı.. Ve yurt içi, yurt dışı Turk kokenli tum yetenekli futbolcuları taradılar.

Galatasaray'a bu tip yetenekli, genç, gelecek vaat eden futbolcuları kazandırmasını beklerdik.. Netice malum :(((
Maalesef katılıyorum. Hep Hakan Ünsal-Ümit Davala gibi olumlu örnekleri ön plana çıkartırız; Volkan Arslan-Çağlar Birinci-Tarık Çamdal gibi fiyaskoları ise görmezden geliriz. Tarık çöpünü MT a dahil etmese, futbol cahili Ünal Aysal asla transfer etmezdi mesela; hasmını bile yanıltmış oldu!...

İşin gücün Fatih Terim geçen sene şampiyon olduktan sonra bile bir tebrik mesajı bırakmayan adamsın

Ahmet abi bile tebrik etmişti.Senin bu yorumlarını ciddiye almıyoruz

Maalesef katılıyorum. Hep Hakan Ünsal-Ümit Davala gibi olumlu örnekleri ön plana çıkartırız; Volkan Arslan-Çağlar Birinci-Tarık Çamdal gibi fiyaskoları ise görmezden geliriz. Tarık çöpünü MT a dahil etmese, futbol cahili Ünal Aysal asla transfer etmezdi mesela; hasmını bile yanıltmış oldu!...
Çağlar Birinci Fatih Hoca döneminde alınmadı.. gerçi Tarık Çamdal’ın transferini hocaya bağlayarak Terim düşmanlığında level atlamışsın.. ne diyeyim bilemedim

Çağlar Birinci Fatih Hoca döneminde alınmadı.. gerçi Tarık Çamdal’ın transferini hocaya bağlayarak Terim düşmanlığında level atlamışsın.. ne diyeyim bilemedim
Onun döneminde alınmadığını senden iyi bilirim. Lakin, ''Fatih Hoca MT a alıyorsa vardır bir bildiği'' durumu vardır bizim kulüpte; FT MT a alır, biz transfer ederiz (Çoğu zaman bizzat görüşünün alındığı söylenir; bilemem, o ortamlarda bizzat bulunmadım!); olumlu ve olumsuz örnekleri çoktur...Ki Tarık için de geçerlidir bu dediğim. İspatlayabileceğim bir şey değil elbette, kanaatimi belirttim: FT Milli Takıma çağırmasaydı ''Futbol cahili'' olduğu kendi ifadesiyle tescilli Aysal Hazretleri Tarık çöpünü iyi futbolcu zannedip milyonla kazığı sokmazdı herhalde kulübe!...

''Fatih Terim de değilse kimdir bu kulübün Efsanesi?'' sorusunu defaatle gündeme getirmiş biriyimdir bu forumda. Ha, ''Körü körüne biat etmeyen, FT düşmanıdır'' diyorsan, yapacak bir şey yok; Allahın selameti seninle olsun muhterem...

Üst Alt