Garry Rodrigues: "Maaşıma zam yapılmasına gerçekten gerek yoktu" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Garry Rodrigues: "Maaşıma zam yapılmasına gerçekten gerek yoktu"

garry-rodrigues-galatasaray_bolcuc2gqd810mgogt4voohy.jpg

Sarı-kırmızılı yönetim, Rodrigues'in yıllık 1.350 milyon Euro olan maaşını 1.9 milyon Euro olarak revize etti.

27 yaşındaki Yeşil Burunlu kanat oyuncusu, konuyla ilgili Voetbal İnternational'a yaptığı açıklamada;

"Kendime her zaman inandım. Hiç pes etmedim, çok çalıştım. Galatasaray maaşıma zam yaptı. Prensip olarak, futbol kariyerimi noktaladıktan sonra bir daha asla çalışmama gerek kalmadı, iki çocuğuma parlak bir gelecek verebilirim. Şimdi iki tane var, kızım 3 yaşında ve bir erkek çocuğum var henüz 1 aylık. Bu düşünce beni gururlandırıyor ve bana huzur veriyor, ama motivasyonumu değiştirmiyor. Hala daha iyi olmak ve kendimi geliştirmek istiyorum" şeklinde konuştu.

Açıklamanın devamında, "Bir süredir Galatasaray kulübü ile görüşmelerde bulunduk ve geçen hafta kulüp gerçekten çok takdir edilen bu öneriyle geldi. 2021'e kadar hala bir sözleşmem var, o yüzden gerçekten gerek yoktu, ama beni ödüllendirmek istediler."

Yaz transfer döneminde bir kaç takım Rodrigues'in transfer şartlarını araştırdı, ancak aralarında Rodrigues için cazip gelen bir kulüp yoktu. Kendisi şöyle devam etti: “Ayrıca Gala'da da mutlu ve huzurluyum. Şampiyon olduk, buradaki insanlar beni seviyor ve Şampiyonlar Ligi'nde oynuyoruz. Bu heyecanı yaşamak istiyorum. Schalke 04, FC Porto ve Lokomotiv Moskova ile aynı gruptayız, bu bize fırsatlar doğurabilir. Birbirimize yakın takımlarız" dedi.

GSC Haber

Açıklamanın devamında, "Bir süredir Galatasaray kulübü ile görüşmelerde bulunduk ve geçen hafta kulüp gerçekten çok takdir edilen bu öneriyle geldi. 2021'e kadar hala bir sözleşmem var, o yüzden gerçekten gerek yoktu, ama beni ödüllendirmek istediler."
Gerek yoksa niye görüşmede bulundun bir süredir diye kendisine sormakta 1 beis görmüyorum.

Garry bu revizeyi kesinlikle haketti. Saçmalamaya gerek yok. Ücret skalasına bakın takımdaki bence. Helal sana aslanım.

Kesinlikle çok önemliydi. Az ya da çok. Meblağ önemli değil. Adamın yönetim tarafından ödüllendirilmesi onu daha çok şevklendirecek, motive edecektir.

Selçuk denilen hocaninda nedense bebeği gibi gördüğü kan emici sulukten alınıp takımda hakemden oyunculara zamlar yapılmalı bu şekilde

Valla ucreti vs katkisi en iyi olan adam takimda. Ben olsam ve tarik isimli capsizla ayni parayi alsam isyan ederdim.

Henry ile malesef 2 si de sol kanat. Sola rodriguesi koyardim ben! Sag da henry.

Üst Alt