Gedson Fernandes: "Galatasaray’a geleceğim şeklindeki haberlere güldüm açıkçası" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gedson Fernandes: "Galatasaray’a geleceğim şeklindeki haberlere güldüm açıkçası"

son gülen iyi güler

D50lF82WsAElI8Q.jpg

Onemsiz aciklamalara gereginden fazla onem vermek, aciklamayi yapan insana hala cok deger verildiginin gostergesidir.
Burak Elmas almayarak buyuk hata yapmistir. Rize macinda Gedsonu bir tarafini yirtarak yuhalamakta yanlistir. Bu adam gelmek istedi, sabretti alinmadi. Bu kadar. Simdi, rakip kluple kendi arasinda bir aidiyet kurmak zorunda. Bu gorgu, egitim seviyesinde biri de konuya burdan giriyor. Nefret edilecek, yuhalanacak bir durum yok. Olgun olursak, akilli oluruz. Aklilli olursak basarili oluruz.

Bu açıklamaları yapmak bir karaktersizliktir
Sana değer katan elinden tutan takıma para için bunları söylersen
yine elinden tutulacak hale gelirsin
Zaman...

beşiktaşta başarılı olacağını düşünmüyorum. fazla abartılan biri. burak elmasın doğru yaptığı nadir işlerden biri bunu almamaktı. daha önce cimlastikte oynayan manuel fernandes falan bundan çok daha iyi oyuncuydu.

Ulan Gedson bu yetenekle senin ne işin var Rizede Beşiktaş da filan diyordum da sendeki şu vizyonla tam yerini bulmuşsun

Üst Alt