galatasaray'ın şampiyonlar ligi gruplarında hiçbir takımdan 6 puan alamamış olması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray'ın şampiyonlar ligi gruplarında hiçbir takımdan 6 puan alamamış olması

forumda gözü dönmüş o kadar insan varki ne dediğini bilmiyor çoğu nefretleri yüzünden. herkes rahat olsun. Galatasarayın en rezalet berbat hali bile astanadan 6 puanı döve döve alır. eğer 2 maçın birinde berabere bile kalsak beni süresiz banlayın bu forumdan

forumda gözü dönmüş o kadar insan varki ne dediğini bilmiyor çoğu nefretleri yüzünden. herkes rahat olsun. Galatasarayın en rezalet berbat hali bile astanadan 6 puanı döve döve alır. eğer 2 maçın birinde berabere bile kalsak beni süresiz banlayın bu forumdan
Astana maci sandigin kadar kolay olmayacak. Sacmalamissin.

Böyle cocukca iddia ya fln girmeye de gerek yok. Haksiz cikarsan niye ban istiyorsun bir baska sacmalik.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Bu ülkeden o kadar cok Astana gecti ki. Bence büyük konusmussun. Ahmet Cakar'ın bikini hikayesi gibi olmus

Konu basligini okudun mu? Daha hic bir rakibe karsi 2 galibiyet alamamisiz iki macta sen gelmissin rahat aliriz diyorsun. Hadi iyi oynasak anlarim da ama öyle degil. Neye dayanarak bunu diyorsun merak ediyorum.

Böyle takimlari bizim kulüp her zaman kücümser, istedikleri kadar "rakibi kücümsemiyoruz" desinler bizimkiler. Her zaman ayni terane. Ha bir de her deplasmanda gol yiyoruz 10 senedir her macta, bunu da unutmamak lazim.

Ben sahsen Astanaya karsi maksimum 4 puan bekliyorum, Carsamba günü macin berabere bitecegini tahmin ediyorum.

Eh grupta son macimiz da yine bunlara karsi oldugu icin ve biz türkler ancak yumurta delige dayaninca islerin farkina vardigimiz icin o maci ne yapip edip alir ve Uefa'ya gideriz diye düsünüyorum.

Millet astanaya falan kolay diyor da adamlar hakikaten sanıldığı kadar kötü takım değil.Ayrıca bu adamların en kötü hali bile en azından ligde bir ç.rize,gençlerbirliği gibi bir şeydir.Sen rize,gençlerbirliği gibi deplasmanlara bile garanti diyemiyorsun hatta puan kaybını normal olarak görüyorsun sonra ş.ligindeki bir deplasman maçı için banko 3 puan dyorsun hem de bu halimizle..

yav yapmayın. astanayı ciddi ciddi analiz edenler var sanki takımmış gibi. rakibi küçümsemiyorum ama bizim 4.torbada benifcadan daha zor takım çekme ihtimalimiz varken astana geldi rakip olarak. hayatında hiç şampiyonlar ligine katılmamış belki bir daha da katılamayacak kazakistan takımı. milli takım bile berbat haldeyken gitti yendi geldi kazakistan deplasmanında bizde en kötü tek farklı galibietle döneriz ordan sahamızda zaten tartışmaya gerek yok. aslında astana şöyle rakip, böyle takımı filan bırakın.şu çok net galatasaray bu sene bir ilki başarmış olacak.

Tarihi fırsatı kaçırdık.ŞL tarihinin en kötü takımlarından birine 1 puan verdik.Bir daha böyle kek rakibi zor buluruz.

yav yapmayın. astanayı ciddi ciddi analiz edenler var sanki takımmış gibi. rakibi küçümsemiyorum ama bizim 4.torbada benifcadan daha zor takım çekme ihtimalimiz varken astana geldi rakip olarak. hayatında hiç şampiyonlar ligine katılmamış belki bir daha da katılamayacak kazakistan takımı. milli takım bile berbat haldeyken gitti yendi geldi kazakistan deplasmanında bizde en kötü tek farklı galibietle döneriz ordan sahamızda zaten tartışmaya gerek yok. aslında astana şöyle rakip, böyle takımı filan bırakın.şu çok net galatasaray bu sene bir ilki başarmış olacak.

Ne oldu Kenancım?Hamza'nın başında olduğu takım hiçbir zaman favori değildir.

Avrupa fatihliginin ozde degil sozde oldugu gercegi. Evet bir zamanlar avrupayi dize getirdik. Biz turkleriz akinciyiz yani. Gidip yerlesmek ve bir statu korumak gibi bir durumumuz yok. 10 yilda bir gider 2-3 ust duzey avrupa takimini yeneriz. daha fazlasi da olmaz.

Üst Alt