Galatasaraylı Ünlüler - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
sarper yıldırım

f80f9a1e552d4fc49c2474f3aaa75bb0.jpeg

:puhaha::puhaha::puhaha::puhaha::puhaha:

Güneşin Kızları dizisinde * Emre Kınay efsane oyunculuk sergilemiş idi.

tiyatro-film-dizi oyunculugunu begendigim kaliteli bir isim.
yeni dizisi gecen hafta basladi. # tozluyaka. okulun sahibi gibi bir rolde - ogrencilerden birinin de babasi. yaz sezonu ozelinde *genclik dizisi gibi bir ise benziyor.

basliga genel anlamda donecek olursak;
yeni tv programi -sanirim *canli yayinlaniyor. fox tv kanalinda yayinlanmaya baslayan # ibrahim sellim ile bu gece isimli talk show da son bolume konuk olan saglam galatasarayli *oyku karayel verdigi cevaplar ile nasil tribuncu oldugunu bold sekilde sergiliyor samimi yanitiyla ''sirin kalpten gulusu de bonusu olmus yanitla beraber ;

spoiler:
~yanlis dusunmussun oglum derim~

@Murat Durmaz , @Vasfi Vural @Ahmet Şimşek @Sami Karakoç

tiyatro-film-dizi oyunculugunu begendigim kaliteli bir isim.
yeni dizisi gecen hafta basladi. # tozluyaka. okulun sahibi gibi bir rolde - ogrencilerden birinin de babasi. yaz sezonu ozelinde *genclik dizisi gibi bir ise benziyor.

basliga genel anlamda donecek olursak;
yeni tv programi -sanirim *canli yayinlaniyor. fox tv kanalinda yayinlanmaya baslayan # ibrahim sellim ile bu gece isimli talk show da son bolume konuk olan saglam galatasarayli *oyku karayel verdigi cevaplar ile nasil tribuncu oldugunu bold sekilde sergiliyor samimi yanitiyla;

spoiler:
~yanlis dusunmussun oglum derim~

@Murat Durmaz , @Vasfi Vural @Ahmet Şimşek @Sami Karakoç
Cemre güzel demiş abi :D

Cemre güzel demiş abi :D
oyunculugunu yetenekli buluyorum. kendisi, yanilmiyorsam *bizim *kanalda da cikmisti gs kart vs gibi bir sey mi yoksa farkli bir amacla mi suan tam hatirlamiyorum-yaniliyor da olabilirim.

simdi baktim da youtube aramalarinda. ailecek fanatikmis. aynen bizim kanalda cikmis :
~ galatasaray demek kocaman bir aile demek benim icin ~ ve diger soyledigi tum kelimeler bastan sona cok guzel her yonden. <>turkce kullanimi ve tonlamasi keza...

oyunculugunu yetenekli buluyorum. kendisi, yanilmiyorsam *bizim *kanalda da cikmisti gs kart vs gibi bir sey mi yoksa farkli bir amacla mi suan tam hatirlamiyorum-yaniliyor da olabilirim.

simdi baktim da youtube aramalarinda. ailecek fanatikmis. aynen bizim kanalda cikmis :
~ galatasaray demek kocaman bir aile demek benim icin ~ ve diger soyledigi tum kelimeler bastan sona cok guzel her yonden. <>turkce kullanimi ve tonlamasi keza...
Ben de beğeniyorum oyunculuğunu abi..

Üst Alt