galatasaray'ın şampiyonlar ligi gruplarında hiçbir takımdan 6 puan alamamış olması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray'ın şampiyonlar ligi gruplarında hiçbir takımdan 6 puan alamamış olması

Bugun fark ettigim olay.Astana ile bir ilki basarir miyiz sizce?

Yoksa Letonya rezilligine benzer bir puan kaybi mi olur?

hamza bu kafayla giderse en fazla içerde 1 puan alır astana dan.görüp göreceğimiz puanda o olur grupta.

Deplasmanda yenilirsek kimse şaşırmasın.Bu takımdan ve üstad hamzo dan her türlü rezilliği bekliyorum ben artık.

Ilk Astana maçı deplasmanda ise takılırız bunlara, bizimkiler 100% küçümser çünkü.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Fener ve Beşiktaş'ta var mı aynı durum diye baktım.Beşiktaş da alamamış.Fener ise 2004-2005'te Sparta Prag'ı iki maçta da 1-0 yenmiş.Trabzon da Inter karşısında yapabilirdi bu durumu evlerindeki maçta biraz daha dikkatli olsalardı.Biz de Milan,Rangers,Cluj,Hertha Berlin falan çok takım karşısında başarabilirdik bunu.

Bir dönem malum milli maçlar çarşamba-pazar falan oluyor ya o 2 maçın ikisini de hiç kazanamadık ve bakalım bu kez olacak mı diye gündeme gelirdi...

Onu hatırladım konuyu görünce

Özeti izledim biraz, bu Astana kötü oynamamış Benficaya karşı. Hatta durum 0:0 iken bir topları direkten dönmüş.

Adamlar öyle kolay lokma değil, savaşan bir takım. Bence ilk maçta takılırız, berabere biter o maç.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Son düzenleme:
Üst Alt