Garry Rodrigues Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Garry Rodrigues Galatasaray'da İddiası!

En komigime giden ise ;

Su yorumlari yapanlar "ne var ki soyledi isem , o an oyle dusundum yazdim.." diyip hayatlarina ayni sekilde devam edebiliyorlar

Hic bir bedeli olmadan , sadece "neyse ne.." diyerek

Benim esas anlamadigim bu

Kesinlike katılıyorum Sinan'a, bazı kişilerin (10 tane atıp 3 tane tutturamayanların) haddini bilmesi, en azından susmayı becermesi lazım.

Önemli olan olayları önceden doğru yorumlayabilmek, insanlar bu foruma milletin psikoloğu olmak, sallamalarını okumak için girmiyor.

Özür dilemelerine gerek yok, sadece sussunlar yeter. Sussunlar ki, doğru yorum yapan insanların yorumları öne çıksın, okunmaya değer bir içerik olsun ortada.

Daha da önemlisi, insanlar inanmak istediğine değil, hakikate odaklansınlar. Güneş balçıkla sıvanmasın.

Örnek: Transfer döneminin en başında, sonunda değil, Haldun Üstünel gibi bir yöneticiye ihtiyacımız olduğunu yazmıştım. Saçma sapan sürüyle yorum geldi, ama sonunda ne kadar doğru bir tespit olduğu ortaya çıktı. İnsanlar transfer kapandıktan sonra Haldun göreve falan gibi tweet kampanyası yapalım dediler, geçti borun pazarı...

Senin burada bu uslupla barinman bile lutufken aslinda hic konusmaman lazim ..

Adminlere dua et senin gibilere yaptirim uygulamiyorlar bizle olan sahsi problemleri yuzunden

En komigime giden ise ;

Su yorumlari yapanlar "ne var ki soyledi isem , o an oyle dusundum yazdim.." diyip hayatlarina ayni sekilde devam edebiliyorlar

Hic bir bedeli olmadan , sadece "neyse ne.." diyerek

Benim esas anlamadigim bu

Neyin bedelini ödeyecekler pardon da.

Sen kalkıp en iyi transfer Latovlevici dediğinde bedel ödetildi mi?

En fazla iki alıntı yapılır biraz maytap geçilir. Ya da yazan kendi ile dalga geçer o kadar.

Neyin bedelini ödeyecekler pardon da.

Sen kalkıp en iyi transfer Latovlevici dediğinde bedel ödetildi mi?

En fazla iki alıntı yapılır biraz maytap geçilir. Ya da yazan kendi ile dalga geçer o kadar.

Odetilmeli . Ben lato da lato dediysem , alindi ise , ve benim dedigimin karsiligi olusmadi ise bundan utanirim ben

Ve benle ayni dusunup alan insan da hata yapmis ise ona laf sokmak yerine kendime de bakarim "ben boyle dusunurken iyiydi de yonetim mi suclu" diye

Bedel deyince hapis yatsin , kolu kesilsin degil yani , burada bedel biraz insanin yanildigini kabullenip yuzunun kizarmasidir

Cunku eger bunu yapamiyorsak , bunu yapmalarini beklediklerimizden de talep etme hakkimiz olmaz

Olumsuz eleştiriler çok sınırı aşmadığı sürece doğru bence. Rodrigues ilk geldiğinde gerçekten çok bi artısı yoktu. Hatta Fatih Hocanın eline geçene kadar(Tudor dönemide dahil) vazgeçilmez bir oyuncu değildi. Geçen sezon Beşiktaşa 3-0 yenildiğimiz maçta mesela herkes Garry'e sövüyordu.

Fatih Hocanın eline geçtikten sonra özgüveni arttı,oyun görüşü arttı,fizik olarak çok güçlendi. Mesela en basitinden bizde hiç ayak içi uzak köşeye topu bırakmazdı bam güm vururdu şimdi top ayağına geldiğinde daha bilinçli davranıyor

Kimsenin kimseyle şahsi problemi yok.

Evet o yuzden surekli uyeye kufur eden durmayan arkadaslari burada barindiriyorsunuz

O edilen kufurlerin benzerini eden erdem arslani yonetimden farkli dusundugu icin 3 ay banladiniz , hem de sonradan kendiniz de kabul edip kapattiginiz baslik icin

Yonetimin yaninda oldugumuz olaylar coktur ama siz kufure bile ceza veremeyecek kadar bazi uyelere teslim olmussunuz

Ayni kufurleri size etseler ne yapacaksiniz acaba , yutacak misiniz

Odetilmeli . Ben lato da lato dediysem , alindi ise , ve benim dedigimin karsiligi olusmadi ise bundan utanirim ben

Ve benle ayni dusunup alan insan da hata yapmis ise ona laf sokmak yerine kendime de bakarim "ben boyle dusunurken iyiydi de yonetim mi suclu" diye

Bedel deyince hapis yatsin , kolu kesilsin degil yani , burada bedel biraz insanin yanildigini kabullenip yuzunun kizarmasidir

Cunku eger bunu yapamiyorsak , bunu yapmalarini beklediklerimizden de talep etme hakkimiz olmaz

Avatarında hindi içinde Emre olan biri için fazla ciddi yorumlar.

Sende genel bir Hıncal Uluç'luk durumu var. Hemen herkesin hemfikir olduğu konularda zıttını savunma veya abartma ile dikkat çekme tarzı.

Yüz kızartacak işler başka şeyler. Birisini kırmak, istemediği veya mutsuz olduğu bir şeyi yapmak, aleni dalga geçmek, saygısızlık,haklarına saldırı vs.

Bunlardan olsa olsa geyik olur.

Üst Alt