Haber - Gaziantep FK Ligden Çekildi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Gaziantep FK Ligden Çekildi

Hiç bir şey olmaz.

Hatay, Antep lig mi düşünür Allah aşkına adamların eşi dostu enkaz altında.

Antreman mı yapacaklar bu çocuklar.

O yüzden önemli olan onları mağdur etmeden olağan akışına bağlı devam etmek. Ve her şey düzeldiğinde bu kulüpleri tekrar yarışmacı olarak lige dahil etmek.

Bu yapıldıktan sonra vicdani tarafı için başka bi şey kalmıyor.

Geçmişte olan maçlar ise çatır çatır oynanmıştır. Kazanan da kaybeden de sahada oynamıştır.

Kimse kalkıp şu dönemde bunun hesabını yapamaz, yapmamalı.

Kendi kulübümüz yapsa ben o takımı bile desteklemeyi bırakırım açıkçası.

Şu durumda leş kargalığıdır bu. Gelecek fazladan bir puan ya da bir şampiyonluk öleni geçtim orada tırnağı dahi kanayan bir insandan daha değersizdir.

Aslında futbolun da ülkede ki konumu bundan sonra da hep bu olmalı zaten.

Batsın futbolu da ligi de. Allah rızası için böyle bir durumda nasıl 3-5 puanın peşine düşebiliyor

Bir tarafta bakıyorum Beşiktaş taraftarı deprem bölgesinde yağmacılara karşı mücadele ettiği haberleri geliyor bir bakıyorum aynı adamların başkanları 3-5 puan koparmanın derdinde

Beşiktaş taraftarları adına ben utanıyorum kendisinden

Bu takımların oyuncuları travma geçiriyor. Ama bazıları kariyerini baltalamamak açısından devam etmek ister diye düşünüyorum. Lige etkisi olmaması açısından başka ülkelere ve ya alt liglere kiralamak en doğrusu olur bu oyuncuları.

Üst Alt