Haber - Gaziantep FK Ligden Çekildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Gaziantep FK Ligden Çekildi

Süper Lig ekibi Gaziantep FK’da yönetim kurmak için görevlendirilen Memik Yılmaz, DHA’ya yaptığı açıklamada, ligden çekileceklerini ifade etti.

Yılmaz, TFF’ye gönderilecek yazı üzerine çalıştıklarını ve resmi başvuruyu yapacaklarını belirtti.

Çok sacma degil mi yav adamlarda futbol oynayacak hal mi kaldi da kiralik verecekler. Kiralik gidip oynayan antep icin de oynar.
2 ay var surada lig bitmesine git kafa izni ver geç.
Anliyarak bir de baska bakis acisi sunuyorum.

Futbolcu meslegi ile kazandigi paralar ile hem kendi ailesini hemden baskalarina yardimci olacagi icin basla bir kenetlenme ile oyniyabilir.

Hic kolay olmadigina katiliyorum

Anliyarak bir de baska bakis acisi sunuyorum.

Futbolcu meslegi ile kazandigi paralar ile hem kendi ailesini hemden baskalarina yardimci olacagi icin basla bir kenetlenme ile oyniyabilir.

Hic kolay olmadigina katiliyorum
+ kiralama ücretleri üzerinden de çekilen kulüplere hatrı sayılır nakit girdisi olabilir, bir şekilde ellerindeki oyuncularına da maaş vermeleri lazım. Tabi kiralık gidip verimli şekilde oynayabilecek sağlam mentale sahip topçu kaldı mı burası da ayrı soru işareti.

Üst Alt