Gerets: "Galatasaray'da başarılı olabileceğime inanıyorum!"


Galatasaray eski teknik direktörü Erik Gerets Belçika'da açıklamalarda bulundu.Ünal Aysal'ın Başkan seçilmesi durumunda teknik direktörlüğe gelmesi beklenen ve bu konuda dedikoduların arttığı bir dönemde açıklamalarda bulunan Gerets sıcak mesajlar verdi.Gerets Galatasaray'da yasadiklarimi,anilarimı hala unutmus degilim,unutmak mumkun de degil.Galatasaray'la neden yeni bir maceraya girmeyeyim? Neden olmasin ! diyerek açık kapı bırakan GeretsGalatasaray'da yaptigim hatalardan dersler aldim,basarili olabilecegime inaniyorum dedi ve bu transfere sıcak baktığını açıkladı.Bu açıklamalara Türk basınında ilk ulaşan Belçikadaki yöneticimiz Emrah Öztürk oldu.GSG - Emrah Öztürk Özel Haber ( Belçika )Kaynak:Galatasaray GazetesiGSG ÖZEL HABER | Gerets Açıklamalarda Bulundu ! Galatasaray'da Başarılı olabileceğime inanıyorum... | Facebook
 
Cevap: Gerets:" Galatasaray'da Başarılı olabileceğime inanıyorum!"Ben başarılı olacağını düşünmüyorum. En azından uzun vadede. Önceki gelişindeki gibi ilk sezon yükseltir takımı, sonra yine eskiye döner. Çözüm eskilerde zor. Her şey ilkinde güzeldir. Rijkaard, Skibbe, Gerets, Lucescu gibi isimlerin tekrar gelmesi başarılı yapmaz bizi. Şahsi fikrim, tabii gelip baştan aşağıya her şeyi toparlayıp inanılmaz bir dönem de geçirebilir, belli olmaz.
 
Cevap: Gerets:" Galatasaray'da Başarılı olabileceğime inanıyorum!"Ben başarılı olacağını düşünmüyorum. En azından uzun vadede. Önceki gelişindeki gibi ilk sezon yükseltir takımı, sonra yine eskiye döner. Çözüm eskilerde zor. Her şey ilkinde güzeldir. Rijkaard, Skibbe, Gerets, Lucescu gibi isimlerin tekrar gelmesi başarılı yapmaz bizi. Şahsi fikrim, tabii gelip baştan aşağıya her şeyi toparlayıp inanılmaz bir dönem de geçirebilir, belli olmaz.Mevcut kafanda düşündüğün kim var teknik direktör olarak?Ahanda tam oturur bu takıma diyeceğin?Merak ettim cidden.
 
Cevap: Gerets:" Galatasaray'da Başarılı olabileceğime inanıyorum!"GSG - Emrah Öztürk Özel Haber ( Belçika )Kaynak:Galatasaray Gazatesi:D
 
Cevap: Gerets:" Galatasaray'da Başarılı olabileceğime inanıyorum!"İnşallah doğru haberdir. Asaletin yeter hocam. :tiphat:
 
Cevap: Gerets:" Galatasaray'da Başarılı olabileceğime inanıyorum!"Hadi hayırlısı.Ama ilk geldiğinde elinde çok kötü kadro olmasına rağman bizi şampiyon yapıp Şampiyonlar Ligi'ne götürmüştü.O yıldan beri Şampiyonlar Ligi'ne hasretiz.
 
Cevap: Gerets:" Galatasaray'da Başarılı olabileceğime inanıyorum!"İnşaAllah gelir artık atak oynamayı istiyoruz. Ama istediği oyuncuları almazsak adam hiç birşey yapamaz. Öncelikle BAM'ın gitmesi lazımki oyuncu değişikliklerinden korkmayalım. Ayrıca bu adam Pino,Cana,Culio ve Stancu gibi oyuncuları yeniden canlandırır...
 
Cevap: Gerets:" Galatasaray'da Başarılı olabileceğime inanıyorum!"Bende yeniden yapilanma konusunda kaygiliyim. Cok severim Gerets´i ancak hata yapma lüksümüz kalmadi bence. Eger imkanimiz varsa daha basarili biri tercih edilebilir. Illa yabanci olacaksa Van Gaal ikna edilmeli bence. Ama 1 sene daha kaybedemeyiz düsüncesiyle Türkiye´yi taniyan ve Türkiye´de basarili olmus birisini getirmeyi düsünüyorlarsa, ona da saygi duyarim.Ünal Aysal´in bir lafina takiliyorum hep. "Dünya capinda basarida süreklilik"Gerets bu hedefe uygun mu bilmiyorum. Türkiye capinda basari icin uygun olabilir. Ancak 1-2 sene Türkiye´de basarili olsun diye alinip sonra yollanacaksa gelmesini istemem. Ben artik 4-5 sene basimizda kalacak birinin gelmesini istiyorum.
 
Cevap: Gerets:" Galatasaray'da Başarılı olabileceğime inanıyorum!"Hadi inşallah. Özledim artık hücum futbolu seyretmeyi. Inamoto, Saidou, Heinz, Altan, Volkan Arslan'a filan top oynatabilmeyi başarmıştı. Barış-Ayhan-Sarp'a da oynatacaktır. :eek:
 
Cevap: Gerets:" Galatasaray'da Başarılı olabileceğime inanıyorum!"yabancıysa illa gelecek olan....1)lucescu

2)geretsdoğru yolda gibi görünüyoruz....hıncal uluç çıldıracak,hiç sevmezdi gerets'i:D
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt