Gerets'le Yükselişe Geçebilir miyiz ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gerets'le Yükselişe Geçebilir miyiz ?

Cevap: Gerets'le Yükselişe Geçebilir miyiz ?

Aydın'a en çok şansı verdi, bugün Aydın adam olamadıysa onun sorunu.

O maçta Orhan Ak ve Cihan'ın oynamasını kimse istemiyordu. Maç öncesi "Sıkıyorsa Uğur ve Ferhat ile çıksın" tarzında yorumlar yapılıyordu. O da gereğini yaptı.

yine diyorum ve herzaman'da diyecegim.

bu takimi anca a.avci toparlar.

elindeki gencler ile de öyle bir kadro kurar ki sirtimiz 10 yil yere gelmez.

O maçta Orhan Ak ve Cihan'ın oynamasını kimse istemiyordu. Maç öncesi "Sıkıyorsa Uğur ve Ferhat ile çıksın" tarzında yorumlar yapılıyordu. O da gereğini yaptı.

hele o cihandan nefret ediyordum.

4-0 yenilsekte en dogru karardi ugur ve ferhat'i oynatmak.

bugün nasil BAM#in yerine genclerin oynatilmasini istiyorsak ozaman da aynen öyle idi.

o konuda suclayamam gerets'i hatta tebrik ederim.

Ünder kalırsa yükseliş falan hayall...O kadar zaman dışarıdan bakmış izlemiş şimdi başına geçmiş takımın bize hala sarplardan ayhanlardan bahsediyor..

Şampiyon olduğumuz seneki fener kadrosu bana göre tarihin en iyi fener kadrosuydu.Kadıköydeki maçta tek başına oynatacağı bir saidou vardı orta sahada.Appiah ve Aurelio fener tarihinin en iyi göbek orta sahasıdır.Doğal olarak o skor normaldi. O takım şampiyon oldu düşünün artık.Sonra adam gene Rijkaard gibi orta saha istedi, gittiler İmamotu'nu aldılar,Heinz diye adam aldılar.Adnan Sezgin geldiği gibi kuruttu.

Şuan ki mevcut kadroyla her hoca düşüşe geçer. O yüzden önce kaliteli oyuncular, daha sonra herhangi bir teknik adam.

Kimse Tromso'den bahsetmiyor.

O zamanlar oynadigimiz top HAYDI YALLAHtan ibaretti. Ikinci sene zaten takim patlamisti. Gerets'i cok severim ama teknik direktorlugunu oyle iyi bulmuyorum. Bizden sonra ihya etti Marsilya'yi o ayri.

Eğer Abdurrahim Albayrak sözünde durur uçağı alırsa yükselişe geçeriz.

Benim hatırladığım Gerets soldan Orhan Ak la Sağdan Cihan Hapolatlıyla H. Şükür'e uzun top attırıyordu..Sonra seken topları Necati ile Ümit KAran topluyordu :)

Kimse Tromso'den bahsetmiyor.

O zamanlar oynadigimiz top HAYDI YALLAHtan ibaretti. Ikinci sene zaten takim patlamisti. Gerets'i cok severim ama teknik direktorlugunu oyle iyi bulmuyorum. Bizden sonra ihya etti Marsilya'yi o ayri.

O gün olmadı kardeşim..

Kaç top direkten döndü..

Futbolda olabiliyor böyle şeyler..

Üst Alt