Geleneksel Beyin Fırtınası-27 l 11 Eylül Komplo Teorisi mi...? Değil mi...? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Geleneksel Beyin Fırtınası-27 l 11 Eylül Komplo Teorisi mi...? Değil mi...?

Cevap: Geleneksel Beyin Fırtınası-27 l 11 Eylül Komplo Teorisi mi...? Değil mi...?

ben dinle ilgili kısmında bahsetmedim ki

bilimsel olarak açıklamalar kanıtlar var orada 11 eylül saldırılarıyla ilgili

ayrıca belgeselin hristiyanlığı eleştirdiği çoğu noktalar doğru

dini pagan diniyle harmanlamışlar zamanında

tabi onların belgeselde bundan çıkardığı sonuç bana göre yanlış

onlar hristiyanlığı paganlıktan alıntı olduğunu yani sahte bir şey olduğunu söylemiş

ben aslında doğru bir şekilde başlandığını ama kötü niyetli kişilerce pagan diniyle karıştırıldığını düşünüyorum

katılıyorum...

Cevap: Geleneksel Beyin Fırtınası-27 l 11 Eylül Komplo Teorisi mi...? Değil mi...?

Ben bir video izlemiştim ama onun üzerine araştırma yapmadım.O videoya göre bu saldırı nükleer bir saldırıydı bunu fiziksel olarak kanıtlıyorlardı.Bir binanın dümdüz aşağı inmesi bence de olası değil.Nasıl bir binaysa artık koskoca uçak o hızla giriyor içeride kalıyor ve bina dimdik aşağıya iniyor.Bence bu normal şartlarda olası bir durum değil.O videoya göre binanın dimdik aşağı çökmesinin sebebi de nükleer patlama ile açıklanıyordu.Kulelerin tam altında oluşturulan yer altı patlaması ile açıklanıyordu.Günümüzde kontrollü patlamalarda bile binaların yana doğru devrilebildiğini düşünürsek bu gayet mantıklı geliyor bana.

Bir de İllüminati kartları falan var tabi oda ayrı bir konu...

bunu anlatamıyoruz işte

terorist saldiri lafinin t'si gecmedigine gore mesajini gormezden gelebilir miyiz

video falan umrumda degil ben kendi argumanlarimi sunabilen biriyim

400 metreyi bosver sen. ucak carptigi ve yangin cikardigi katlarin celik agini deforme ediyor. boylelikle o katlarin ustunde kalan katlari tasiyamiyor bina. o katlar da serbest dususle dusunce asagidaki katlarin saglam olup olmamasinin bir onemi yok. dusen kutle herhangi bir materyalin kaldirabileceginden cok daha fazla. o yuzden bina yikiliyor

hocam meslek nedir böyle inşaatlar hakkında metaller hakkında fetvalar veriyosun

argüman üretiyosun

Batıdan gelen kuvvetli karayel etkisi var şimdilik ama fırtına yakındır.

video falan umrumda degil ben kendi argumanlarimi sunabilen biriyim

daha tezi dinlemeden antitez sunuyorsun

kısacası, karşındakini dinlemeden kafana göre takılıyorsun

yoksa zaten herkes kendi argümanlarını sunuyor

400 metreyi bosver sen

boşvermiyorum

böyle saçmalık olur mu

o zaman ben de diyeyim ki "çeliğin deforme olmasını boşver sen" :SS:

ucak carptigi ve yangin cikardigi katlarin celik agini deforme ediyor. boylelikle o katlarin ustunde kalan katlari tasiyamiyor bina. o katlar da serbest dususle dusunce asagidaki katlarin saglam olup olmamasinin bir onemi yok. dusen kutle herhangi bir materyalin kaldirabileceginden cok daha fazla. o yuzden bina yikiliyor

aşağıdaki katların sağlam olmasının önemi var

tabi ki yıkılacak bina

ama alttaki katların sağlam olduğu göz önünde bulundurulursa, büyük bir dirençle karşılaşması lazım yıkımın

ancak bina neredeyse hiçbir dirençle karşılaşmadan yıkılıyor

terorist saldiri lafinin t'si gecmedigine gore mesajini gormezden gelebilir miyiz

Evet işine gelmeyeni görmezden gelebilirsin bu hak sana gelişmiş toplumların yaptığı devrimler sonucundan söke söke alınan kişisel özgürlük olarak verilmiştir. Fakat ilk mesajda yazana göre terörist saldırı mı, komplo mu diye tartışılması ve sonuca varılması istendiğinden ve burada komplo olmadığı iddia edildiğinden dolayıdır ki, bu konu altında komplo olmadığı tezine göre ilerleyen her şahıs terörist saldırı olduğunu savunuyordur varsayımına göre yazdım.

Gerçekte ne düşünüldüğü beni ırgalamaz. Ben bu konunun adamıyım :D

aşağıdaki katların sağlam olmasının önemi var

tabi ki yıkılacak bina

ama alttaki katların sağlam olduğu göz önünde bulundurulursa, büyük bir dirençle karşılaşması lazım yıkımın

ancak bina neredeyse hiçbir dirençle karşılaşmadan yıkılıyor

kim demis yahu, niye direncle karsilasiyor anlamadim. ne olacak yani, asagidaki 80 kat yukaridaki 40 kati mi tutacak?

sizin gibi uyduruk videolar izleyip ahkam mi kesseydim :eek:

sen de bi video uydur da onu izleyelim

konuyla bi alakamız yok, biz de alakası olanların hazırladığı videoyu baz alıyoruz

senin konuyla alakan yok

ama ahkam kesmekte element uydurmakta üstüne yok

Evet işine gelmeyeni görmezden gelebilirsin bu hak sana gelişmiş toplumların yaptığı devrimler sonucundan söke söke alınan kişisel özgürlük olarak verilmiştir. Fakat ilk mesajda yazana göre terörist saldırı mı, komplo mu diye tartışılması ve sonuca varılması istendiğinden ve burada komplo olmadığı iddia edildiğinden dolayıdır ki, bu konu altında komplo olmadığı tezine göre ilerleyen her şahıs terörist saldırı olduğunu savunuyordur varsayımına göre yazdım.

Gerçekte ne düşünüldüğü beni ırgalamaz. Ben bu konunun adamıyım :D

isime gelmemek degil ben basit fizik kurallarini sorguluyorum burada. gercek su ki ortada ucaklar var ve ucaklar binalara girmis. sonra da binalar yikilmis. biz bunu tartisiyoruz. ucagin icindekiler falan filan lafi bile gecmedi.

sen de bi video uydur da onu izleyelim

konuyla bi alakamız yok, biz de alakası olanların hazırladığı videoyu baz alıyoruz

senin konuyla alakan yok

ama ahkam kesmekte element uydurmakta üstüne yok

konudaki mesajlarin burada

https://www.gscimbom.com/forum/search.php?searchid=3937167

icinde en mantiklisi acin zeitgeist izleyin, dogru duzgun argumanin yok.

tartismak istemeyen tartismasin ama komik durumlara dusmeyin

isime gelmemek degil ben basit fizik kurallarini sorguluyorum burada. gercek su ki ortada ucaklar var ve ucaklar binalara girmis. sonra da binalar yikilmis. biz bunu tartisiyoruz. ucagin icindekiler falan filan lafi bile gecmedi.

40 kat isterse 10 katın üstüne düşsün 5-10 saniye dahi olsa tutar ve o fizik kurallarına göre sağa sola taşım yapar. Kaldı ki WTC nin yer üstündeki kat sayısı düşünüldüğünde zemin altındaki katları nedense kimse hesaba katmıyor. Zemin altında ki katlar neden kül olmuş anlatan video yapsalar da izlesek.

Konuyla ilgili cok kitap var okumak isteyene. Bir belgesel uzerinden Zeitgeist, ya da bir video uzerinden ya da Illuminati yazilari uzerinden birseylere inanmasini bekliyorsaniz herkesten yaniliyorsunuz. Sirf su Illuminati egemenlik altina alma falan buna hegomanya diyelim onun uzerine bile iyi bir literatur var okumak isteyene.

Dunyanin sirrina erdik Illuminati, Zeitgeist ve 11 Eylul ile. Tamam dagilalim o zaman :)

Selen sen düşünceni söylemedin? :) Sence Teröristler tarafından mı gerçekleştirildi yoksa Amerika planlı olarak kendi vatandaşlarını katletti?

Yahu gidin bir kola kutusu alın ortasına bir bölme yapıp içerisine az miktarda alkol ya da yanıcı(en çok kutunun materyalini eritecek kadar kalori vermesi lazım) koyup 1 dk. yanmasını bekleyin. Sonra düzgün birşeyle o kola kutusunu ezin bakalım dümdüz mü eziceksiniz yoksa sağa sola mı yatıcak.

konudaki mesajlarin burada

https://www.gscimbom.com/forum/search.php?searchid=3937167

icinde en mantiklisi acin zeitgeist izleyin, dogru duzgun argumanin yok.

tartismak istemeyen tartismasin ama komik durumlara dusmeyin

gscimbom adlı forum içinde hiçbir insan evladı yokturki bu olayı kendi kendine örnekleyemez ve açıklayamaz

heralde işin erbabının kanıtları ortaya döktüğü videosunu belgeselini seyredicem

ben inşaat mühendisi değilim konuyla ilgili hiçbir bilgiye de ulaşamam

ama başkaları ulaşmış bunlara zaten

sen de burada az önce gelen inşaat müh. giriş dersinde duyduğu bikaç şeyden hatırladıklarını söyleyen arkadaştan aldığın gazla teori üretiyosun

Üst Alt