Genel Sohbet (ARŞİV) - Sayfa 386 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Genel Sohbet (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O zaman 5 yıldıza gerek yok.
Anladığım kadarı ile bütün gün gezecekler yiyecekler içecekler, kızlar alış veriş yapacak o kadar.
Akşam gelip yorgun argın yatacaklar.

Ben yine 5 yıldızlı öneriyim.
Sura Design Hotel
Vogue Supreme Hotel

Ikisi de Sultanahmet'de. Ilki havuzlu.
Bence konum olarak senin dediklerini yapmak için en ideali bunlar.

Gscimbom mobil

Eyvallah canim kardesim

Doktor arkadaşlar bir dakikanızı alabilir miyim? bu korona aşısı kaç doz vurulması gerekiyor
yengenizi bilen bilir burada defalarca anlattım kendisi çocuk dişçisidir. Kıskandığım için yetişkinlere müdahale etmesini engelliyorum.

uzatmadan konuya girmek istiyorum kendisine sağlık çalışanı olduğu için aşı hakkı daha önce çıktı. 2 doz sinovac vuruldu sonraki süreçte bende 1 adet biontech vuruldum. ikinci doza randevu alamazken eşimi bu hafta 7. doz için çağırdılar.

sağlık çalışanı olduğu için mi bu kadar hassas ve öz verili davranıyorlar anlayamadım. randevu dahi almıyoruz bi telefon geliyor saat gecenin 12 sinde aşınız geldi deniyor. bizde gidip vurduruyoruz karımın kolu iğneler yüzünden mosmor oldu bu bela kaçıncı dozda sona erecek lütfen bir akıl verin.

1625557988629.png

şu fotoğrafı dün çektim. çocuğun birine kanal tedavisi yapıyordu aradılar acile gel diye apar topar gittik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt