Gerets gelirse Kaptan Belli!


Başkan adaylarından Ünal Aysal'ın takımın başına getirmeyi düşündüğü Eric Gerets, Galatasaray'da görev alırsa Lorik Cana ile 4 sezon aradan sonra tekrar buluşacak.Belçikalı teknik adamın, 2005-2007 yılları arasındaki Marsilya serüveninde takım kaptanlığını yapan Arnavut yıldızı aynı göreve soyunduracağı öğrenildi. PSG ve Lazio’dan teklif alan Cana’nın da şu aşamada ayrılmayı düşünmediği bildirildi.Not: İnşallah..Fanatik[video=youtube;UxHqbimeeoY]https://www.youtube.com/watch?v=UxHqbimeeoY[/video]
 
Cevap: Gerets gelirse Kaptan Belli!Kaptanlar: arda, ayhan ve sabriArda zaten gidici.Ayhan en fazla yedek olur (kalirsa ki kalmamali!)Sabri 1. Kaptan olur.Cana belki 2. ya da 3. Kaptan olur.Lakin serveti de kaptan yapabilirler.
 
Cevap: Gerets gelirse Kaptan Belli!Kaptanlar: arda, ayhan ve sabriArda zaten gidici.Ayhan en fazla yedek olur (kalirsa ki kalmamali!)Sabri 1. Kaptan olur.Cana belki 2. ya da 3. Kaptan olur.Lakin serveti de kaptan yapabilirler.[video=youtube;UxHqbimeeoY]https://www.youtube.com/watch?v=UxHqbimeeoY[/video]Bence soyunma odasındaki konuşmaları ve saha içindeki yırtıcı ateşleyici oyunuyle en iyi kaptan o olur.. Ama sabri olursada neden oldu demezler yani.
 
Cevap: Gerets gelirse Kaptan Belli![video=youtube;UxHqbimeeoY]https://www.youtube.com/watch?v=UxHqbimeeoY[/video]Bence soyunma odasındaki konuşmaları ve saha içindeki yırtıcı ateşleyici oyunuyle en iyi kaptan o olur.. Ama sabri olursada neden oldu demezler yani.Bencede karakter ve hirs acisindan en iyi kaptanligi cana yapar bu takimda.Ammaaa sportif anlamda maalesef aynisini söyleyemeyecegim.P.s. Sabri'nin sesi yunusak kaliyor ve konusmayi da beceremiyor :eek:
 
Cevap: Gerets gelirse Kaptan Belli!Ama herşey bi kenara.. Bu yorumlar bile Arda'dan vazgeçtiğimizi gitmesi gerektiğini düşündürüyor insana.Arda'ya Sahip Çıkalım.. Büyük Kaptan ARDA TURAN !
 
Cevap: Gerets gelirse Kaptan Belli!En iyi kaptan yerli kaptandır.. Cana o meşhur arnavut diliyle mi bizim topçuları şaha kaldırıcak !! Açın bakim Bülent Kaptan'ın videolarını Kaptan dediğiniz böyle olur ! Şuan zaten Galatasarayımızın kaptanı var.. Kaldıki Arda Turan giderse bile Kaptanlığa % 80 Sabri Sarıoğlu gelir, gelmelidirde..
 
Cevap: Gerets gelirse Kaptan Belli!Ama herşey bi kenara.. Bu yorumlar bile Arda'dan vazgeçtiğimizi gitmesi gerektiğini düşündürüyor insana.Arda'ya Sahip Çıkalım.. Büyük Kaptan ARDA TURAN !yine yanlış anlayacaksınız ama ! arda iyi oyuncudur hatta çok iyi oyuncudur ama şuanda büyük kaptan filan değildir..taraftarı iyice ezdiler yahu..arda büyük kaptansa bülent ne peki onuda sizin takdirinize bırakıyorum...
 
Cevap: Gerets gelirse Kaptan Belli!yine yanlış anlayacaksınız ama ! arda iyi oyuncudur hatta çok iyi oyuncudur ama şuanda büyük kaptan filan değildir..taraftarı iyice ezdiler yahu..arda büyük kaptansa bülent ne peki onuda sizin takdirinize bırakıyorum...Arda'yi kaptan yapmak son derece yanlis bir karardi.Polat tribünlere oynadi ...!!!
 
Cevap: Gerets gelirse Kaptan Belli!yine yanlış anlayacaksınız ama ! arda iyi oyuncudur hatta çok iyi oyuncudur ama şuanda büyük kaptan filan değildir..taraftarı iyice ezdiler yahu..arda büyük kaptansa bülent ne peki onuda sizin takdirinize bırakıyorum...Bizi rijkaard bile çözmüş renktaş. Tek bir cümle yeter..Rijkaard : " Her zaman en üstteki daha fazla tepki alır.. "Bir takım kötü ise ki bu Galatasaray ve 14. sırada ise yönetiminden kapıcısına herkes kötüdür !!
 
Cevap: Gerets gelirse Kaptan Belli!R.madrid'de Casillas 19 yasında kaptan oldu.

Gerrard çok genç yaşta kaptan oldu.Artık bunları aşmamız lazım..
 
Cevap: Gerets gelirse Kaptan Belli!Kaptanlık sadece hırslı olmak mıdır Allah aşkına?Sabri'nin gerçekten kaptanlığa oturabileceğini mi düşünüyorsunuz?
 
Üst Alt