Gedson Fernandes: "Galatasaray’a geleceğim şeklindeki haberlere güldüm açıkçası" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gedson Fernandes: "Galatasaray’a geleceğim şeklindeki haberlere güldüm açıkçası"

1656056752542.png

Gedson Fernandes: "Hayatım boyunca verdiğim sözleri hep tuttum. Türkiye’ye geldiğim ilk günden bu yana hep aynı şeyleri söyledim. ‘Her ne olursa olsun, ben transfer sözü verdiğim Beşiktaş’tan vazgeçmem’ dedim. Ara transferde Türkiye’den beni ilk arayan Beşiktaş oldu, onlara da ‘Evet’ dedim, iş bitti. Beşiktaş’la anlaşmayı yaptıktan sonra, daha önce kiralık oynadığım Galatasaray’ı hiç düşünmedim, görüşmedim de." (Hürriyet)

Gedson Fernandes: "Bu süreçte Avrupa’dan teklifler geldi, onları da reddettim. Galatasaray’a geleceğim şeklindeki haberlere güldüm açıkçası."

Gedson Fernandes: “Arda Turan, futbolu bırakırsa üzülürüm, çünkü gerçekten çok yetenekli. En az 1 yıl daha oynamalı.”

Bu süreçte Avrupa’dan teklifler geldi, onları da reddettim

Besiktas icin Avrupadan gelen teklifleri reddetmis demekki dogusdan besiktasliymis Fernandes. Money talks demiyorda satilmis herif. Bide bunun icin ortaligi bir birine katan arkadaslar vardi.

Bu süreçte Avrupa’dan teklifler geldi, onları da reddettim

Besiktas icin Avrupadan gelen teklifleri reddetmis demekki dogusdan besiktasliymis Fernandes. Money talks demiyorda satilmis herif. Bide bunun icin ortaligi bir birine katan arkadaslar vardi.
Önüne ne konuyorsa onu söylüyor ya da tercümanın canı ne isterse.
Geçmişte yaptıkları ortadayken böyle saçma cümleleri kurmasının ne kadar aptalca olacağının farkındadır. Takılmayın gülün geçin.

Üst Alt