# Gelson Fernandes - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gelson Fernandes

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Gelson Fernandes

ben tatrışmıorum... neden se bi adama M.Ş. Dedim die saygısız oldum...

Asıl olay o değildi kardeş birisi seni uyardı hemen tepkin anammısın babammısın sanamı sorcam tarzındaydı. Amaç seni tartışma içine çekmek değil kimsenin de adminlerin gözüne girmeye çalıştığı filan yok burada herkes özgürce fikirlerini belli bir üslup çerçevesinde paylaşmakta.

yolladığım ilk mesaj bu...

neden se bu mesajdan sora saygısız oldum...

saygısızlık buysa abilerim olarak saygıyı bana anlatın...

Ben oraya o kadar takılmadım. Dediğim gibi seni birisi uyarınca, ve de o uyaranın yaşı da 38 yani, sen öyle bir tepki vermemeliydin diye düşünüyorum. Sonra seni her ikaz edene hoş olmayan cevaplar yazdın. Kimsenin kimseye saygılı olmayı öğretecek durumu yok. Dikkat edersen kimse senin yazdığın tarzda cevaplar vermedi sana. Neyse konumuz bu değil zaten uzamasın daha.

Ben oraya o kadar takılmadım. Dediğim gibi seni birisi uyarınca, ve de o uyaranın yaşı da 38 yani, sen öyle bir tepki vermemeliydin diye düşünüyorum. Sonra seni her ikaz edene hoş olmayan cevaplar yazdın. Kimsenin kimseye saygılı olmayı öğretecek durumu yok. Dikkat edersen kimse senin yazdığın tarzda cevaplar vermedi sana. Neyse konumuz bu değil zaten uzamasın daha.

ben uzatmadım.. bi onla tartıştık orda kapandı.. sora bi baktım benim en son yazdığım üzerinden milet yorum yapıo... ben de herkez işine baksın dedim...

Gelson Fernandes Manchester City'de ilk 11 de mi oynuyor?

Hayır, bir türlü kabul ettiremedi kendini. Geçen sene de Jong geldikten sonra aldığı zaman iyice azaldı. Zaten Elano, Michael Johnson, Stephen Ireland, Shawn Wright-Phillips gibi adamlar vardı, bir de üstüne bu sene Gareth Barry'yi aldılar, Gelson'un işi bitti orda.

Hayır, bir türlü kabul ettiremedi kendini. Geçen sene de Jong geldikten sonra aldığı zaman iyice azaldı. Zaten Elano, Michael Johnson, Stephen Ireland, Shawn Wright-Phillips gibi adamlar vardı, bir de üstüne bu sene Gareth Barry'yi aldılar, Gelson'un işi bitti orda.

fernandes'i değil de elano'yu alabilsek bu oyunculardan keşke. :D

ama çok zor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt