Garry Rodrigues: "Maaşıma zam yapılmasına gerçekten gerek yoktu" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Garry Rodrigues: "Maaşıma zam yapılmasına gerçekten gerek yoktu"

Okudum ayrica kastettigini de anladim ama mesruiyet kelimesi pek uygun kacmamis cumleye sanki
Tam karşılığı bence... 1350 lik adama 20M+ bonservis uyanık ve UEFA da lobisi kuvvetli bi alıcıya denk gelsa 12-15 civarına elimizden çekip alırdı istese ve hiç bişey yapamazdık...

Ama şimdi böyle bir risk yok sayılır..

Adam işleyişi çözmüş hanım bana kış geliyor mont al dediğinde bendeki cevap dolapta 2-3 tane var ne montu ? Ama kış geliyor mont lazım ama durumumuz müsait mi diye söyleyemiyorum bu senelik diğerleriyle idare ederim dediğinde 500 tl lik mi istiyor 1000 tl lik montu derhal alırım.

Gary'de çözmüş işi böyle konuşunca insanın bi 100.000€ daha zam yapası geliyor.

Adam diğer herkesten çok daha az maaş alıyor olsa bile bi talebi ya da taliplisi olmadığı halde ve 3 yıllık sözleşmesi varken böyle bir zam çok anlamsız. Hayır kurumu muyuz biz. Yaz dönemi olur adamın talibi olur elinde tutmak için zam yaparsın. Ya da adam ben sizi geçen sene şampiyon yapan adamlardan biriyim ama herkesten az kazanıyorum der hakkaten yav dersin yaparsın durduk yerde böyle bişey yapmak anlamsız.

Tam karşılığı bence... 1350 lik adama 20M+ bonservis uyanık ve UEFA da lobisi kuvvetli bi alıcıya denk gelsa 12-15 civarına elimizden çekip alırdı istese ve hiç bişey yapamazdık...

Ama şimdi böyle bir risk yok sayılır..

Ustat icerige girme zaten orada sorun yok

Meramini anlatirken kullandigin mesruiyet kelimesi dogru bir sozcuk degil , onu diyorum yahu

Bence karşılıklı bir talep olmuştur bu konuda. Rodrigues'e durup dururken sözleşmesini düzeltelim dememişlerdir.

Sonuna kadar hak etti

Baska karaktersiz oyuncular gibi bana zam verin diye aglamadi ve hak ettigi degeri yönetim kendisine verdi

Diger oyuncular icin örnek olsun

Bruma daha yetenekli olsa da oyun disiplini, çalışkanlık ve istikrar açısından Garry daha iyi.

Bruma'nun Leipzig'de ondan daha vasat oyuncuların gerisinde kalma sebebi de bu.

Evet Forsberg ve Sabiltzer'e göre çok daha yetenekli Bruma.

Üst Alt