Gelecekteki Milli Takım - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gelecekteki Milli Takım

Cevap: Gelecekteki Milli Takım

Burak Yılmaz - Cenk Tosun olabilir ama Mevlüt - Pektemek olmamış bence.

Ben Burak'a guvenmiyorum. Heleki Avrupa'da aktif olan iyi defanscilara, veya cok kapanan defanslara karsi. Bu sene lig'de cok iyi performans sergiliyor, Kazakistana, Azerbeycan'a attigi goller var. Ama nekadar zorlandiginida gorduk Milli maclarda. Hatta CSKA macinda bile (Berezutsky ve Ignasevich ust duzey defansci degiller)

Bunun en buyuk sebebi Burak'in top kontrolunun kotu olmasi. Top'a ilk dokonusu berbat oldugu icin cok zaman kaybediyor. Kapali defanslara karsi duvar'a carpmis oluyor ve yine top orta sahamiza donuyor. Sirf defans arkasina kosu yapan bir santroforla bu Milli takim yurumez ve gol yollarinda herzaman sorun ceker.

Mevlut oynatilmali. Fizik cok guclu bir santrofor ve aktif. Cift santrofor sistemine alismis bir oyuncu. Avrupa'da aktif olan, yani daha iyi oyunculara karsi oynayan, daha iyi oyunclarla birlikte oynayan bir oyuncu. As kadroda olmasi gerekir (bence).

Semih sezon sonuna kadar oynasın,ortalıkta ne Servet kalır ne Ersan nede Egemen.Serdar Aziz'i bende severim hatta Türkiye'de en iyi potansiyele sahip 3 stoperlerden biri.Ama ben S.Aziz'in bile Semih kadar iyi olduğunu düşünmüyorum.Sırf Galatasaray'da oynadığı için,bunu herkes görebiliyor zaten.

İlk 11

Onur

Sabri

Ömer T.(Serdar Aziz)

Semih

Hakan B.

Mehmet Topal

Selçuk İnan

Arda

Gökhan Töre

Nuri

Burak

Serdar Aziz'de neyi cok begeniyorsunuz. Sirf merak konusu, ben merak ettim cunki.

Ben Serdar Aziz'i izledigimde iyi bir defansci goruyorum. Ama en iyisi ? Zamanlamasi genelde iyi olan bir oyuncu. Top yaptigi defans hamleleri iyi. Rakipe iyi yakin markaj yapabiliyor.

Ama son Milli macta'da Murat nekadar hatali olsada verdigi pasta, Serdar Aziz'in cok kotu zamanlamasi Destro'nun onu cok kolay gecmesine sebeb oldu.

Sinan

Sabri---------ÖmerT-------Egemen---------HakanB

Nuri--------S.Inan

M.Ekici

G.Töre---------------------------------------Arda

Mevlüt​

ben bu ismail köybaşında nasıl bir özellik var anlayamadım. tuttugu kanat zaten otoban oluyo. ileri cıkıyo diyoruz. ordada cok bir halt yemiyo. bir adamın bir tarafı cok iyi olur. bu adamın her 2 tarafıda kötü. bek yetiştirmek lazım bu ülkeye.

Hakan Balta'dan hertürlü üstündür. Birde Kayseri'den Hasan Ali var. Ha birde modasi gecmis Vederson var. 31'inden sonra milli takimda oynamasi sacmalik olur. Türk Sol Bek yok maalesef baska. Takimlar yabanci sol bek oynatiyor, olsa oynatirlar. Özgür Cek zaten ankaragücünün yedegi hem sol bek degil o rezil oyuncu. portekiz 2'de oynayamayan atila turanida baya kadrolara yazan olmus. oda lesh ve ötesi bir adamdir. Milli Takimda bu ikisi cagrilmalidir, baskada aday yok zaten. Rekabetsiz bu iki oyuncu.

Nedense bana Milli Takım'ı gençleştirmek o kadar da anlamlı gelmiyor. Yani 22 yaş ortalaması bir Milli takım için felaket bir durum. En az 25-27 olmalı bence.

Onur Kıvrak-Gökhan Gönül-Serdar Aziz-Ömer Toprak-İsmail Köybaşı-Necip Uysal-Nuri Şahin-Mehmet Ekici-Gökhan Töre-Arda -Burak Yılmaz.

Stoper ve ortasahanın ortasıyla alakalı cok alternatifimiz oldugunu dusunuyorum. Gönül,İsmail ve Burak'ın yerlerine daha iyi isimler bulabilmeliyiz.

Semih daha yeni oynamaya başladı.Sezon sonuna kadar inşallah böyle devam eder ama daha milli takımın ilk 11ine yazmak için erken olduğunu düşünüyorum.

bakiyorumda abi.. herkez Arda Turan yaziyor hala.. kusura bakmayinda.. milli takimi suanda yakan oyuncudur Arda Turan.. ;)

Avusturya macinda son dakikada o kadar oyuncu varken penaltiyi kullaniyor bide ne sekilde? o maci yensek.. biz kurada.. 1. torbadan cikiyorduk bunu bilenler varmi?

hadi bunlari gectim.. eli belinde gezen oyuncunun milli takimda isi ne? ornek hirvatistan maci.. ondan sonra bide aptalca bi sari kart gormesi? burakin bi isleri.. boyle oyunculari bidefa milli takimadn ihrac edeceksin..

bakiyorumda abi.. herkez Arda Turan yaziyor hala.. kusura bakmayinda.. milli takimi suanda yakan oyuncudur Arda Turan.. ;)

Avusturya macinda son dakikada o kadar oyuncu varken penaltiyi kullaniyor bide ne sekilde? o maci yensek.. biz kurada.. 1. torbadan cikiyorduk bunu bilenler varmi?

hadi bunlari gectim.. eli belinde gezen oyuncunun milli takimda isi ne? ornek hirvatistan maci.. ondan sonra bide aptalca bi sari kart gormesi? burakin bi isleri.. boyle oyunculari bidefa milli takimadn ihrac edeceksin..

Tamam 3-5 mac cagirmazsin ama komple silmekte dogru degil

Aslinda van Marwijk'in Nigel de Jong'a verdigi 'ceza' gibi yapilabilir Arda'ya. Adam kulubunde oynarken rakibin bacagini kirip, bi süre milli takima cagrilmamisti. Tabi Arda birinin bacagini felan kirmadi, birde mental olarak kaldirir mi bilemem. Ama iyi bir ceza olur bence.

Edit: yeni bir hoca gelecegine göre böyle birsey olacagini ihtimal vermiyorum gerci.

.............Onur/Tolga........

sabri...Ömer...Serdar a....İsmail

..............M.Topal............

........Selçuk.......Nuri.......

................Arda..............

.........Burak.......???

*********************Onur/Sinan*******************

Gökhan*******Ömer Toprak******Ersan/Serdar Aziz***İsmail

***********Nuri(Alper)*********Selçuk(Necip)***********

Gökhan Töre**********M.Demirci****************Arda

*************(Muhammed Demir)M.Pektemek*********

3-4 sene içinde bu kadroyu görmek istiyorum

2018 in yeni Milli Takimimiz:

------------------------------yeni yetenek1------------------------

yeni yetenek2--yeni yetenek3--yeni yetenek4--yeni yetenek5

-----------yeni yetenek6-----------------yeni yetenek7----------

----yeni yetenek8--------yeni yetenek9----yeni yetenek10-----

---------------------------yeni yetenek11--------------------------

Yedekler:

yeni yetenek12

yeni yetenek13

yeni yetenek14

yeni yetenek15

ve 2-3 tane su an taninmis oyuncular olabilir

2018 in yeni Milli Takimimiz:

------------------------------yeni yetenek1------------------------

yeni yetenek2--yeni yetenek3--yeni yetenek4--yeni yetenek5

-----------yeni yetenek6-----------------yeni yetenek7----------

----yeni yetenek8--------muhammet demirci----yeni yetenek10-----

---------------------------yeni yetenek11--------------------------

Yedekler:

yeni yetenek12

yeni yetenek13

yeni yetenek14

yeni yetenek15

ve 2-3 tane su an taninmis oyuncular olabilir

.

--------Sinan/Tolga---------

Sabri--Ömer---Semih---Hakan

-----Mehmet---Nuri---------

Gökhan-----Selcuk------Arda

----------Burak------------

Aday kadro tamami:

- Sinan

- Tolga

- Cenk

Defans:

-Sabri

-Gönül

-Ömer

-Semih

-Serdar

-Serdar

-Hakan

-Hasan

O.Saha:

- Mehmet

- Nuri

- Selcuk

- Alper

- ??????

- Gökhan

- Arda

- Olcan

- Engin

- ????

Forvet:

- Burak

- Mustafa

- Mevlüt

En dikkat ceken yetenekler bence :

Muhammet Demir

Emre Can

Semih Kaya

Koray Günter

Samed Yesil

Okan Aydin

Necip Uysal

Oguzhan Özyakup

Muhammed Demirci

Hakan Calhanoglu

Gökhan Töre

Okay Yokuslu

Atilla Turan

Ömer Toprak

Sinan Bolat

Emre Colak

Recep Niyaz

Okan Derici

En dikkat ceken yetenekler bence :

Muhammet Demir

Emre Can

Semih Kaya

Koray Günter

Samed Yesil

Okan Aydin

Necip Uysal

Oguzhan Özyakup

Muhammed Demirci

Hakan Calhanoglu

Gökhan Töre

Okay Yokuslu

Atilla Turan

Ömer Toprak

Sinan Bolat

Emre Colak

Recep Niyaz

Okan Derici

emre can alman milli takiminda oynar süper cocuk ....

kendini bozmassa cok büyük bir futbolcu olacak...

Üst Alt