Gelecek Sezon Transfer Planlaması - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gelecek Sezon Transfer Planlaması

Sinan Bolat veya Ömer Kahveci gibi iyi bir yerli yedek kalecimiz olmalı. Aykut, Ufuk, Eray gibi isimlerin içinde en iyisi Aykut. Gerisini siz düşünün. Eray'a güvenenler varsa kendilerini cesaretlerinden ötürü kutlarım.

Bonservissiz gelen oyunculara yüksek imza paraları ödeniyor. Bunu da göz önünde bulundurmak gerek.

0€ maliyete gelmiyor yani.

Menez

Gomis

Alex

Derdiyok

Inler veya Tolgay

Tarik

Olcan

Hayal tabi :D

Bunlar nasıl hayal oluyor. Gerçekten çok enterasan. Ondan sonra iş bilmez yönetimin yaptığı her transfer savunuluyor. Ve o savunanlar bir süre sonra o savunduğu adamlara küfür ediyor. Bu yönetim ve taraftar profiliyle bu kısır döngü devam eder. Heleki yazılan kadrolardaki Burak sevdası bizim ilerde daha zor günler göreceğimizin göstergesidir.

Bunlar nasıl hayal oluyor. Gerçekten çok enterasan. Ondan sonra iş bilmez yönetimin yaptığı her transfer savunuluyor. Ve o savunanlar bir süre sonra o savunduğu adamlara küfür ediyor. Bu yönetim ve taraftar profiliyle bu kısır döngü devam eder. Heleki yazılan kadrolardaki Burak sevdası bizim ilerde daha zor günler göreceğimizin göstergesidir.

Derdiyok 5 milyon

Olcan en az 5 milyon

Tarik 4-5 milyon

Inler 10 milyon

Alex, gomis ve menez baya imza ucreti ister

Baya masraf yani. Hem sadece masradindan hayal demedim, yonetim bu oyuncularin cogunu dusunmez bile malesef.

Tapa

bu takima gerekli olanlar belli

muslera

xxx semih xxx telles

melo selcuk

xxx sneijder bruma

xxx

4 transfer gerekiyor. ama yüksek ihtimalle sag beki sabri-veysel idare edecek seneye

telles'e güvenmeliyiz bence. semih ve selcuk kolay kolay silinecek adamlar degil.

bu takima gerekli olanlar belli

muslera

xxx semih xxx telles

melo selcuk

xxx sneijder bruma

xxx

4 transfer gerekiyor. ama yüksek ihtimalle sag beki sabri-veysel idare edecek seneye

telles'e güvenmeliyiz bence. semih ve selcuk kolay kolay silinecek adamlar degil.

Yabanci sınırı böyle devam ettiği sürece Burak'ta oynar bence.

................Muslera...........

Tarık............Chedjou.....Alex ........Telles

......................Selçuk.........Melo.......

..Gökhan T(Olcan).......Sneijder................Bruma

........................ Damio..................

gökhan töre çok önemli bir hamle yabancı kuralında ahkam kesen bjk gökhanı alamazsa 3 gün içinde tff kulüplerimizin menfati ve yoğun talep üzerine 6+2 kuralını çıkarmazsa bende bişey bilmiyorum

Üst Alt