Gerets gelirse Kaptan Belli! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gerets gelirse Kaptan Belli!

Cevap: Gerets gelirse Kaptan Belli!

İroni var zaten mesajda

Bu adam 4 sene önce müthiş kaptanlık yapıyorduda şimdimi yapamıyorda takımı bu halde

Dün Arda güzel dedi kaptan dediğin adam çocuk bakıcısımıdır?

Ironi mi degilmi tam anlamakistim :)

Tabii herkes sorumlulugunu bilmeli.

Ama yeri geldiginde kaptanin takim arkadaslarinin kulagini cekmeli, tavsiyelerde bulunmali vs.

Kaptanlik kolay is degil. Sorumluluk isteyen bir önemli görev.

Son 3 senein kaptanı Loric

Arda 66 ok

Yönetim bölünmüş,beceriksiz,yalancı,kalecin yok,beklerin Allah lık,forvetin devamlı değil,orta sahan 0

Bu takımda ne gibi bi değişiklik görürdün pozisyon itibari ile

Ben Cana kaptan olmalı demedim ki?Sadece Sabri'nin kaptanlıkla uzaktan yakından alakası olmadığını söyledim.

İlk mesajım yanlış anlaşılmasın. bu takımın kaptanı tabiki Arda ama gittiğini var sayarak yazdım o notu..ingilterede sunderland'e fransa'da Marsilya'ya kaptanlık yapmış kendi milli takımında kaptan olan adamı ben her türlü bu takıma kaptan yaparım..

Ben Cana kaptan olmalı demedim ki?Sadece Sabri'nin kaptanlıkla uzaktan yakından alakası olmadığını söyledim.

Aslında soruyu bende sana sormadım :)

İnsanların yüklediği mottalar yabancı oyuncuların üsteleceği cinsten değil,abilik ,kucaklama,yabancıların umrunda olmaz.

Alex örneği var mesela ama onunun kaptanlığının tartışılmaması bu vasıflardan değil istatistikleri ve takımın genelde zirve yarışı içinde oluşu

Arda kaptan olmasın deniyorda kim olsun peki?

Koyulan mottaların altından kim kalkar,olgun deneyimli ağırlığı olan?

Bence kaptanın sadece takım içinde hakemle diyaloğu olan,klüple temasta,birazda saha içi liderlik özelliği olmasına bakmak lazım(ki bence Arda da bu var yada şuan takımda ondan daha fazla bu özelliği olan şartlara uygun adam yok)

Böyle düşünmek lazım

Bülent Korkmazlar aramak artık günümüz futbolunda çok zor

Arda gitmeden Cana falan kaptan olamaz, sonra Galatasarayda hiç yabancı kaptan olduğunu hatırlamıyorum.Hagi bile olmadı yani, Cana zaten yarım yamalak türkçesiyle kaptanlıkta yapamaz.Biz Fenerbahçe değiliz bizim kaptanımız yerli olur.Arda giderse kaptan Servet veya Sabri olur.

Arda yı kaptanlığa getirmek son derece yanlış bir karardı (bana göre AdnanPolatın en büyük 2. hatası), zaten sonuçlarıda ortada. Cana kaptan yapılabilir ama yıllardır takımda olan sabri-servet gibileri bunu asal kabullenmez yine içsavaş çıkar. Sabri 1.kaptan olmalı. Arda kalsada gitsede. Cana 2. yada 3. kaptan olsun ama Hamit gelirse 2.kaptanlığı direk ona vermek lazım. zaten milli takımdan tanıdığı oyuncular olacağından kimse ses çıkaramaz.

Kesinlikle Cana olmalıdır.Hem Lider kimliliği hem saha içinde taktik anlayışı var bu adamda.Bu özelikler ne Servet'te ne de Sabri'de görüyorum.Yıllardır takımda olmak ile alakası yok bu işin.Arda'da zaten 2 sene sonra kaptan oldu.Takımda bir sürü eski futbolcuların olmasına rağmen.

Cana kaptanlığa çok uygun. Sabri'nin kaptanlık karizması yok. Cana gittiği her yerde kaptan olmuş bir isim zaten.

Arda giderse kesinlikle Servet, Sabri ve Ayhan. Cana'ya verilirse isyan ederim. Her yerde kaptanmış bizde de olacakmış. Yapma ya. Alex bile kaç sene kaptan olmadı. O da sorumluluk sahibi. O da takımına faydalı. Kaptanlık öyle peynir ekmek gibi verilmez. En eskiler kim ise onlar arasından seçilmeli.

Cana nın kaptan olarak Arda ya göre ne artısı olucak

E hadi diyelim mücadele hırsı daha fazla

Ardanın azmı,Arda nın mücadele azminden şikayetçimiyiz,başka ne olur onu söyleyin

Cana nın kaptan olması saçmalık olur,Arda gitsede kalsada

Üst Alt