Galatasaraylı Ünlüler - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bjkli değil miydi o
Ben Antalyasporlu diye biliyom onu yav :D
ECSC34RWwAANdmE-1170x700.jpg

Harbiden bak Sergen golü attı ben yıkıldım herif hiç sevinmedi. Ben hala onu Galatasaraylı sanıyorum o yüzden. Masada ayıp olmasın diye mi yaptı acaba. Naif adam.

harikasin - cansin - kalpten tesekkur ederim .
sevgili @Vasfi Vural 'in tweet'i eklemesi ,kralice devrim'in maci yerinde izlemesi ~ maci kazanmamiz...
bugun her sey harika... nazar degmesin .

galatasaray taraftari olan sevgili devrim ozkan - *gelsin hayat bildigi gibi- dizimizdeki ismiyle *songul'un bu ugurlu tweet'ini < => retweet ve like yapanlar var mi *forumumuz dan ?
kanimca bir tesekkuru hak eden tweet ve galatasaray formamizin yakistigi resim.

@Tuncay Van

edit:

*evrim ozkan - dizideki adiyla *songul kralice nin galatasarayli oldugunu asagidaki tvit sayesinde ogrenmem < = >
kendisinin *galatasaray versus konyaspor macini stadyumda yerinde izlemesi ve buna dair resmi twitter hesabimizi alinti yapmasi ~haberdar etmesi oldukca surpriz,renkli ve de eglenceli kaliteli bir tweet paylasimi idi - < *bunu da sevgili @Vasfi Vural nin ekledigi twiti -sevgili @Murat Durmaz sayesinde haberdar olmam dolayli gormem sahsim adina mac oncesi cok guzel bir tesaduf ve tebessum yapmama yol acti. :)
burdan da her ikisine tesekkur ederim.

harikasin - cansin - kalpten tesekkur ederim .
sevgili @Vasfi Vural 'in tweet'i eklemesi ,kralice devrim'in maci yerinde izlemesi ~ maci kazanmamiz...
bugun her sey harika... nazar degmesin .

galatasaray taraftari olan sevgili devrim ozkan - *gelsin hayat bildigi gibi- dizimizdeki ismiyle *songul'un bu ugurlu tweet'ini < => retweet ve like yapanlar var mi *forumumuz dan ?
kanimca bir tesekkuru hak eden tweet ve galatasaray formamizin yakistigi resim.

@Tuncay Van

edit:

*evrim ozkan - dizideki adiyla *songul kralice nin galatasarayli oldugunu asagidaki tvit sayesinde ogrenmem < = >
kendisinin *galatasaray versus konyaspor macini stadyumda yerinde izlemesi ve buna dair resmi twitter hesabimizi alinti yapmasi ~haberdar etmesi oldukca surpriz,renkli ve de eglenceli kaliteli bir tweet paylasimi idi - < *bunu da sevgili @Vasfi Vural nin ekledigi twiti -sevgili @Murat Durmaz sayesinde haberdar olmam dolayli gormem sahsim adina mac oncesi cok guzel bir tesaduf ve tebessum yapmama yol acti. :)
burdan da her ikisine tesekkur ederim.
Ben tweeti görür görmez Favladım ve Rtledim Suat abi :D Twitter'dan değil de İnstagram'dan takip ediyodum :D Ordan da takip etmeye başladım :D

Ben tweeti görür görmez Favladım ve Rtledim Suat abi :D Twitter'dan değil de İnstagram'dan takip ediyodum :D Ordan da takip etmeye başladım :D

iy dusunmussun. ellerine saglik.

seversin dizisinden *zeynep kankonde cok yetenkli bir oyuncudur genel tum islerinde. o da galatasarayli.
tozluyaka dizisinden *ecem calhan da keza galatasarayli .
daha once en fazla galatasarayli ayni dizi yer alan ; sanirim gunesin kizlari dizisindeki basrollerden iki erkek bir kadin oyuncu(bu baslikta daha once bilgisi gecmis) vardi.

seversin isimli dizi de bayagi saglam galatasaraylilik hakim. ya yonetmen, yapimci veya kanal dolayli ,ya da baska bir durum ,, gordugum sahneler renkliydi.. fatih terim kurgusu, ali sami yen stadina maca gidi vurgusu gibi gibii sahneler -guzel ilgili sahnelerdi .

onceki sezon, ali atay'in son yaz dizisinde bu denli bizden bahsedilmesi sasirtmisti iyi anlamda.

artarak devam etmesi hos olur .

saygi ve selamlar.

Üst Alt