# Gennaro Gattuso - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gennaro Gattuso

Cevap: # Gennaro Gattuso

İyi de güzel kardeşim takım iyiymiş kaldırmış. Bu Gattusonun iyi bir oyuncu olduğunu mu gösterir. Neyse yine de adamı transfer edersek yeniden tartışırız. Şimdi boş bir tartışma olacak.

Gattuso'nun iyi olduğunu mu gösterir nasıl cümle arkadaş ya yani hiç mi izlemediniz Gattuso'yu.

Neyse maç başlıyor.

Peki Gatusso onlibero degilse ne tipte bir oyuncu.

Gatusso benim biligim orta sahanin gobeginde oynayan disleyen bir oyuncu tek basina on libero mevkisini bu yasinda kaldirmaz diye dusunuyorum ama ikili onlibero sisteminde ideal bir oyuncudur. 32 degil de 30 yasinda olsaydi kabul derdim....

Gattuso Barisin yasli versiyonudur bunlarin stilindeki oyunculari sevmiyorum, köpek gibi kosarlar bütün mac sade mücadele ederler baska bir ise yaramazlar.Ha olay kosmak mücadele etmek ise cikar alt yapidan bir oyuncu kossun dursun hem ucuz hem genc.

gennaro gelsın super olur soyluyorum o bızım taraftarıda cok sever ve formaya bağlanır 3 4 sene oynar bızde jubılesını yapar hagı gıbı bı efsane olur ;)

Gatttuso çok koşar mücadele eder 90. dakikada depar attığı bile olur, ayrıca iyi pasda yapar, tekniği yok diyorlar ama yeterince iyi tekniği var. Gelirse süper olur sahada ki teknik direktör olur.

Su içtik sakıncası mı var? Yorum yapmayı bile bilmezsiniz çıkıp buraya ha bire yazarsınız. Başkalarının fikrine saygı duyun. Kimse kendisini ulema zannetmesin.

arkadaşım gattuso ya barıştan farkı yok diyorsun.yıllarca milan ve italya milli takımında başarıyla görev yapmış birine bunu dersen kimse saygı duymaz dediklerine.barışla gattusoyu bırak bir tutmak, karşılaştırmak bile gattusoya hakerettir.

benzer yanlari var.

belki barista gattuso gibi kaptigi toplari 2metre ileriye kolay pas yapsa hic farklari olmayacak ama yapmiyor

arkadaşım gattuso ya barıştan farkı yok diyorsun.yıllarca milan ve italya milli takımında başarıyla görev yapmış birine bunu dersen kimse saygı duymaz dediklerine.barışla gattusoyu bırak bir tutmak, karşılaştırmak bile gattusoya hakerettir.

Bu devirde her takıma Gattuso benzeri bir adam lazım. (koşan, pres yapan, hırslı demek istiyorum). Ama bu adam futbol cahilinin teki. Bana göre aynen söylediğim gibi. Gattuso alınacaksa inşallah transfer yapılmaz da hiç değilse boşuna para vermemiş oluruz. Hele ki Milan'a vereceğimiz bonservisin her kuruşuna acırım. Her neyse benden bu kadar. Alınırsa, performansını canlı canlı yorumlarız...

Peki Gatusso onlibero degilse ne tipte bir oyuncu.

Gatusso benim biligim orta sahanin gobeginde oynayan disleyen bir oyuncu tek basina on libero mevkisini bu yasinda kaldirmaz diye dusunuyorum ama ikili onlibero sisteminde ideal bir oyuncudur. 32 degil de 30 yasinda olsaydi kabul derdim....

Gattuso ön libero değildir sağda oynar Barış'ın oynadığı yerde ön libero olsa yaşı falan önemli değil.

Gattuso ile Barış'ı bir tutmak çok büyük hakarettir Gattuso'ya. Gattuso çok koşar tam bir kondisyon delisidir, iyi top kapar, iyi pas yapar ve kolay kolay top kaybetmez iyi top saklar ayağında. Ayrıca hücuma da çıkar uzaktan golleri var Milan'da. Barış'ın Gattuso gibi olması için 40 hatta 100 fırın ekmek yemesi lazım.

Gattuso ile Barış'ı bir tutmak çok büyük hakarettir Gattuso'ya. Gattuso çok koşar tam bir kondisyon delisidir, iyi top kapar, iyi pas yapar ve kolay kolay top kaybetmez iyi top saklar ayağında. Ayrıca hücuma da çıkar uzaktan golleri var Milan'da. Barış'ın Gattuso gibi olması için 40 hatta 100 fırın ekmek yemesi lazım.

Felaket bir yanlış anlama var! Barış gibi demedim ben Barış'ın mevkisinde oynuyor dedim. Şimdi Cambiasso ile Mustafa Sarp aynı mevkide oynar demekle Mustafa ile Cambiasso aynı kalitede demek arasında fark var. Gattuso ile Barış aynı kalitede demek Gattuso'ya hakarettir.

Üst Alt