Gençlerbirliği Maçı İlk 11'i ve Taktik Anlayışı Nasıl Olmalı ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gençlerbirliği Maçı İlk 11'i ve Taktik Anlayışı Nasıl Olmalı ?

Cevap: Gençlerbirliği Maçı İlk 11'i ve Taktik Anlayışı Nasıl Olmalı ?

----------Baros--------Sercan----------

Riera------Selçuk-------Melo------Mertan

Balta------Servet------Semih------Eboue

----------------Muslera-----------------

Istatisklerime gore bu maci kesin kazanacagimiz icin kendi yorumumu vermiyecem :D

Kazanicaz cunku ; Gencler bejekeye cakti. Febeylen berabere kaldi ozaman bize ? [ins]

280160_Galatasaray_SK.jpg

Böyle çıkarız büyük ihtimal. Yalnız Semih keşke Sivas maçında yeseydi sarıyı. Şimdi sarı yerse Fener maçında cezalı.

1,5 ay bekleme lüksümüz olmadığına göre oraya Riera gelecek. Devre arası o ve arkasındaki gider. Sağ açıktada Kazımı kullandığına göre Ya Kazımın Yada FT nin akrabasısın ;) Ayrıca Stoperde Ujfalusi cezalı!!!

280160_Galatasaray_SK.jpg

Böyle çıkarız büyük ihtimal. Yalnız Semih keşke Sivas maçında yeseydi sarıyı. Şimdi sarı yerse Fener maçında cezalı.

1,5 ay bekleme lüksümüz olmadığına göre oraya Riera gelecek. Devre arası o ve arkasındaki gider. Sağ açıktada Kazımı kullandığına göre Ya Kazımın Yada FT nin akrabasısın ;) Ayrıca Stoperde Ujfalusi cezalı!!!

Hocam bu zaten benim seçimim degil, terimin kafasındaki kadro bence böyle. Bana kalırsa sağ açık Mertan, sol açık da alt yapı'dan genç bi yetenek. Zor bir şey degil.

Edit: Zaten oradaki Bi Bucuk Ay = Riera oluyor. Ad aktarması yaptım galiba yani.

O zaman hocayı uyaralımda stoperde Ujfalusiye forma vermesin :D Sonra altından kalkamayız. Alt yapı meselesine gelince sonuna kadar aynı fikirdeyiz Emrem ;)

Hocam bu zaten benim seçimim degil, terimin kafasındaki kadro bence böyle. Bana kalırsa sağ açık Mertan, sol açık da alt yapı'dan genç bi yetenek. Zor bir şey degil.

Bence Sercan'ı ilk 11 başlatır, 15.dk'da çıkarır. Geri kalanını bilmem.

mertan 11 başlamasa bile kesinlikle şans bulmalı bu maçta

Cenk yine konu Bursa olunca fazla duygusal yaklaşıyorsun.Tercih yapması gerekiyordu Sercanı seçti.Riera savunmaya gerekli yardımı yaptığına göre doğru tercih yapmış demektir.

Bu maçta Zan-Ceyhun 2lisiyle oynarız umarım.İlerde de Baros-Sercan oynamalı.

Kontrollü oynamaliyiz, hücuma ciktigimiz zaman da etkili ve hizli cikmaliyiz. Arkayi bos birakirsak Genclerbirligi´nin hizli adamlari bizi delik desik ederler. Kontrollü oynayacagimiz icin, ataklara da hizli cikacagimiz icin, Kazim´in yerine Sercan´i oynatirdim. Süratine ihtiyacimiz olurdu. Ceyhun´a da böyle durumlarda bile güvenmeyeceksek niye aldik? Ceyhun´a güvenmiyorsan neden Milli Takima cagirdin, Galatasaray´a transfer ettin? Ayhan´in yerine Ceyhun oynamali.

280199_Galatasaray_SK.jpg

hrbo musunuz Servet'i 11'e yazıyorsunuz. Gökhan iyileşti. O olmadı Ceyhun var. Servet ne lan ?

Hurşut'u marke edelin Gençleri yeniriz. O kel heriften korkuyorum sadece .. ne yapacağı belli olmuyor.

------------------Muslera---------------------

Eboue-------Semih------Servet-----------Balta

------------------Ceyhun---------------------

--------------------------Melo----------------

Kazım------------Selçuk------------------Riera

------------------Baros-----------------------

Edit: Önümüzdeki hafta Selçuk eğer ofansa gereken katkıyı vermezse gol falan atamayız. Ceyhun sibop görevini görmeli (umarım görür, bu adamı bunun için aldık). Melo tam bir çift yönlü orta saha görevini yerine getirmeli. Kazım Riera ve Baros da bitirici olmalı. Başka çare yok

Üst Alt