Geleneksel Beyin Fırtınası-27 l 11 Eylül Komplo Teorisi mi...? Değil mi...? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Geleneksel Beyin Fırtınası-27 l 11 Eylül Komplo Teorisi mi...? Değil mi...?

Cevap: Geleneksel Beyin Fırtınası-27 l 11 Eylül Komplo Teorisi mi...? Değil mi...?

Video bencede yanıltıcı.Önemli olan erime sıcaklığı yada kalınlık değil.Metal ne kadar sağlam olursa olsun belli bir sıcaklığın üstünde normalde dayanabileceği kuvvete karşı direnç gösteremiyor.Burda kilit nokta bu.

Cevap: Geleneksel Beyin Fırtınası-27 l 11 Eylül Komplo Teorisi mi...? Değil mi...?

1. butun katlara bomba mi konulmus? ne ara yapmislar bunu?

2. celik eriyor demiyorum deforme oluyor. videonun acikca neyi belirttigi umrumda degil sen once benim acikca neyi belirttigimi anla

1. ben "bütün katlarına bomba konularak yıkılan binalar bile bu kadar çabuk yıkılmıyor" diyorum, sen "butun katlara bomba mi konulmus? ne ara yapmislar bunu?" diyorsun

farkımız ortada

2. çeliğin deforme olduğuna dair ortada herhangi bir veri yok, bu sadece varsayım

videoda belirtilenin ne olduğu umurunda değilse bu topicte işin ne?

Video bencede yanıltıcı.Önemli olan erime sıcaklığı yada kalınlık değil.Metal ne kadar sağlam olursa olsun belli bir sıcaklığın üstünde normalde dayanabileceği kuvvete karşı direnç gösteremiyor.Burda kilit nokta bu.

bu mantıklı

yine de 10 cm'den kalın özel bir çeliğin bu çarpışmaya karşı direnç gösteremeyeceği sadece varsayım

bence de kilit nokta "400 metrelik binanın neredeyse hiçbir dirence maruz kalmadan yıkılması"

farkimiz ortada falan degil. ne demek istedigini sen bile cozememissin. butun katlara bomba konularak yapilan yikimi ornek veriyorsun (heralde en cabuk yapilan KONTROLLU yikim metodu olarak, oyle dusunuyorum yeani) ve diyorsun ki bu bile bu kadar cabuk yikilmiyor. ben de diyorum ki oyle olmasi mi gerekiyor? bahsettigin metod benim dedigim binadan ayrilan kismin ustune duserek yarattigi yikim olayindan daha hizli olmasi mi gerekiyor? sen bombayla yikmadilar diyorsan ne diyorsun? ne dedigin belli degil

celik olayina gelince varsayim degil, boyle bir olayda olmasi planlanan sey. 77 nolu mesajda celik eriyemez demissin. ben de dedim ki zaten eridigi iddia edilmiyor deforme oldugu iddia ediliyor. ki gayet mantikli. bina 1 saat boyunca yaniyor, oradaki sicaklik celigin ozelliklerini degistirmeye yetecek boyutta.

bence solid argumanlarla gel bilader

açın zeitgeist izleyin bari ne diyim

orada pentagona düşen uçaktan hiçbir eser kalmadığını

tüm kamera kayıtlarının yok edildiğini

bir uçağın o açıyla o çarpışı pentagona yapma ihtimalinin olmadığını

aslında muhtemelen oraya bir füze atıldığını

görürsünüz belki

Metod su bunu farkettim. Bir aciklama geliyor ya bu ne olacak sonra bir aciklama geliyor eee peki bu ne olacak ?

Bir insaat muhendisi o kadar cevap veriyor da onun bile aciklayamayacagi seylere kadar sorular gelecek. Cunku metod bilinmezlikten gitmek. Binayi yapan muhendis gelse matematik formulleri ile aciklasa bile ya su niye oldu deyip sorular gelecek. Metod aynen bu. Metodu terse cevirelim simdi.

Mesala su sekilde:

Amerika 11 Eylul'u planlamadan farkli bir planla ile de Afganistan'a saldirmanin altyapisini olusturamaz miydi ?

Bu soruya cevap gelince sorulara devam edilebilir ki burda sorularin siniri yok.

99 doğrunun yanında 1 yanlışı iyi kakalar,dinle ilgili bölüm tamamen zırvalık beyin yıkamaya yönelik,erol bilbilik reisinde zeitgeist hakkında bi kaç yorumu var araştırmanı tavsiye ederim,iyi forumlar

farkimiz ortada falan degil

ortada

butun katlara bomba konularak yapilan yikimi ornek veriyorsun (heralde en cabuk yapilan KONTROLLU yikim metodu olarak, oyle dusunuyorum yeani) ve diyorsun ki bu bile bu kadar cabuk yikilmiyor. ben de diyorum ki oyle olmasi mi gerekiyor?

beni anlamamakla suçladıktan hemen sonra asıl anlamayanın kendin olduğunu itiraf etmişsin bir nevi

yazdıklarım çok netti halbuki

sen bombayla yikmadilar diyorsan ne diyorsun? ne dedigin belli degil

videoyu izlemeden, öne sürülen tezleri dinlemeden, okumadan kafana göre konuştuğun ortada

videoda yıkımın nasıl yapıldığına dair bir teori var, şu anda onu destekliyorum

celik olayina gelince varsayim degil, boyle bir olayda olmasi planlanan sey. 77 nolu mesajda celik eriyemez demissin. ben de dedim ki zaten eridigi iddia edilmiyor deforme oldugu iddia ediliyor. ki gayet mantikli. bina 1 saat boyunca yaniyor, oradaki sicaklik celigin ozelliklerini degistirmeye yetecek boyutta.

çeliğin deforme olmasına ve belli oranda direnç yitirmesine zaten karşı çıkmıyorum

zira sizin sunduğunuz tek argüman bu

lakin, çarpışmadan sadece belli katlar etkileniyor ve binanın yaklaşık 10 saniyede düşmesi adeta uçak 400 metre boyunca uzanan bütün çelik konstrüksiyonu mu deforme etti sorusunu akla getirir

bence solid argumanlarla gel bilader

solid kelimesi türkçede yok

benim argümanlarım sağlam, sen kendi argümanlarını bir kontrol et bence

Ben bir video izlemiştim ama onun üzerine araştırma yapmadım.O videoya göre bu saldırı nükleer bir saldırıydı bunu fiziksel olarak kanıtlıyorlardı.Bir binanın dümdüz aşağı inmesi bence de olası değil.Nasıl bir binaysa artık koskoca uçak o hızla giriyor içeride kalıyor ve bina dimdik aşağıya iniyor.Bence bu normal şartlarda olası bir durum değil.O videoya göre binanın dimdik aşağı çökmesinin sebebi de nükleer patlama ile açıklanıyordu.Kulelerin tam altında oluşturulan yer altı patlaması ile açıklanıyordu.Günümüzde kontrollü patlamalarda bile binaların yana doğru devrilebildiğini düşünürsek bu gayet mantıklı geliyor bana.

Bir de İllüminati kartları falan var tabi oda ayrı bir konu...

ben dinle ilgili kısmında bahsetmedim ki

bilimsel olarak açıklamalar kanıtlar var orada 11 eylül saldırılarıyla ilgili

ayrıca belgeselin hristiyanlığı eleştirdiği çoğu noktalar doğru

dini pagan diniyle harmanlamışlar zamanında

tabi onların belgeselde bundan çıkardığı sonuç bana göre yanlış

onlar hristiyanlığı paganlıktan alıntı olduğunu yani sahte bir şey olduğunu söylemiş

ben aslında doğru bir şekilde başlandığını ama kötü niyetli kişilerce pagan diniyle karıştırıldığını düşünüyorum

video falan umrumda degil ben kendi argumanlarimi sunabilen biriyim

çeliğin deforme olmasına ve belli oranda direnç yitirmesine zaten karşı çıkmıyorum

zira sizin sunduğunuz tek argüman bu

lakin, çarpışmadan sadece belli katlar etkileniyor ve binanın yaklaşık 10 saniyede düşmesi adeta uçak 400 metre boyunca uzanan bütün çelik konstrüksiyonu mu deforme etti sorusunu akla getirir

400 metreyi bosver sen. ucak carptigi ve yangin cikardigi katlarin celik agini deforme ediyor. boylelikle o katlarin ustunde kalan katlari tasiyamiyor bina. o katlar da serbest dususle dusunce asagidaki katlarin saglam olup olmamasinin bir onemi yok. dusen kutle herhangi bir materyalin kaldirabileceginden cok daha fazla. o yuzden bina yikiliyor

Ben bir video izlemiştim ama onun üzerine araştırma yapmadım.O videoya göre bu saldırı nükleer bir saldırıydı bunu fiziksel olarak kanıtlıyorlardı.Bir binanın dümdüz aşağı inmesi bence de olası değil.Nasıl bir binaysa artık koskoca uçak o hızla giriyor içeride kalıyor ve bina dimdik aşağıya iniyor.Bence bu normal şartlarda olası bir durum değil.O videoya göre binanın dimdik aşağı çökmesinin sebebi de nükleer patlama ile açıklanıyordu.Kulelerin tam altında oluşturulan yer altı patlaması ile açıklanıyordu.Günümüzde kontrollü patlamalarda bile binaların yana doğru devrilebildiğini düşünürsek bu gayet mantıklı geliyor bana.

Bir de İllüminati kartları falan var tabi oda ayrı bir konu...

önceki sayfalarda o videoyu paylaştım ben de

gayet açıklayıcı ve net bir video

Neyse terörist saldırı olduğunu savunduğunuza göre söyleyeceklerime de katılırsınız heralde. Demek ki El-kaide denen pis geri kalmış ve yobaz müslümanlar bilimde öyle ileri gitmişler ki Abd'nin gözbebeği olan dünya ticaret merkezini kontrollü şekilde nasıl yıkarızın hesabını her tür bilimsel yöntemle hesaplayarak etrafında ki hiçbir binaya zarar vermeden ve sadece hedefledikleri binaları yıkmak suretiyle terörist saldırıyı gerçekleştirmişler. Artık araplara ve müslümanlara geri kaldıkları etfedilerek laf edilmesin, rica ediyorum. Fog usa!

Üst Alt