Genel Sohbet (ARŞİV) - Sayfa 384 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Genel Sohbet (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eski güzel kadınlar konusunda gözlemlediğim bir olay vardı ve yeni konu ile iyice ayyuka çıktığını düşünüyorum.

olay şu herkes karınca kararınca karı ekler ve burada 1-2 mesajda olsa katkı sağlardı ama bir üye var ki bu konulara aslaa yanaşmıyor.

isim açıklamayacağım çünkü yeni konuda da mesajını göremedim. kendisi kadın düşmanı mıdır yoksa aksi bir durum mu vardır anlamakta zorlanıyorum..

edit1. özelden yoğun bir mesaj yağmuru oldu herkes isim soruyor.
hepimizin bildiği popüler bir isim. bu mesaj burada kalsın 1-2 hafta daha gözlememizi , takibimizi yapalım.

edit2. yönetim kadrosunda değil

edit3.
arkadaşlar lütfen daha fazla mesaj atmayın. kimsenin kendisini bana ispat etmesi gerekmiyor. başlığa katkı sağlayalım :hat:

Merhaba Renktaslar.

Istanbul‘da en güzel Hoteller hangisi bu aralar?
Bosporus u görecek Hotellernden hangisini tavsiye edersiniz?

Bizim burdan bir kac arkadas Istanbul gidiyor, bende sizden bilgi alim dedim, Siz daha iyi bilirsiniz.

10/12 günlük bir Istanbul turu.
Görme amacli, gezme felan.

eski güzel kadınlar konusunda gözlemlediğim bir olay vardı ve yeni konu ile iyice ayyuka çıktığını düşünüyorum.

olay şu herkes karınca kararınca karı ekler ve burada 1-2 mesajda olsa katkı sağlardı ama bir üye var ki bu konulara aslaa yanaşmıyor.

isim açıklamayacağım çünkü yeni konuda da mesajını göremedim. kendisi kadın düşmanı mıdır yoksa aksi bir durum mu vardır anlamakta zorlanıyorum..

edit1. özelden yoğun bir mesaj yağmuru oldu herkes isim soruyor.
hepimizin bildiği popüler bir isim. bu mesaj burada kalsın 1-2 hafta daha gözlememizi , takibimizi yapalım.

edit2. yönetim kadrosunda değil

edit3.
arkadaşlar lütfen daha fazla mesaj atmayın. kimsenin kendisini bana ispat etmesi gerekmiyor. başlığa katkı sağlayalım :hat:

Hayri ağabey olduğunu bir okuyuşta anladım. Sadece ismini yazmamışsın o kadar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt