Garry Rodrigues: "Fenerbahçe'ye minnettarım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fenerbahçe'nin Suudi Arabistan ekibi Al Ittihad'dan 2 yıllığına kiraladığı Garry Rodrigues, eski takımı Galatasaray hakkında açıklamalarda bulundu. Hollanda basınına konuşan yıldız futbolcu, neden sarı-lacivertli takımı tercih ettiğine de açıklık getirdi.

2504002_810x458.jpg

Rodrigues, Galatasaray'da iyi bir dönem geçirdiğini ancak Fenerbahçe'nin kendisini transfer etme konusunda istekli davrandığını söyledi.

'FENERBAHÇE BANA SAHİP OLMAK İSTEDİĞİNİ GÖSTERDİ'
"Galatasaray ile iyi zamanlar geçirdim ve kulüple taraftarlara çok saygı duydum ama Fenerbahçe bana sahip olmak istediğini gösterdi. 2 yıllığına kiraladılar ve ben de Avrupa'ya dönmek istedim. Fenerbahçe'de insanların transferim için mutlu olduklarını gördüm. Şehrin geri kalanının ne düşündüğünü bilmiyorum. Henüz sokağa çıkamadım, sağlık testleri ve eğitimlerle meşguldüm."

'FENERBAHÇE İLE İYİ BİR SEZON GEÇİRMEYİ DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM'
"Geçen yılın Fenerbahçe için felaket geçtiğini biliyorum. Elbette Fenerbahçe gibi kaliteli bir kulüpte böyle bir şeyin tekrarına izin verilmez. Max Kruse, Vedat Muriqi gibi pek çok iyi oyuncular kadroya katıldı. Fenerbahçe ile iyi bir sezon geçirmeyi dört gözle bekliyorum."

'AL ITTIHAD'DA HOCAM BENİ İSTEMEDİ'
"Al Ittihad'da teknik direktör bana ihtiyacı olmadığını söyledi. Bunu duyan tek oyuncu bendim. Görünüşe göre sorunu kişiseldi ama üzücü bir durum. Gerçekten büyük bir kulüp olan Al Ittihad'da iyi bir zaman geçirdim. Suudi Arabistan'da futbol gerçekten yaşanıyor ama Fenerbahçe bana ikinci evimde oynama şansı sundu, Fenerbahçe'ye bunun için minnettarım."

Voetbal Internacional

Gary Rodrigues'in basın toplantısında açıklamalar yapan başkan Ali Koç şu ifadeleri kullanıp taraftarlarına müjde verdi:

"Evet bugün Gary aramıza katıldı, yeteneği tartışılmaz bir isim, bu sene amacımız şampiyon olmak biliyorsunuz bunun yolu da bu tecrübeyi tatmış eski Galatasaray'lı oyuncuları transfer etmekten geçiyor. Comolli şuan bir kaç tane daha eski ve hala aktif Galatasaray'da oynayan oyuncu ile görüşme halinde yakında taraftarımızı sevindirecek müjdeli haberleri vereceğiz."

Adam Arabistandan kurtulmak istemis ki bu konuda kimse suclayamaz onu. Avrupadan teklif olmayinca bizde istemeyince Sikecilere gitmis denize dusen yilana sarilir misali. Kotu bir aciklama yok soylediklerinde ayrica Arabistandan kurtulmak istedigi icinde suclayamam acikcasi.

Üst Alt