Galatasaraylı Taraftardan Aziz Yıldırım'a Şok Soru! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Üstat sana bir sorum olacak. Sadece Galatasaray özelinde düşünme sorumu.

Sence bir kulübün başkanında hangi özellikler olmalıdır, bu geçmişte gördüklerin, duydukların vs ile de bağlantılı olabilir ama sence hangi özelliklere sahip bir başkan başarılı olur bu ülkede?

Her kulüpten olabilir, verebileceğin isim var mı, "x kişisi çok başarılı olur." şeklinde?
Tam ne demek istediğini anlamadım üstat malum jetonum köşeli ama anladığım kadarıyla cevaplayım hatam varsa düzelt. Benim için başarılı, örnek galatasaray başkanları;

sadık giz-selahattin beyazıt-ali tanrıyar-ali uras-fethi isfendiyaroğlu ve tabii ki ali sami yen ama yeni nesilden bunlar kadar olmasa da çok beğendiğim mehmet cansun-duygun yarsuva-alp yalman-faruk süren var.

Mustafa cengiz de dursunu ibra ettirmemeye çalışmak dışında bir hata yapmadı bir de adnan başkana yeteri kadar destek vermedi ama 2 aylık başkan benim desteğim ona bir hatasını görmedim ki bunlar idari mesele benim için en önemli kriter mali disiplin.

Bundan sonrası için sorduysan her zaman adnan öztürk'ü takdir etmişimdir ve tarihimizin en başarılı başkanlarından biri olacağına inanmışımdır. Gönlümden geçen 3 dönem sonra da Ergin Ataman zira o da mali disiplini erkek takımında sağlamış sporculara maaş ödetmemiş borçla oynamayanları kapı dışarı etmiş, personel çıkarmış, kendisi de alacağını bırakmıştır (öteleme değil hibe etmiş ve bedavaya çalışma teklifi de var bunda).

Tam ne demek istediğini anlamadım üstat malum jetonum köşeli ama anladığım kadarıyla cevaplayım hatam varsa düzelt. Benim için başarılı, örnek galatasaray başkanları;

sadık giz-selahattin beyazıt-ali tanrıyar-ali uras-fethi isfendiyaroğlu ve tabii ki ali sami yen ama yeni nesilden bunlar kadar olmasa da çok beğendiğim mehmet cansun-duygun yarsuva-alp yalman-faruk süren var.

Mustafa cengiz de dursunu ibra ettirmemeye çalışmak dışında bir hata yapmadı bir de adnan başkana yeteri kadar destek vermedi ama 2 aylık başkan benim desteğim ona bir hatasını görmedim ki bunlar idari mesele benim için en önemli kriter mali disiplin.

Bundan sonrası için sorduysan her zaman adnan öztürk'ü takdir etmişimdir ve tarihimizin en başarılı başkanlarından biri olacağına inanmışımdır. Gönlümden geçen 3 dönem sonra da Ergin Ataman zira o da mali disiplini erkek takımında sağlamış sporculara maaş ödetmemiş borçla oynamayanları kapı dışarı etmiş, personel çıkarmış, kendisi de alacağını bırakmıştır (öteleme değil hibe etmiş ve bedavaya çalışma teklifi de var bunda).

Adnan Öztürk'ün bu kadar arka planda kalmasının sebebi nedir peki? Sonuçta herkes ondan ümitliydi lakin bir anda kendisini geri çekti ve ortadan kayboldu, ne sesini görebildik ne de yüzünü görebildik.

Adnan Öztürk'ün bu kadar arka planda kalmasının sebebi nedir peki? Sonuçta herkes ondan ümitliydi lakin bir anda kendisini geri çekti ve ortadan kayboldu, ne sesini görebildik ne de yüzünü görebildik.
İnan Kıraç bekle dedi dursun özbek 2021'e kadar başkan kalıp projeleri bitirsin ünal aysalın yapamadığı şampiyonlar ligi şampiyonluğuna seninle ulaşacağız dedi ki bunu çok net biliyorum o dönemde 2018 ocak başında yazmıştım hep... bu da bekledi sonra süpriz oldu mustafa cengiz seçildi artık 2020 sonlarından itibaren piyasa yapar adnan başkan :)

İnan Kıraç bekle dedi dursun özbek 2021'e kadar başkan kalıp projeleri bitirsin ünal aysalın yapamadığı şampiyonlar ligi şampiyonluğuna seninle ulaşacağız dedi ki bunu çok net biliyorum o dönemde 2018 ocak başında yazmıştım hep... bu da bekledi sonra süpriz oldu mustafa cengiz seçildi artık 2020 sonlarından itibaren piyasa yapar adnan başkan :)

Öztürk'ün, İnan Kıraç'a dair olumsuz bir açıklaması vardı, bir de Kıraç'ın eski etkisi de azaldı gibi duruyor.

Bilemiyorum tekrar güven kazanabilir mi, 2010 yılında çok genç yaşta 2300 oy almış adamdı bence o potansiyelin üzerine gitmesi gerekliydi.

Öztürk'ün, İnan Kıraç'a dair olumsuz bir açıklaması vardı, bir de Kıraç'ın eski etkisi de azaldı gibi duruyor.

Bilemiyorum tekrar güven kazanabilir mi, 2010 yılında çok genç yaşta 2300 oy almış adamdı bence o potansiyelin üzerine gitmesi gerekliydi.
Galatasarayda liselileri herdem eğitim vakfı ve gslaag (galatasaray liseliler ablalar ağabeyler grubu :) ) vasıtasıyla ağabeyi can kıraç adına inan kıraç idare eder tiyatro yapsalar da durum böyle...

Can Kıraç'ın hala etkili olduğunu aziz yıldırım seçimi kazanınca göreceksiniz zira yıllarca rahmi koç'u bjk'ye başkan yaptırmayıp süleyman sebayı destekleyen de ali koç'u geri tutup aziz yıldırımı yıllarca destekleyen de büyük enişte can kıraç'tır...Bazen diyorlar ya derin galatasaray kim diye esas derin galatasaray aynı zamanda derin türkiye de olan can kıraçtır. Adamı süleyman demirel turgut özal'ın yerine cumhurbaşkanı yapacaktı...sonra özal'ın ani vefatı sonrası süleyman demirel cumhurbaşkanı oldu tansu çiller yerine geçti. 2000 yılında da can kıraç süleyman demirel'in anayasaya aykırı olsa da ikinci kez cumhurbaşkanı seçilmesi için medya desteği sağladı aydın menderes tekerlekli sandalyeyle meclise gelip konuşma yaptı sonra büyük bir süpriz oldu erkan mumcu 70-80 kişilik bir anap grubunun desteğini çekti dsp-anap-dyp-mhp desteğindeki süleyman demirel için yapılan cumhurbaşkanlığı süresi ve dönemi değişikliği geçmedi.

Bunun üzerine süleyman demirel mesut yılmazı çağırıp grubuna bu kez sahip çık ve can kıraçı aday gösterin dedi. Mesut yılmaz grubunu ikna edemedi son çare olarak dspnin de kabul edebileceği ahmet necdet sezer bir anda torbadan çıktı ne ecevitin ne de bahçelinin haberi vardı direkt o dönemki tbmm başkan vekili arabaya atladı gitti yoldayken mesut yılmaz erkan mumcuyu direkt aramadı mehmet ali irtemçelik'e ki o da iyi bir galatasaraylıdır erkanla görüş sabote edecekse hiç gitmeyelim der erkan mumcu da ona itiraz etmem ama destek de vermem deyince ans'ye teklif edilir. Ecevit de pek istemese de kerhen kabul eder bahçeli de koalisyon ortaklarını kırmaz...Bu anekdot umarım aydınlatıcı olmuştur Can Kıraç'ın etkinliği hakkında, hürmetler...

Üst Alt