Galatasaraylı Ünlüler - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İzlememiştim abi 🫂
aras'cim, bize konuk olan *oyuncu -yerli dizilerle aran iyi ise - ozellikle *gunesin kizlari dizisinde hype olmustu. guzel dizidir basta emre kinay, evrim alasya olmak uzere kadrosu tecrubeli ve genclerin harmanlamasiyla ortaya iyi bir is cikarmislardi turu ozelinde.

bizim kanalin yayinina da o dizinin donemi veya ondan kisa bir sure yayinlanan bir dizisi sirasinda cikmisti. galatasarayli unlulerin her hafta konuk oldugu donemlerdi. < oyuncuyu begeniyorsan,mutlaka izle derim.galatasaray agirlikli cok renkli ve kaliteli bir bolumdu.

kanalimiza misafir olanlar arasinda,muhabbetini begendigim konuklar, berk disinda,
seckin ozdemir konuk oldugu bolum
bu da kisa bir vidyo ,antrenmanimizi o donemler ziyareti

erkan kostendil,sebnem bozoklu bolumu,

bengu, hadise nin oldugu bolumler. kenan imirzalioglu-galiba iki kez konuk olmustu. bunlarin vidyosu youtube da vardi, bulamadim,kusura bakma.

galatasarayli oyuncular listesi uzar gider, benim izlediklerim ustte olanlar.

daha da vardir elbet.

aras'cim, bize konuk olan *oyuncu -yerli dizilerle aran iyi ise - ozellikle *gunesin kizlari dizisinde hype olmustu. guzel dizidir basta emre kinay, evrim alasya olmak uzere kadrosu tecrubeli ve genclerin harmanlamasiyla ortaya iyi bir is cikarmislardi turu ozelinde.

bizim kanalin yayinina da o dizinin donemi veya ondan kisa bir sure yayinlanan bir dizisi sirasinda cikmisti. galatasarayli unlulerin her hafta konuk oldugu donemlerdi. < oyuncuyu begeniyorsan,mutlaka izle derim.galatasaray agirlikli cok renkli ve kaliteli bir bolumdu.

kanalimiza misafir olanlar arasinda,muhabbetini begendigim konuklar, berk disinda,
seckin ozdemir konuk oldugu bolum
bu da kisa bir vidyo ,antrenmanimizi o donemler ziyareti

erkan kostendil,sebnem bozoklu bolumu,

bengu, hadise nin oldugu bolumler. kenan imirzalioglu-galiba iki kez konuk olmustu. bunlarin vidyosu youtube da vardi, bulamadim,kusura bakma.

galatasarayli oyuncular listesi uzar gider, benim izlediklerim ustte olanlar.

daha da vardir elbet.
Suat abi ne yalan söyleyeyim 15 yıldır doğru düzgün hiçbir yerli yapımı izlemedim. Ne ünlüleri biliyorum ne de dizileri 😄 Kenan İmirzalıoğlu, Hadise gibi isimleri biliyorum da oyunculara çok uzağım maalesef 🫂 Ellerine, emeklerin sağlık güzel paylaşımın için

74uibzrwtlrb1.jpg

ilayda akdoğan

Üst Alt