Gelsin Hayat Bildiği Gibi l Show Tv | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gelsin Hayat Bildiği Gibi l Show Tv

FVyHCqbXsAI-VLY

Show Tv'nin yeni dizisi.

@Suat Kara Dizinin Konusu açıldı abi.İyi seyirler dilerim..

oncelikle, ellerine saglik muratcim .

dizi nin tanitimlari cok saglam yapilmis. bu baglamda vidyolar ust uste verildi farkli tarzlarda. ben ozellikle, *sezen aksu nun kollab tarzda *ceza ile soyledigi sekliyle olan resmi ozel tanitimi izledim. cok cok basarili olmus kanimca.

birden fazla tanitim oldugu icin, hangisi iyi veya daha basarili ayirmak istemedim. fakat , bir diger dikktimi ceken tanitim ; karakterlerin kamera onunde poz kesip cukurvari tandansda kameraya konusarak yaptiklari kisa sozler olan vidyoyu etkileyici ve basarili buldum.

diger yandan basta yazdigim *resmi ozel tanitim vidyosu zaten cok kaliteli olmus - dizi basliginda eklemistim dun veya onda onceki gun ;

ertan saban'in oyunculugunu tekrardn acik kanalda uzun zaman sonra izleyecegim icin cok merak ediyorum bu diziyi.
genc basarili oyuncu kardeslerimizin bol oldugu bir yapima benziyor.

ben izlemedim > fakat , sifir bir adana dizisinden cok iyi bir oyuncu da bu dizi de yer aliyormus. tanitimda vardi.ben o diziyi izlemedigimden ,yorum getiremiyorum oyunculuguna dair. youtube dizi tanitimlarda-yorumlar bolumunde bayagi seveni var gibi kendisinin....

oncelikle, ellerine saglik muratcim .

dizi nin tanitimlari cok saglam yapilmis. bu baglamda vidyolar ust uste verildi farkli tarzlarda. ben ozellikle, *sezen aksu nun kollab tarzda *ceza ile soyledigi sekliyle olan resmi ozel tanitimi izledim. cok cok basarili olmus kanimca.

birden fazla tanitim oldugu icin, hangisi iyi veya daha basarili ayirmak istemedim. fakat , bir diger dikktimi ceken tanitim ; karakterlerin kamera onunde poz kesip cukurvari tandansda kameraya konusarak yaptiklari kisa sozler olan vidyoyu etkileyici ve basarili buldum.

diger yandan basta yazdigim *resmi ozel tanitim vidyosu zaten cok kaliteli olmus - dizi basliginda eklemistim dun veya onda onceki gun ;

ertan saban'in oyunculugunu tekrardn acik kanalda uzun zaman sonra izleyecegim icin cok merak ediyorum bu diziyi.
genc basarili oyuncu kardeslerimizin bol oldugu bir yapima benziyor.

ben izlemedim > fakat , sifir bir adana dizisinden cok iyi bir oyuncu da bu dizi de yer aliyormus. tanitimda vardi.ben o diziyi izlemedigimden ,yorum getiremiyorum oyunculuguna dair. youtube dizi tanitimlarda-yorumlar bolumunde bayagi seveni var gibi kendisinin....
Ne demek abi ne yaptık ki :D Dizinin müzikleri güzel olacak gibi abi.Hikayesi de iyi olursa izlenir bence bu dizi..

Ne demek abi ne yaptık ki :D Dizinin müzikleri güzel olacak gibi abi.Hikayesi de iyi olursa izlenir bence bu dizi..

muzikleri konusun da ayni gorusteyim. zaten diziye baslamak isteme sebebim 1- ertan saban performansi - muzikler(Sezen aksu vs) ...

bu arada, dizinin yonetmenin onceki isleri de yanilmiyorsam tutmus isler olmus genelde .
*gunesi beklerken dizisi ,lise dizisi galiba- ben izlemedim fakat hype aliyordu yayinlandigi donemler.
*paramparca dizisi - sanirim , nurgul yesilcay'in basrol oldugu reytingi olan bir isti. bunu da izlememistim .
*siyah beyaz ask - bu diziyi izlemistim basrol kadin ve erken oyuncunun iyi oyunculuklari oldugundan dolayi.
*seref meselesi dizisi - tutmadi fakat, hikaye tam italyan isi idi... kadro iyi kurulmustu halbuki..
*platform dizisi - hayaller ve hayatlar. bu diziye baslamadim simdilik. konusu ilgi cekici ise, bir sans verebilirim.

< - > yonetmenin islerinden bazilari ustte yazdiklarim idi.
kanal *show tv oldugu icin iyi bir is bekliyorum. yapimci ay yapim bekliyordum , yapimci *bkm olmus.

dizinin acilimi;

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, kirli geçmişini ardında bırakarak coğrafya öğretmeni olarak Karabayır Lisesi’ne atanan ve burada yolu ıslahevinden gelen beş gençle kesişen Sadi Payaslı’nın öyküsünü anlatacak. Sadi Payaslı, sarsılmaz adalet duygusu ile hayata bir sıfır geride başlamış bu gençlere kol kanat gerecek…

iyi seyirler izleyecek olan renkdaslara...

*yaz dizisi klisesinin aksine bir is oldugunu dusunuyorum.
~ en azindan tanitimlar ve ana konu temasi bunu vaad ediyor....

@Vasfi Vural

aynen sevgili vasfi, bende sasirdim - hatta onceki mesajda da belirttigim gibi - bu tur projeleri genel de *ay yapim aliyor ve kanali da oncelikli olarak show tv oluyordu .

kanal ayni kaldi . yapim sirketi farkli.
diger yandan sirketin az once imdb 'sine baktim da, *bkm nin sanirim bu tur bir projesi olmus - yani , aksiyon dram vs tandansli ; show tv > *ramo - dizisi.

sirketin diger dizi isleri ise tek tuk olmasina ragmen agirlikli olarak platform isi olmus gorunuse gore; ornk; 50m2(netflix)

zıvdırızıttık show.

şuanda en popüler ve en çok tutanı güldür güldür show. adamlar zaten bir frekans yakaladı. enerjileri tutuyor kendini izletiyor. aynısından birsürü yapalım mantığını anlamıyorum. yeni şeyler yapın. başarılı olun. zirvede siz olun.

Üst Alt