Gelsin Hayat Bildiği Gibi l Show Tv - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gelsin Hayat Bildiği Gibi l Show Tv

Ben ilk bölümü basarili buldum, biraz farkli bir kurgusu oldu icin, hep ayni dizileri göre göre bikmistik. Gerci bu dizinin kurgusunu yillar önce bir animede görmüstüm, ismini unuttum bu anime de basroldeki arkadas eski yakuzanin icinde olan bir katildi, sonra sebeni hatirlamadim bir nedenle yakuzdan cikiyor veya kaciyor ve kücük bir kasabaya beden egitim ögretmeni gibi birsey olarak yerlesiyordu, onun basindan bela eksik olmuyordu.

Bu dizi de bence aynisi olacak, zaten hapse giren mafya liderleri kendilerini polise ele veren Sadi reyiz oldunu anlayinca bol bol aktion izleriz , ve ondan haric iyi bir ögretmen olacagini inandim icin de sinifindaki ögrencilerin de bol bol sikintisi ver dertleri oldu icin onlara da yardimci olacak veya tehlikeli seylerden korumasi ile kendini sevdirecek diye inaniyorum, burda biraz tabiki anime dizisi olan Great Teacher Onizuka aklima geldi oda serserinin biri olarak bir okula sahte ögretmen olarak girip kendini sevdirmeye basarip ögrencilerin baslari belada olunca kaba kuvet ile cözmeyi biliyordu, anime sevenler icin siddetle tavsiye ederim .

Dizi de biraz yadirgadim olay ise Mustafa acilan kardesimiz alsinda 35 yasinda ve bir lise ögrencisini oynatiyorlar o biraz tuafima gitti ama kendisini basarili bir oyuncu olarak gördügüm icin artik bu olayi görmemezlikten geliyorum. Ilk bölüm icin heralde reytingler cok yüksek gelmedi ama insallah bir kac bölüm sonra yükselise gecer, cünkü kurgusu diger yaz dizilerden cok daha ilginc ve farkli oldu icin devam etmesini dilerim.

Unutmadan Mert karekterinden sanki ikinci bir cagatay ulusoy yaratma derdinlerinde gibiler

Ben ilk bölümü basarili buldum, biraz farkli bir kurgusu oldu icin, hep ayni dizileri göre göre bikmistik. Gerci bu dizinin kurgusunu yillar önce bir animede görmüstüm, ismini unuttum bu anime de basroldeki arkadas eski yakuzanin icinde olan bir katildi, sonra sebeni hatirlamadim bir nedenle yakuzdan cikiyor veya kaciyor ve kücük bir kasabaya beden egitim ögretmeni gibi birsey olarak yerlesiyordu, onun basindan bela eksik olmuyordu.

Bu dizi de bence aynisi olacak, zaten hapse giren mafya liderleri kendilerini polise ele veren Sadi reyiz oldunu anlayinca bol bol aktion izleriz , ve ondan haric iyi bir ögretmen olacagini inandim icin de sinifindaki ögrencilerin de bol bol sikintisi ver dertleri oldu icin onlara da yardimci olacak veya tehlikeli seylerden korumasi ile kendini sevdirecek diye inaniyorum, burda biraz tabiki anime dizisi olan Great Teacher Onizuka aklima geldi oda serserinin biri olarak bir okula sahte ögretmen olarak girip kendini sevdirmeye basarip ögrencilerin baslari belada olunca kaba kuvet ile cözmeyi biliyordu, anime sevenler icin siddetle tavsiye ederim .

Dizi de biraz yadirgadim olay ise Mustafa acilan kardesimiz alsinda * 35 yasinda ve bir lise ögrencisini oynatiyorlar o biraz tuafima gitti ama kendisini basarili bir oyuncu olarak gördügüm icin artik bu olayi görmemezlikten geliyorum. Ilk bölüm icin heralde reytingler cok yüksek gelmedi ama insallah bir kac bölüm sonra yükselise gecer, cünkü kurgusu diger yaz dizilerden cok daha ilginc ve farkli oldu icin devam etmesini dilerim.

sevgili tuncay , oncelikle ellerine saglik. oldukca doyurucu bir yorum olmus .tesekkurler bu baglamda.
ozellikle acik kanal tv dizisine dair forumumuzda bu minvalde yorumlar nadir denk geliyorum ~dolayisiyla okumayi ve paylasmayi 'oldukca kaliteli, nitelikli ve nicelikli buluyorum kendi adima.
kalemine saglik.

*onerdigiin anime'yi izlemek isterim.
*bastaki anime bahsini okurken - ben de bu diziyi bi manga'ya benzetmistim - suan tam ismini hatirlamiyorum,+ olarak sonrasinda *diziye cevrilmisti ulkesinde.

diziye dair degindigin noktalara da katiliyorum.
*sonda bahsettigin *oyuncu daha genc olabilirdi bence de - malesef genel bir sorun gibi yerli dizilerde <>farkli yas grubu oyuncuyu lise vs doneminde oynatmak ~ kimi istisna diziler disinda...

*ertan saban ulkemizin kanimca en basarili oyuncularindan ozellikle kendi jeneresinde tarafim adina tepe 3de.
bu diziye bir cogunun baslama sebebi de kendisi zaten - cogu youtube yorumu bu minvalde.
< oynadigi her is genelde kaliteli oluyor veya en azindan kendisi bayagi kaliteli performans sergiliyor. misal ali atay ,mert firat ,ushan cakir vs de bu baglam da hatirladiklarim simdilik...

*sadi payasli bence de ogretici nitelikli noktalara deginen bir profil cizecek gibi - en azindan okul icerisinde.
okul disi konu bayagi derinlesir gibi.. mafya konulari disinda , esinden neden ayrildi, olasi tekrar birlesme olur mu ~ oglu da ayni okulda olmasi cok ilginc bir denklem yaratacak gibi... oglunun okul ogrencileri arasinda iyi tarafta olmasi bir nebze babasinin isini hafifletir kim bilir...

~ dizinin giriste *turk kahvesi sekansi en begendigim sahne idi bu arada :) ~

*ilk bolumde , genclerin *neden iceriye girdikleri konusu -kisa ama guzel islendi- sanirim gercek hayat haberleri vs den alinma gibi (?) ...

*okulda karanlik taraftaki ogrenciler tarz olarak iyi secilmisler. araz ilk bolumden one cikti sonlarda bolume katilmasina ragmen.

dedigin gibi farkli bir yaz dizisi, kanimca daha cok normal sezon dizisi gibi ilerleyebilecek konsept ve hikaye barindiriyor. temennim bu yonde - umarim reytingleri iyi olur - cidden emek verdikleri belli oluyor. kareo'yu da ayri begendim aksiyon baglaminda.

* 2.bolum fragman ful aksiyon gibi... duvar sahnesi cok basarili ...

iyi seyirler dilerim sana ve diger izleyen renkdaslarimiza.

Birde ilgimi ceken olay dizide Zülfikar oyniyan arkadas ilk gördügüm an Rafadan tayfanin Kamile benzettim yada sirf bana mi öyle geldi?

Birde ilgimi ceken olay dizide *Zülfikar oyniyan arkadas ilk gördügüm an Rafadan tayfanin Kamile benzettim yada sirf bana mi öyle geldi?

< *bahsini ettigin oyuncuyu *ilk defa izliyorum bu dizi sayesinde. yetenekli buldum. ayrica,sesi de iyi di *turku sahnesi ve genel konusurken ses tonu dolayli.

~dizi de genclerden en begendigim ucluden biri kendisi, digeri, ali berge;
https://twitter.com/ghbgdizi
ve , araz karakteri.

kadin basrollerden, devrim ve ozge basarili buldum. genclerden nilsu yari da girdi sert sahnelerde yer aldi, performansini begendim.

*youtube da en ustte olan yorumlarda cogunlukla *sokagin cocuklari dizisinde oynayan *oyuncunun performansini bekleyenler var gibi... *sahsen o diziyi izlemedigimden bir fikir sunamiyorum kendisine dair beklenti nin degmesi adina...
bahsini ettigim oyuncu ;
genel anlamda diziye donersek;

su sahne dikkatimi cekmisti - ilk bolume dair yorumda bahsini ettigim; ozellikle sonlari.

@Murat Durmaz
tatli didismeler bolume damga vurdu bu sahne ve aksam yemegi mekaninda gecen sahne, hatta okula eve geldikleri ilk sahneler vs,,asagidaki mini bir ornk ilk bolumden one cikan;

transfer basliginda haber gireceklerin kullanabilecegi vid:

latife bir yana, *dizi de her turde sahneler olmasini sahsen begendim. elbette salt aksiyon severler veya salt yaz dizisi komedi severler farkli dusunebilir. goreceli.

bu mesaji yazarken , linkleri eklerken bir daha anladim , *ertan saban'in oyunculugunu ozlemisim. tek kelime ile; kalite.
*devrim ozkan ile uyumlari kusursuz gibi ~ kim dusunmusse tebrik ederim. diziyi tasiyacak ana konu disinda kalan ikilinin *tatli mizah tandansli tartismalari tadinda yapildi ilk bolum... * temennim ayni ayar da ilerlemesi....

iyi seyirler,

Son düzenleme:
< *bahsini ettigin oyuncuyu *ilk defa izliyorum bu dizi sayesinde. yetenekli buldum. ayrica,sesi de iyi di *turku sahnesi ve genel konusurken ses tonu dolayli.

~dizi de genclerden en begendigim ucluden biri kendisi, digeri, ali berge;
https://twitter.com/ghbgdizi
ve , araz karakteri.

kadin basrollerden, devrim ve ozge basarili buldum. genclerden nilsu yari da girdi sert sahnelerde yer aldi, performansini begendim.

*youtube da en ustte olan yorumlarda cogunlukla *sokagin cocuklari dizisinde oynayan *oyuncunun performansini bekleyenler var gibi... *sahsen o diziyi izlemedigimden bir fikir sunamiyorum kendisine dair beklenti nin degmesi adina...
bahsini ettigim oyuncu ;
genel anlamda diziye donersek;

su sahne dikkatimi cekmisti - ilk bolume dair yorumda bahsini ettigim; ozellikle sonlari.

@Murat Durmaz
tatli didismeler bolume damga vurdu bu sahne ve aksam yemegi mekaninda gecen sahne, hatta okula eve geldikleri ilk sahneler vs,,asagidaki mini bir ornk ilk bolumden one cikan;

transfer basliginda haber gireceklerin kullanabilecegi vid:

latife bir yana, *dizi de her turde sahneler olmasini sahsen begendim. elbette salt aksiyon severler veya salt yaz dizisi komedi severler farkli dusunebilir. goreceli.

bu mesaji yazarken , linkleri eklerken bir daha anladim , *ertan saban'in oyunculugunu ozlemisim. tek kelime ile; kalite.
*devrim ozkan ile uyumlari kusursuz gibi ~ kim dusunmusse tebrik ederim. diziyi tasiyacak ana konu disinda kalan ikilinin *tatli mizah tandansli tartismalari tadinda yapildi ilk bolum... * temennim ayni ayar da ilerlemesi....

iyi seyirler,
Hanımcılık kazanmış abi :D

Hanımcılık kazanmış abi :D

gostermelik evliler. kimyalari uyumlari cok iyi olmus daha ilk bolumden bayagi begeni var ikili olmalari yonunde.

payasli nin asil esi/eski esi zaten basrollerden biri. ilk bolum hapishane sahnesinde bir de duygusal ev sahnesinde yer aldi . 2.bolum fragmanda da sahnesi var, okula gelirse sasirmam :)

evrim versus ozge olur buyuk ihtimal payasli ozelinde. <> kiskanma veya yanlis anlasilma bazli.
sayet versus olursa, payasli ile evrim'in ilk bolum yasattiklari kimya uyum vs *seyirci gozunde yok olabilir - *senaristin yazilmis matematigi ile guncelin(bolum ertesi hava) hayranlarin ikiliyi_olasi_sahiplenmesi ve yonlendirmesi ile belki yapimcilar_senarist bazli ilk bolum uyumuna dokunmak istemeye bilirler... yoruma acik.

2.bolum fragmani heyecanli aksiyonu bol bi bolume kapi acmis.

iyi seyiirler

gostermelik evliler. kimyalari uyumlari cok iyi olmus daha ilk bolumden bayagi begeni var ikili olmalari yonunde.

payasli nin asil esi/eski esi zaten basrollerden biri. ilk bolum hapishane sahnesinde bir de duygusal ev sahnesinde yer aldi . 2.bolum fragmanda da sahnesi var, okula gelirse sasirmam :)

evrim versus ozge olur buyuk ihtimal payasli ozelinde. <> kiskanma veya yanlis anlasilma bazli.
sayet versus olursa, payasli ile evrim'in ilk bolum yasattiklari kimya uyum vs *seyirci gozunde yok olabilir - *senaristin yazilmis matematigi ile guncelin(bolum ertesi hava) hayranlarin ikiliyi_olasi_sahiplenmesi ve yonlendirmesi ile belki yapimcilar_senarist bazli ilk bolum uyumuna dokunmak istemeye bilirler... yoruma acik.

2.bolum fragmani heyecanli aksiyonu bol bi bolume kapi acmis.

iyi seyiirler
Ama sevgili olacaklar gibi abi :D Teşekkür ederim sana da iyi seyirler :)

Ama sevgili olacaklar gibi abi :D Teşekkür ederim sana da iyi seyirler :)
kimya ve uyumdan dolayi, oyuncunun yetenekli olusu ,ekrana yakismasi dolayli bende isterim ikili olmalarini...
fakat, ozge ozberk de bos oyuncu degil . onla da devam ederse olumsuz bakmam. oynadigi kimi yapimlardaki performansini cok begenmistim.
misal, babam ve oglum filmi, cem yilmaz filmlerinde de yer almisti yanilmiyorsam. gora,arif vs vs...

ertan sabanın ağır balkan aksanı var hala
aynen. film ve dizilerde belli oluyor . *soyleyisi programinda daha organik hali mevcut kanimca :

ali atay , ertan saban , bulent sakrak *soyleyisi program ornk; , izlemek isteyenler olur diye ekliyeyim<

genel anlamda kendisine yonelik onceki yorumlarima ek olarak bir iki sey daha eklersem,
yakamoz'u izlemedim, listemde. bayagi ovuyorlar performansini. ki, sasirmam. cok yetenekli bulurum ,ekurisi ali atay'i da keza.

daha fazla ekran da gormeyi istedigim ikili...
malesef ,*mutlu ol yeter - dizisinin kiymeti bilinmedi o donem. yine cekilse kanimca *platform bazli blutv, gain vs alirdi.

iyi seyirler,

@Murat Durmaz < = >

'' Biz şimdiden bu çifti birbirine çok yakıştırdık ''​

:) *seni mi takip ediyor *dizinin youtube_sayfa *admini , ozel vidyo bile hazirlamis sicagi sicagina...

belliki istek var, eklemisler. iyi de olmus. kisa kesitli sekans.

edit.
*bal porsugu vidyosu ozel eklenmis, fragmana damga vurmustu . bolumde de iyi yerde sahnesi yapildi .

iyi seyirler,

Aynen abi sahnelerini izleyenler fazla.Rating olarak da iyi gibi dizinin..
tekrarlari fena gitmemis. bol da tanitim oldu. showtv_youtube resmi sayfasinda arka plan resim bu dizinin gorseli.

youtube en ustte olan yorurmlarda da cogunlukla izleyicilerin yorumlari - yazik olacak - cok kaliteli bir is - oyunculuklar ertan, devrim ,vs ,cok basarili - normal sezon yayinlanmasi gereken bir is ortaya cikmis - kanal arkasinda durmali vb vs.

*tozluyaka nin simdilik tutmasi basli basina basari kanimca. diger yandan, uzun sureli devam etmesi hikaye nin nereye kadar gidecegine bagli gibi... oyunculuklar ozellikle tecrubeli kesim bayagi iyi. hikaye'yi iyi islediler baslangic olarak, kanalin olurunu almasi icin yeterli mi - bilemiyorum. sirf basrollerin performanslari ve farkli bir is oldugu icin devam etmesi olagan.... *ghbg ise, kanimca ozgun bir is, oyunculariklari ertan,devrim,ozge basta olmak uzere cok basarili,,,mekanlar,muzikler,cekim tarzi ,ozellikle aksiyon sahneleri iyidi,..misal, jeeplerin karsilasma sahnesi varya ilk bolumde- minik ufakligin oldugu diger jip - ? - o cekimi cok begendim gecis ve performansi.

ilk bolumden/hatirladigin- begendigin yer varsa belirte bilirsin.

iyi seyirler.

tekrarlari fena gitmemis. bol da tanitim oldu. showtv_youtube resmi sayfasinda arka plan resim bu dizinin gorseli.

youtube en ustte olan yorurmlarda da cogunlukla izleyicilerin yorumlari - yazik olacak - cok kaliteli bir is - oyunculuklar ertan, devrim ,vs ,cok basarili - normal sezon yayinlanmasi gereken bir is ortaya cikmis - kanal arkasinda durmali vb vs.

*tozluyaka nin simdilik tutmasi basli basina basari kanimca. diger yandan, uzun sureli devam etmesi hikaye nin nereye kadar gidecegine bagli gibi... oyunculuklar ozellikle tecrubeli kesim bayagi iyi. hikaye'yi iyi islediler baslangic olarak, kanalin olurunu almasi icin yeterli mi - bilemiyorum. sirf basrollerin performanslari ve farkli bir is oldugu icin devam etmesi olagan.... ghbg ise, kanimca ozgun bir is, oyunculariklari ertan,devrim,ozge basta olmak uzere cok basarili,,,mekanlar,muzikler,cekim tarzi ,ozellikle aksiyon sahneleri iyidi,..misal, jeeplerin karsilasma sahnesi varya ilk bolumde- minik ufakligin oldugu diger jip - ? - o cekimi cok begendim gecis ve performansi.

ilk bolumden/hatirladigin- begendigin yer varsa belirte bilirsin.

iyi seyirler.
İlk bölümde hikayenin girişi güzel oldu abi.Dizi müzikleri de güzel önceden konuşmuştuk.2li'nin tanışması ve diğer olaylarını beğendim özellikle o emlakçı sahnesini beğendim mesleğimden dolayı :D Aksiyon sahnelerini beklemek gerek bence abi devam ettirmeleri önemli diğer dizilerde önce iyi başlayıp sonra kötü sahneler çekmeye başlamışlardı.Teşekkür ederim sana da iyi seyirler :)

İlk bölümde hikayenin girişi güzel oldu abi.Dizi müzikleri de güzel önceden konuşmuştuk.2li'nin tanışması ve diğer olaylarını beğendim özellikle o emlakçı sahnesini beğendim mesleğimden dolayı :D Aksiyon sahnelerini beklemek gerek bence abi devam ettirmeleri önemli diğer dizilerde önce iyi başlayıp sonra kötü sahneler çekmeye başlamışlardı.Teşekkür ederim sana da iyi seyirler :)
hatirladim :)

emlakci acaba misafir olarak mi kalacak - keske devamliligi olan bir rolde olsaydi. misal ozge nin calistigi hastane de olabilir mesela...

atisma sahneler mizah icerigi cok iyi ayarlanmis - bozmazlarsa tutar burdan...
aksiyon konusu ilk bolum iyidi, tadin da sahneler vardi giris sekansi kahve yedi emin mekani... bolumun ortalarinda jipli sahne dokunakli idi, tek tarafli catisma sahnesi,,, tahminim *payasli 'yi rahat birakmazlar, suan tek basina, genis ekibi var mi, bi kisi vardi , bence yeterli degil, villain bayagi olur gibi, *listeyi kendisi vermisti,... bundan dolayi kendisine olasi kontralar geldiginde-ki,gelecek zaten...
suan daha bi sorumlulugu var. heyecanli sahneler olur gibi aksiyon yonunden. koruyacagi insanlardan dolayli ozellikle.

*mactan dolayi izlenme etkilenir gibi - sence ?

hatirladim :)

emlakci acaba misafir olarak mi kalacak - keske devamliligi olan bir rolde olsaydi. misal ozge nin calistigi hastane de olabilir mesela...

atisma sahneler mizah icerigi cok iyi ayarlanmis - bozmazlarsa tutar burdan...
aksiyon konusu ilk bolum iyidi, tadin da sahneler vardi giris sekansi kahve yedi emin mekani... bolumun ortalarinda jipli sahne dokunakli idi, tek tarafli catisma sahnesi,,, tahminim *payasli 'yi rahat birakmazlar, suan tek basina, genis ekibi var mi, bi kisi vardi , bence yeterli degil, villain bayagi olur gibi, *listeyi kendisi vermisti,... bundan dolayi kendisine olasi kontralar geldiginde-ki,gelecek zaten...
suan daha bi sorumlulugu var. heyecanli sahneler olur gibi aksiyon yonunden. koruyacagi insanlardan dolayli ozellikle.

*mactan dolayi izlenme etkilenir gibi - sence ?
Bence de etkilenir abi maç konusunda izlenmeler fazla oluyo.Özellikle Konyaspor İlhan Palutla iyi bi futbol oynuyo.İzleyenlerin sayısı fazladır bence..

Üst Alt