Galatasaraylı Taraftardan Aziz Yıldırım'a Şok Soru! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Guzel goruntuler bunlar - gulumseyip gecmesi en iyisidi. Boyle bir tarafi oldugunu bilmiyordum Aziz Yildirimin. Lan az troll yapsin iste ogrenciler ne var yani, gerek yok gerilmeye.

Aziz Yildirim secilirse seneye Imparator bile durduramaz, bu sakinlik onu gosteriyor

Derhal Ali Koc secilmeli

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Arkadaşlar kim seçilirse seçilsin şunu unutmayın bu sene artan şampiyonluk gelirleri geçen seneye göre neredeyse 2 kat aynı şekilde şampiyonlar ligi gelirleri açıklandığında onlarda da 1.5 kat artış sağlanmış. Bu sene şampiyon olursak seneye ali koç, aziz yıldırım veya başka bir başkan adayının seçilmesi durumunda bizi etkileyemeyecektir çünkü öyle bir gelire sahip olacağız ki bu geliri de kullanarak doğru hamleler yapacak kişinin Fatih Terim olduğunu düşünürsek 2011-2012-2013 sezonlarından sonra önümüzü milli takımla kestiler fakat Terim'in bu sefer önünü kesebilecek başka bir kozları kalmadı. Ali koç da gelse Aziz Yıldırım da gelse 3 yılı tamamlayamazlar :D

Büyük baskanın gönlünde Galatasarayimizin olduğu hınzırca gulusunden belli lakin ortam müsait olmadığı için fikrini belirtmekten kaçınmış. Raad ol baskanim biz seni anladık ;)

haketmiş eleman yalakalık yapıyım derken iyi geçirmiş sayın koç

Ali Koç'u ailenin kötü çocuğu olarak anlatırlardı da son dönemde kendisi ile ilgili biraz araştırma yapma fırsatım oldu, vizyoner ve geniş perspektiften bakabilen bir insan gördüm. Başkan olursa futbolu iş dünyasıyla benzer görme hastalığından dolayı bol bol hata yapacaktır lakin, yönettirmeyi iyi becereceğini düşünüyorum.

En önemlisi de sponsorluk vs ne olursa kulübe ciddi şekilde para sokacaktır, bu borç da olabilir bilemem ama Fener son 7 yıldaki başarısız döneminden sonra toparlanır onunla.

Aynen ali koç karaktersiz bir zengin züppe ama aziz yıldırım artık görmüş geçirmiş tonton bir ihtiyar ayrıca o galatasaray'a biz de ona destek oluyoruz yıllardır kıskananlar çatlasın, beğenmeyenler kudurusun:)

Üstat sana bir sorum olacak. Sadece Galatasaray özelinde düşünme sorumu.

Sence bir kulübün başkanında hangi özellikler olmalıdır, bu geçmişte gördüklerin, duydukların vs ile de bağlantılı olabilir ama sence hangi özelliklere sahip bir başkan başarılı olur bu ülkede?

Her kulüpten olabilir, verebileceğin isim var mı, "x kişisi çok başarılı olur." şeklinde?

Üst Alt