GSC Anket - Galatasaray'ın Yerli Teknik Direktörü Kim Olmalı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Galatasaray'ın Yerli Teknik Direktörü Kim Olmalı?

Galatasaray'ın Yerli Teknik Direktörü Kim Olmalı?

• Ali Rıza Sergen Yalçın

Kullanılan: 17 14.4%
  • Bülent Korkmaz

Kullanılan: 23 19.5%
  • Okan Buruk

Kullanılan: 78 66.1%

• Kullanılan toplam oy
    118
Sergen o lucescu zamanında bizim şampiyonluğun en büyük mimarlarindandi kötüde ayrılmadı bizden.Okan 5. Seneki şampiyonluğu bilerek bilinçli olarak satmış biridir.

Okan geliyor diye üzülmem de, Palut gelmiyor diye üzülürüm. Her neyse artık; Geliyorsa eğer ciddili h.o. , başarılı olur umarım, camia olarak çok ihtiyacımız var buna.

Bunlar arasında Okan dedim. Mevcut kadro ve olası transfer bütçeleriyle bu takımı diriltip büyük hedeflere yönelmek neredeyse imkansız. Okan bu yönden de doğru isim olur; Akhisar ve Rizespor' da iken kısıtlı imkanlarla çok iyi iş çıkarmış ve çok daha güçlü kadrolara karşı baskın futbol oynatmış olmasını, BŞ deki şampiyonluğundan bile daha değerli buluyorum. Her durumda sabırlı olmak gerekiyor zaten...

Şimdi biraz erken ama birkaç yıl sonra Nuri Şahin çok iyi bir seçenek olacak diye düşünüyorum. Karakteri, donanımı, hayata bakışı, duruşu ile çok çok beğeniyorum kendisini; bu nitelikleri bakımından olumsuz tek bir şey yansımadı şu ana kadar. Sırf onun başarılı olmasını istediğim için Antalyaspor düşmesin istiyorum hatta...Hem kişisel ve futbol eğitimiyle, bilgisiyle, görgüsüyle Türk olduğu kadar Alman sayılır; ''Alman da Alman!'' diyen arkadaşların gönlü de hoş olur; daha n'olsun?!..
Nuri şahin görüşüne katılıyorum hocam

resimi gordumde, anilar depresti...

17 mayis 1992...
meshur bakirkoy - galatasaray macinda adeta resital sunmustu bizlere... mest olmustuk canli izlerken.
*maci 5-3 yenmistik ,
okan 2 gol atmisti , kosecki 2 gol , sevket 1 gol atmisti...
macin benim adima en ilginc kritigi ise : dominic iorfa'nin ilk 2 golumuzde 2 asist yapmasi idi...

okan macin yildizi idi benim adima...
10 uzerinden 9luk bir performansla...

Sergen Yalçın diyenler şaka yapıyor olmalı (!)

Ben İlhan Palut olmasından yanayım fakat şu an boşta olduğu için Okan Buruk en mantıklı seçim olur.

Bence de yeni hocaya gerek yok ama bu gidişle de küme düşeriz, Torrent ile o riske girilmez artık.Ligi, rakipleri ve kulübü tanıyan biri olursa bu stresi yönetebilir.Terim, Denizli,Güneş gibi artık motivasyonu kaybetmiş simler de olmaz.Boşta olanlardan en mantıklısı hem oyun hem de skor olarak yaptıkları ile Okan Buruk.Ondan başka uygun isim yok camia için.Sergen kısa dönemli olması, Bülent sıkıcı futbol oynatması ile yine uyumsuz olur.Çalisan isimlerden ise Hikmet Karaman hepsinden çok kafa yorar futbola, idealidir.

ft ve bk arasında bir husumet olmadığı gibi bknın alanyadan ayrılmasını müteakip gelişmekte olan bir süreç de ftnin exiti ile yarıda kalmıştır.

Üst Alt