Galatasaray'ın Yeni Drogba'sı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Yeni Drogba'sı!

Özlüyoruz DrogBaba yı :/

734655.png

neden renktas, bizi aydinlatman gerekir.

Merhaba Kenan Bey,

Bu zamana kadar yapılan araştırmalar (ben yaptım) gösteriyor ki bazı insanlar penis fotoğrafı görmekten rahatsızlık duyabiliyor.

Sizin zevkinizi bölmemek adına pm ile birbirinize kendi özel fotoğraflarınızı atmanızı tavsiye ediyorum.

Saygılarımla,
Lütfü

Merhaba Kenan Bey,

Bu zamana kadar yapılan araştırmalar (ben yaptım) gösteriyor ki bazı insanlar penis fotoğrafı görmekten rahatsızlık duyabiliyor.

Sizin zevkinizi bölmemek adına pm ile birbirinize kendi özel fotoğraflarınızı atmanızı tavsiye ediyorum.

Saygılarımla,
Lütfü
Ilim irfan sahibi insan bir baska oluyor, tesekkürler sayin Tellioglu.

Manyagin onden gideni tam bu lig icin ozenle yaratilmis bir tobcu. Ama yetmez dedik ya manyagin onden gideni diye bi bakmissin 5 mac ceza almis :D o sebeplen balotelli-eren-traore uclusu gibi bisey olursa olur hatta ereni tekmeleyip balotelli-niasse-traore daha guzel olur.
Uzunu var manyagi var hizlisi var yeri gelir cikarmadan sokarsin yerri gelir cikarirsin oburunu sokarsin. Her turlu fantazilere acik bir forcet hatti olur.
Not: çikarip sokmalari baska yone cekmezseniz seviririm

Gerçekten tam Galatasaray taraftarının sevgilisi olur o gazla efsane işler yapabilir burada gerçekten sahada korkulacak adam Balotelli

Gerçekten inşallah alınabilir ama Dursun varken hiç hiç ihtimal bile vermiyorum ...

Balotelli Türkiye ligi için fena değil.Ama başlık yanlış.Drogba dünya futbolunda efsane olarak görülür.Balotelli sorunlu bir oyuncu doğru düzgün bir takımda dikiş tutturamadı.Ama buraya gelirse belki tutabilir.Ligimiz sorunlu bir kere tam balotelli reyisin profile göre yer. :D

Manyagin onden gideni tam bu lig icin ozenle yaratilmis bir tobcu. Ama yetmez dedik ya manyagin onden gideni diye bi bakmissin 5 mac ceza almis :D o sebeplen balotelli-eren-traore uclusu gibi bisey olursa olur hatta ereni tekmeleyip balotelli-niasse-traore daha guzel olur.
Uzunu var manyagi var hizlisi var yeri gelir cikarmadan sokarsin yerri gelir cikarirsin oburunu sokarsin. Her turlu fantazilere acik bir forcet hatti olur.
Not: çikarip sokmalari baska yone cekmezseniz seviririm
yav kardesim cikarip sokma diyorsun, fantasi diyorsun, nereye cekelim, bizde insaniz sonucta.

Hayatı boyunca ırkçılığa maruz kalmış bu karaboğa burda gelip özellikle zenci sever taraftarın gözünde yıldız olur :asd22:

Üst Alt