Geleneksel Beyin Fırtınası-34 l Irkçılık - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Geleneksel Beyin Fırtınası-34 l Irkçılık

Cevap: Geleneksel Beyin Fırtınası-34 l Irkçılık

herkesin icinde biraz irkcilik vardir bazilarinda azdir bazilarinda fazladir ... her halk kendini üstün görür ve bu dünya yönetimi icinde gecerlidir batililar her ne kadar demokrat takilmaya calissalarda japonlardan sonra en irkci milletdir .. HITLER e herkes sövüp saydi dünyada ama en azindan adam basa basa diyordu ne düsündügünü , simdiki batililar gibi sinsi degildi ben avusturyada yasiyorum ve bunlarin en solcu demokratinda bile irkcilik var....

Konuyu, Türkiye iç politikaları, peygamber karikatüründen falan alıp başlangıç noktasına getirme adına bir hamle;

Irkçılığın aynı zamanda pozitif ayrımcılığı körüklediğini düşünüyor musunuz? Playing the race card diye bir olay vardır, yani siyahi birine ters gidilirse zenciyim diye böyle yapıyorsunuz diyerek üste çıkması, etraftan "adam haklı" onayı alması gibi.

Irkçılık konusunda şu anda Dünya'da yaşanabilecek en iyi ülke Türkiye'dir.Avrupa'dan bahsediyorlar Fransa'da siyasiler meclise bile giremiyor be neden bahsediyorsunuz siz.

Irkçılık konusunda şu anda Dünya'da yaşanabilecek en iyi ülke Türkiye'dir.Avrupa'dan bahsediyorlar Fransa'da siyasiler meclise bile giremiyor be neden bahsediyorsunuz siz.

evet türkiyede de rakip takım forması giydin diye dayak yersin...

brezilya ve güney amerika ülkerlerini tek gecerim 2 sene önce brezilya ya gittim adamlar okadar multikulti ki irkciligin i si bile yok ....

Dunyanin en irkci ulkesinde yasiyorum.

Burada øyle kanunlar varki, AB insan haklarini ezip geciyorlar ve bir kac davasini kaybetmesine ragmen eski devlet kanunlari degistirmedi.

24 yas kanunu var, bilmiyorum taniyormusunuz.

Peki senin durum nasıl orada?Türk olduğunu öğreninceki tavırları nasıl oluyor genelde?

Irkciligin en büyügünü ariyorsaniz. Sizi Israile göndereyim. Adamlar Hitlerden beter cikti.

Kendilerine yillar önce yapilan irkcilik ve eziyetten dolayi kimse bunlara o gözle bakmiyorlar.

Üst Alt