Gerets'le Yükselişe Geçebilir miyiz ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gerets'le Yükselişe Geçebilir miyiz ?

Cevap: Gerets'le Yükselişe Geçebilir miyiz ?

Gerets gelse 5 maç sonra adamı futbol cahılı yaparız sımdı destekleyenlere ınanmıyorum Rıjkaard 5 yıllık sozlesme onerım dıyenler kotu gıdısatı hemen t.d kestıler halbukı adam demıstı kadro kalıtesız dıye...

Bu kadroyla Morukinho bile ancak 10. yapar bizi...

Yani evet yükselişe geçeriz. :D

yine diyorum ve herzaman'da diyecegim.

bu takimi anca a.avci toparlar.

elindeki gencler ile de öyle bir kadro kurar ki sirtimiz 10 yil yere gelmez.

Abdullah Avcı'yı bende çok istiyorum ama onunla üst üste iki maç yenilirsek ortalık ayağa kalkar.10 yılda 50 sefer kovulur o.

Malesef ülke şartları...

Eğer Abdullah Avcı gelecekse onun başında onu koruyacak birileri olmalı.Aziz Yıldırım-Aykut Kocaman

Kim gelirse gelsin mutlaka yukselise geceriz. Neden derseniz: yeni sezon baslamadan puan durumuna bakin :D (alfabeye gore)

Zaten önümüzdeki sene 13.bile olsak yükselişe geçmiş oluruz.:D:DSoruya gelince evet Geretsle yükselişe geçeriz.

Evet Alper, Bundan kötü olmaycağımız kesin ama be pek ümitli değilim.Luce'yi çok isterdim sonra Van Gaal de sezon sonunda Bayern'den ayrılacak, o da iyi iş yapardı.

Evet Alper, Bundan kötü olmaycağımız kesin ama be pek ümitli değilim.Luce'yi çok isterdim sonra Van Gaal de sezon sonunda Bayern'den ayrılacak, o da iyi iş yapardı.

lucescu zaten herkes istiyordur taner eminim ama birdaha gelirmi heleki orda başarılı bir grafikten sonra orası muamma

Üst Alt